.X.
31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس
X
تبلیغات
رایتل

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟

چهارشنبه 31 تیر 1394 ساعت 12:19
امروز در تاریخ

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟

امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
  امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.


رویداد ها:

1587 - نخستین مهاجرنشین انگلیسی در جزیره رونوک (Roanoke) در آمریکای شمالی ـ در ساحل کارولینای شمالی امروز ـ تاسیس شد که بعدا همه مهاجران ناپدید شدند و هنوز معلوم نیست که بر سر آنان چه آمد.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟


1915 - وقوع نبرد معروف "ایزونزو" بین ایتالیا و اتریش در جریان جنگ جهانی اول

پس از آغاز جنگ جهانی اول و بروز اختلاف بین اتحاد سه‏گانه شامل آلمان، اتریش و ایتالیا، نیروهای ایتالیا از متحدین جدا شده و به متفقین پیوستند. ورود ایتالیا به جنگ، اهمیت زیادی نداشت، چرا که این کشور نه دارای صنایع وسیعی بود و نه از قشون و نیروهای عالی برخوردار بود، بلکه تنها باعث این می‏شد که اتریش عده زیادی از نیروهای خود را بدون این‏که فعالیتی ازخود نشان دهند، در مرزهای ایتالیا نگه دارد. سرانجام در 22 ژوئیه 1915م، نبرد معروف ایزُونْزو در ناحیه‏ای کوهستانی به همین نام در ایتالیا بین ارتش‏های ایتالیا و اتریش در گرفت و تا پانزدهم اوت همان سال ادامه یافت. در این نبرد، در حدود هفتاد هزار نفر کشته شدند که اکثر آن‏ها ایتالیایی بودند. با این حال، در پایان جنگ ایزونْزُو، اتریش از ایتالیا شکست خورد.

1952 - روز شادی ایرانیان و برکناری ژنرالهایی که دستور تیر اندازی به مردم را داده بودند

31 تیر ماه 1331 (22 جولای 1952) روز شادی ایرانیان به خاطر پیروزی سیاسی در «سی ام تیر» و بازگرداندن دکتر مصدق به حکومت بر خود بود و در سراسر کشور جشن و مراسم شادمانه برگزار بود.
   
در همین روز دکتر مصدق دستور داد که به اتهام تیراندازی به مردم در سی ام تیر ماه، سرلشکر محمد صادق کوپال رئیس شهربانی، سرلشکر عباس گرزن رئیس ستاد ارتش و سرلشکر مهدیقلی علوی مقدم فرماندار نظامی تهران از کار برکنار، بازنشسته و جهت محاکمه و مجازات تسلیم دستگاه قضایی شوند. تعقیب قضائی اینان و سایر متهمان به تیراندازی به مردم که چیزی جز دمکراسی، حقوق اساسی خود و حکومت قانون نمی خواستند از روز بعد آغاز شد. براندازی 28 مرداد نه تنها مانع از مجازات این متهمان شد بلکه بازنشستگی آنان لغو و به مقامات مهم تازه منصوب شدند. سرلشکر گرزن فرمانده واحدهای نظامی مستقر در جنوب کشور و علوی مقدم نخست رئیس شهربانی و سپس وزیر کشور و سپهبد شد. سرلشکر کوپال از همقطاران رضا شاه برای نخستین بار در 1308 رئیس شهربانی شده بود.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
علوی مقدم ـــــــــ کوپال ــــــــــــــ گرزن

   
دکتر مصدق در همین روز وصیت کرد که پس از مرگ، او را درکنار کشته شدگان سی ام تیر و در همان گورستان دفن کنند. در اسفندماه 1345 که مصدق درگذشت، شاه مانع از انجام این وصیت شد زیرا می ترسید که مردم تظاهرات علیه او را از همین گورستان آغاز کنند.

1987 - کویت نوکری برای آمریکا را به اوج خود رساند

22 جولای 1987 و در جریان جنگ عراق با ایران، بدرقه کشتی های غیرنظامی کویت و عمدتا نفتکش که پرچم آمریکا را برفراز خود برافراشته بودند توسط کشتی های نظامی این دولت در آبهای خلیج فارس آغاز شد. کشتی بازرگانی در هر کشوری که ثبت شود پرچم همان کشور را حمل می کند و می توان کشتی را تجدید ثبت کرد تا پرچم کشور تازه را همراه داشته باشد و زیر آن حرکت کند و این کشور مسئول حمایت از کشتی است، بمانند حمایت از اتباع.
  
 به باور تاریخنگاران که بررسی های آنان هنوز ادامه دارد، تجدید پرچم و بدرقه کشتی های کویتی زمینه را برای ایجاد یک فرماندهی نظامی دائمی آمریکا در منطقه به مرکزیت بحرین هموار ساخت که به «فرماندهی مرکزی» معروف است. آمریکا در چند منطقه دیگر جهان نیز دارای فرماندهی نظامی است. برخی از مورخان همچنین گفته اند که نه تنها کویت بلکه جمهوری اسلامی ایران هم ـ که با عراق در جنگ بود و کویت و سعودی به عراق کمک مالی می کردند ـ با برخی تهدید ها و گاهی عملیات دریایی، ناخواسته باعث شد که واشنگتن استقرار نظامی در خلیج فارس را توجیه کند.

1331 - رأی مثبت دادگاه "لاهه" نسبت به حقانیت ایران در اختلاف با انگلیس

پس از ملی شدن صنعت نفت ایران در آخر اسفند 1329، شرکت نفتی انگلیس که طرف قرارداد شرکت نفت ایران بود، به این دلیل که متضرّر شده است خواهان ادامه همکاری با ایران گردید. ولی چون نفت، ملی اعلام شده بود، شرکت انگلیسی به دیوان بین‏المللی دادگستری شکایت برد و خواهان احقاق حقوق خود بود. ایران، دیوان را برای رسیدگی به این پرونده دارای صلاحیت نمی‏دانست زیرا مسأله بر سر دولت‏ها نبود، بلکه دو شرکت با هم اختلاف داشتند. سرانجام رأی دیوان بر حقانیت ایران صادر شد و از انگلستان در امور نفتی ایران خلع ید شد.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟


1344 - مرگ احمد قوام سیاستمدار و نخست وزیر دوره قاجار و پهلوی

احمد قوام، معروف به قوام السلطنه، از بزرگترین رجال و سیاستمداران دوران معاصرایران در سال 1252 ش در تهران به دنیا آمد. وی از زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار وارد امور دیوانی شد و بعدها رئیس دفتر صدر اعظم گردید. بعدها فرمانروای خراسان و سیستان شد و پس از سیدضیاءالدین طباطبائی دوبار به صدارت رسید. قوام پس از دوره دوم نخست‏وزیری ظاهراً به جرم توطئه‏ای علیه رضاخان وزیر جنگ تحت تعقیب قرار گرفت و پس از مدتی زندانی شدن، راهی اروپا شد. او پس از چند سال به ایران بازگشت و در لاهیجان به کشاورزی پرداخت. قوام السلطنه از آن پس در کارهای سیاسی دخالت نکرد تا اینکه رضاخان پهلوی سقوط کرد. در این هنگام قوام بار دیگر به نخست‏وزیری رسید و در سال‏های 1324 و 1331 نیز در این مقام بود. وی در سال 1324 جهت حل مسأله حضور نیروهای روسی در ایران راهی مسکو شد و مذاکراتی انجام داد. در سال 1331 پس از اختلافی که بین مصدق و شاه بروز کرد، شاه برای اینکه حریف قَدَری در مقابل مصدق بتراشد، سراغ قوام السلطنه رفت.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
احمد قوام


قوام‏السلطنه جاه‏طلب که در آن هنگام 80 سال از سنش می‏گذشت با اکثریت ضعیفی از مجلس رای اعتماد گرفت. اما این صدارت بیش از چهار روز دوام نیاورد و با مقاومت و خروش ملت مسلمان ایران به رهبری آیت‏اللَّه کاشانی، قوام در سی تیر 1331، مجبور به استعفا شد. قوام پس از استعفا، مدتی در حالت اختفا می‏زیست و احساس خطر می‏کرد. مجلس حکم به مصادره اموال او داد و او که بعد از این جریان، کاملاً تاب و توان خود را از دست داده بود سرانجام در 31 تیرماه 1334 در 83 سالگی درگذشت. احمد قوام، روی هم، پنج بار به نخست وزیری رسید و بیش از بیست بار به وزارت دست یافت. قوام ذاتاً مردی مستبد و قانون‏شکن و جاه طلب بود و از جنجال و سر و صدا لذت می‏برد. از تملق لذت می‏برد به همین دلیل، اطرافیان او را همیشه افراد چاپلوس تشکیل می‏دادند. او هم‏چنین از علوم زمان بهره داشت و گاهی شعر هم می‏سرود.

1992 - پابلو اسکوبار، قاچاقچی مخوف کلمبیایی مواد مخدر از «زندان اختصاصی‌اش» در کلمبیا گریخت.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
پابلو اسکوبار


زادروزها

    ۱۷۸۴ - زادروز فریدریش بسل ستاره‌شناس آلمانی
    ۱۸۸۷ - زادروز گوستاو هرتز فیزیکدان آلمانی ، برنده جایزه فیزیک نوبل سال ۱۹۲۵

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
گوستاو هرتز


    ۱۹۸۰ - زادروز درک کویت فوتبالیست هلندی ، بازیکن باشگاه فوتبال لیورپول انگلیس
    ۱۲۰۱ - زادروز یوهان مندل، کشیش اتریشی و پدر دانش ژنتیک نوین

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
یوهان مندل


    ۱۳۵۰ - زادروز خسرو سینا، نویسنده و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی
    ۱۳۵۳ - زادروز سام درخشانی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
درک کویت


    ۱۹۹۲ - زادروز سلنا گومز بازیگر و خواننده آمریکایی

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
سلنا گومز


درگذشت‌ها

    ۱۴۶۱ - درگذشت شارل هفتم پادشاه فرانسه از ۱۴۲۲ تا ۱۴۶۱
    ۱۶۷۶ - درگذشت کلمنت دهم از پاپ‌های کلیسای کاتولیک رم

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
شارل هفتم


    ۱۸۲۶ - درگذشت جوزپه پیاتسی ستاره‌شناس ایتالیایی
    ۱۸۳۲ - درگذشت ناپلئون دوم دومین امپراتور فرانسه برای مدت کوتاهی

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
جوزپه پیاتسی


    ۱۹۳۴ - درگذشت جان دیلینگر بانک دزد آمریکایی
    ۱۹۶۷ - درگذشت کارل سندبرگ شاعر، نویسنده و ویراستار آمریکایی ، برنده سه جایزه پولیتزر

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
جان دیلینگر


    ۱۹۶۸ - درگذشت جووانی گوارسکی نویسنده، روزنامه‌نگار، کاریکاتوریست و طنزپرداز ایتالیایی
    ۱۳۸۷ - درگذشت ابوطالب طالبی، کشتی گیر ایرانی و دارنده مدال برنز رقابتهای کشتی آزاد بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۶۸ مکزیکوسیتی.

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
کارل سندبرگ


    ۱۳۹۰ - درگذشت لیلا اسفندیاری، کوهنورد زن ایرانی در قله گاشربروم

31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
لیلا اسفندیاری


*****
منابع:

-پایگاه نوشیروان کیهانی زاده
-ویکی پدیای فارسی
-صفحه امروز در تاریخ در توئیتر
-راسخون

 1. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - Bartarinha.IR ...

  www.bartarinha.ir › سبک زندگی › بهبود سبک زندگی
 2. ۲ ساعت پیش - برترین ها: امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی ...
 3. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - برترین ها - خبرخون

  khabarkhoon.com › گوناگون › برترین ها
 4. ۵۲ دقیقه پیش - امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این ...
 5. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - برترین ها | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/n/13548526
  ۲ ساعت پیش - برترین ها: امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی ...
 6. 31 تیر – 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ | چت ناز|دانلود اهنگ جدید

  www.chatnaz.in/31-تیر-22-جولای؛-در-تاریخ-چه-گذشت؟/
 7. 31 تیر22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ ارسال شده در جولای 22, 2015 نویسنده adminدسته‌ها دانلود اهنگ جدید, دسته‌بندی نشده, فیلم, چت ...
 8. 31 تیر - 22 جولای در تاریخ چه گذشت - جدیدترینها

  iran-live.ir/post/6327
 9. ... فورد در راه بازار (+عکس); » افزایش ٢٠ درصدی صادرات چیپس در پساتحریم; » شعب شبانه روزی بانک ها، مدرن اما کم طرفدار; » 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
 10. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - راه فردا

  www.rahefarda.com › سبک زندگی
 11. امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
 12. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - News - Shafaqna

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/1224889
 13. امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
 14. 31 تیر – 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ | دانلود فیلم | دانلود ...

  aks2.ir/?p=71660
 15. ۱ ساعت پیش - ۳۱ تیر۲۲ جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ http://www.bartarinha.ir/fa/news/226126/31-تیر-۲۲-جولای-در-تاریخ-چه-گذشت
 16. راسخون یار همیشه همراه - تقویم تاریخ

  https://rasekhoon.net/calender/
 17. 31 تیر 1394 خورشیدی برابر با 5 شوال 1436 هجری و 22 جولای 2015 میلادی. • رأی مثبت دادگاه "لاهه" نسبت به حقانیت ایران در اختلاف با انگلیس (1331 ش) · • مرگ "احمد ...
 18. فال و طالع بینی روزانه ماه تولد | فال روزانه 31 تیر 1394 | فال ...

  newsme.blogsky.com/.../فال-و-طالع-بینی-روزانه-ماه-تولد-فال-روزانه-31...
 19. ۱۵ ساعت پیش - فال روزانه 31 تیر 1394 | فال روز چهار شنبه 31 تیر .... ایران و جهان : مورخه 30 تیر برابر با 21 جولای در تاریخ چه گذشت (تولد،درگذشت،رویداد،اتفاق) ...
 20. اخبار » 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟

  khabar.roozgozar.com/.../p_31_تیر_22_جولای_در_تاریخ_چه_گذشت
 21. ۲ ساعت پیش - [unable to retrieve full-text content]امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و ...
 22. تیتر عناوین و صفحه اول روزنامه‌های ورزشی چهارشنبه 31 تیر ...

  newsme.blogsky.com/.../تیتر-عناوین-و-صفحه-اول-روزنامه‌های-ورزشی-چه...
 23. ۱۷ ساعت پیش - روزنامه های ورزشی 31 تیر 94،روزنامه های ورزشی هفده خرداد 94، اخبار ... مورخه 30 تیر برابر با 21 جولای در تاریخ چه گذشت (تولد،درگذشت،رویداد،اتفاق) ...
 24. تیتر عناوین و صفحه اول روزنامه‌ سیاسی اقتصادی چهارشنبه ...

  newsme.blogsky.com/.../تیتر-عناوین-و-صفحه-اول-روزنامه‌-سیاسی-اقت...
 25. ۱۵ ساعت پیش - روزنامه های 31 تیر، روزنامه های آرمان امروز 31 تیر 94،روزنامه های نهم خرداد 94، .... تیر برابر با 21 جولای در تاریخ چه گذشت (تولد،درگذشت،رویداد،اتفاق) ...
  شما از این صفحه در 7/20/15 بازدید کردید.
 26. مروری بر رویداد های مهم تاریخ امروز ایران و جهان : مورخه 29 تیر ...

  newsme.blogsky.com/.../مروری-بر-رویداد-های-مهم-تاریخ-امروز-ایران-و-جها...
 27. 29 تیر - 20 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ .... حبیب بورقیبه از زمان استقلال به مدت 31 سال بر این سرزمین قدیمی و متمدن حکومت کرد و در این مدت، در تونس تنها یک حزب ...
 28. 31 تیر – 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ | جدیدترین اخبار

  khabar-news.ir/31-تیر-22-جولای؛-در-تاریخ-چه-گذشت؟/
 29. امروز : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - July 22 2015. ۳۱ تیر۲۲ جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ خبرهای مرتبط · باقلاقاتق معروف گیلانی · ۲۰ روش پخت لازانیا که باید امتحان ...
 30. فال امروز شما چهارشنبه 31 تیر 94،فال روزانه بر اساس تاریخ ...

  fun.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html
 31. لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید. سال: ... فال امروز شما چهارشنبه 31 تیر 94،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد. 1394/04/31 ... با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.
 32. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - خانه

  wnp.ir/pages.php?pid...31_تیر_-_22_جولای؛...تاریخ_چه_گذشت؟
 33. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ صمیمیت زناشویی، بدون رابطه جنسی ... 30 تیر - 21 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ جدایی، بدون جنگ و خونریزی هم میشه! بهترین مدل ...
 34. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟

  khabarontime.ir/news/14756688/31-تیر-22-جولای؛-در-تاریخ-چه-گذشت-
 35. خبر-آنتایم-امروز-31-تیر-برابر-با-22-جولای-تقویم-میلادی-است.-روزی-که-در-تاریخ-آبستن-وقایع-و-اتفاقات-زیادی-در-ایران-و-جهان-بوده-است.
 36. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - خانه

  ugy.ir/pages.php?pid...31_تیر_-_22_جولای؛...تاریخ_چه_گذشت؟
 37. آخرین مطالب. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ شعب شبانه روزی بانک ها، مدرن اما کم ... 30 تیر - 21 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ بهترین مدل های تابستانه مو در ...
 38. 14 تیر - 5 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - اتحاد خبر

  www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/46899
 39. ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 14 تیر - 5 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ ... امروز: چهارشنبه 31 تیر 1394 ... اتحادخبر: امروز 14 تیر برابر با 5 جولای تقویم میلادی است. روزی که در ...
 40. فال روزانه ( 31 تیر _ 22 جولای) – تاپک

  topak.ir/fun/244552/-فال-روزانه---31-تیر-_-22-جولای--
 41. ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فال روزانه ( 31 تیر _ 22 جولای) ... فال روز 31 تیر22 جولای برای امروز شما. فال روزانه 31 تیر .... 30 تیر – 21 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ 30 تیر ...
 42. خبرگزاری ایمنا - رامبد جوان: با خداداد خیلی خوش گذشت + ...

  www.imna.ir/fa/doc/news/.../رامبد-جوان-خداداد-خیلی-خوش-گذشت-تصاویر
 43. ۳ ساعت پیش - تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۵ ... ایمنا: عناوین صفحات نخست روزنامه‌های ورزشی چهارشنبه 31 تیر را می‌توانید در ایمنا مشاهده کنید.
 44. روزنامه ایران | شماره :5982 | تاریخ 1394/4/31

  iran-newspaper.com/Newspaper/Page/5982/23
 45. ۱۱ ساعت پیش - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تیر; اِلأَربِعا ٥ شوال ١٤٣٦; Wednesday, July 22, 2015. صفحه نخست ..... روشنگری تاریخی مردان هسته‌ای در «بهارستان» پرینت ...
 46. م - جام جم آنلاین

  www.jamejamonline.ir/search?type=keyword&q=م
 47. ۳ ساعت پیش - خانواده مقتول با تلاش تیم صلح و سازش دادسرای جنایی تهران از اجرای حکم قصاص گذشت کردند. تاریخ: چهارشنبه 31 تیر 1394. فرار محسن فروزان از ...
 48. روزنامه فرهیختگان | شماره :1713 | تاریخ 1394/4/31

  www.farheekhtegan.ir/
 49. ۵ ساعت پیش - سلبریتی‌های زاده شبکه‌های اجتماعی. توفان غافلگیری. مرز تصویرگری کجاست. بابک زنجانی دوم نداریم. بازنگری تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی و ...
 50. 29 تیر - 20 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - دانلود سریال|دانلود اهنگ

  www.amozehdn.r98.ir/post/.../29-تیر---20-جولای-در-تاریخ-چه-گذشت.ht...
 51. ۲ روز پیش - 4 روز پیش 24 تیر - 15 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ و زلزله های متعدد ازجمله زمین لرزه های شدید و ویرانگر سال 526، 29 نوامبر 528، 31 اکتبر 588 و .
 52. فال روزانه 31 تیر 1394 :: لاودان

  https://lavdan.blog.ir/tag/فال%20روزانه%2031%20تیر%201394
 53. ۱۹ ساعت پیش - ۴ ساعت پیش - فال روز چهارشنبه 31 تیر 94 | فال روزانه 1394. ... از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟ ... فال امروز شما سه شنبه 30 تیر 94،فال روزانه بر اساس تاریخ ... fun.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html ...
 54. تقویم تاریخ - 31 تیر - بیتوته

  www.beytoote.com › اخبار › تقویم تاریخ
 55. 1952م:22 ژوئیه سال 1952 (31 تیر ماه 1331) روز شادی ایرانیان به خاطر پیروزی ... شناس فرانسوی و بنیادگذار هیستولوژی (بافت شناسی) 22 ژوئیه سال 1802 در گذشت.
 56. 22 تیر - 13 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ - برترین ها

  payane.ir/news/item/.../22-تیر---13-جولای؛-در-تاریخ-چه-گذشت؟.html
 57. ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امروز 22 تیر برابر با 13 جولای تقویم میلادی است. ... سلطان سلیمان ضمن تصرف مناطق غربی ایران، 31 دسامبر 1534 بغداد را که در قلمرو ایران بود ...
 58. تقویم تاریخ - جس جو

  www.jasjoo.com/books/historical-events/
 59. در تقویم تاریخ جس جو شما می توانید از وقایع مهم و معتبری که در طول تاریخ بشریت ... تقویم تاریخ > امروز چهارشنبه 31 تیر 1394 (Wednesday 22 July 2015) ... دوران جوانی و کودکی وی با بدبختی و فلاکت گذشت ولی چون از هنر مایهای داشت ،به همت مردی ...
 60. 13 تیر - 4 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟

  linkprolink.rozblog.com/post/.../13-تیر---4-جولای-در-تاریخ-چه-گذشت.h...
 61. ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... 4 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی…,13 تیر - 4 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟,دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس. ... 14:31:12 شنبه 13 - تیر -1394 | . ... 22 اسفند - 13 مارس؛ در تاریخ چه گذشت .
 62. تقویم تاریخ سه شنبه 31 تیر برابر با 22 جولای - تلویزیون ...

  iranefardalive.com/Archive/8853
 63. ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید سالها پیش در روز 31 تیر ماه چه رویدادهای مهمی در تقویم تاریخ ثبت شده است، پس با ما همراه باشید و تقویم تاریخ ...
 64. دانلود کلیپ جشن هسته ای و برداشته شدن تحریم ها 22 تیر 94 ...

  tehranpatogh-ir.joklive.irtehranpatogh.ir
 65. Posted by: lordiran جولای 11, 2015 دیدگاه‌ها برای دانلود کلیپ جشن هسته ای و برداشته شدن تحریم ها 22 تیر 94 بسته هستند ... تاریخ :دوشنبه 15 تیر 1394 ساعت 22:31 بازدید :0 آخرین اخبارمذاکرات هسته ای … .... 20 تیر - 11 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟
 66. روزنامه وطن امروز | شماره :1653 | تاریخ 1394/4/31

  www.vatanemrooz.ir/
 67. ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تیر; اِلأَربِعا ٥ شوال ١٤٣٦; Wednesday, July 22, 2015 ... چهارشنبه 31 تیر 1394, سه شنبه 30 تیر 1394, دوشنبه 29 تیر 1394, پنج شنبه 25 تیر ...
 68. روزنامه ایران ورزشی | شماره :5129 | تاریخ 1394/4/31

  www.iran-varzeshi.com/
 69. ۱۴ ساعت پیش - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تیر; اِلأَربِعا ٥ شوال ١٤٣٦; Wednesday, July 22, 2015. صفحه نخست; عضویت; تماس با ما ... جستجو بر اساس تاریخ. انتخاب سال .
 70. 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟|امروز در - واضح

  vazeh.com/n10619636/31-تیر-22-جولای-در-تاریخ-چه-گذشت
 71. ۲ ساعت پیش - امروز در تاریخ 31 تیر - 22 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ امروز 31 تیر برابر با 22 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات ...
 72. فضای مجازی - روزنامه رسالت

  www.resalat-news.com/Fa/?p=ls
 73. آرشیو تاریخی ..... ویژه نامه: چهارشنبه 31 تیر 1394 - چهارشنبه 31 تیر 1394, نسخه Pdf ... چه جایگاهی دارد و چرا تاکنون امر مبارزه با فساد اقتصادی بر زمین مانده و چرا امر بودجه بندی‌ و بودجه ریزی هنوز پس از گذشت سه دهه از انقلاب با چالش‌های جدی روبه روست؟
 74. تاریخ نگار 22 تیر - 13 جولای+عکس

  www.pat-o-mat.com › ... › دانستنی ها و اطلاعات عمومی
 75. ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 22 تیر - 13 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ ... سلطان سلیمان ضمن تصرف مناطق غربی ایران، 31 دسامبر 1534 بغداد را که در قلمرو ایران بود متصرف شد.
 76. قتل - خبرآنلاین

  www.khabaronline.ir/tags/2622/قتل
 77. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 06:57:00 ... دوشنبه 29 تیر 1394 - 09:54:31 ... رامبد جوان: با خداداد در خندوانه خوش گذشت/دوست دارم کریمی را به برنامه ام ببرم · مقاومت عجیب ...
 78. علی خنده رو

  zohre-yaser.niniweblog.com/p2.php
 79. تاریخ : سه شنبه 31 تیر 1393 | نویسنده : مامان زهره ... نزدیک ابشار تهران بود ولی متاسفانه اونجا نرفتیم اومدیم دریاچه را ببینیم خیلی خوش گذشت با اینکه زود تاریک ...
 80. ورق خوردن تاریخ با سیب‌زمینی سرخ کرده؟!/ تحقیر هسته‌ای ...

  www.farhangnews.ir/content/133280
 81. ۴ ساعت پیش - امروز : چهارشنبه 31 تیر 1394 / ساعت : 08:17:08 ... اما روند ماجرای دستاوردهای این توافق به اصطلاح تاریخی با گذشت زمان به مسائل قابل تامل‌تری نیز ...
 82. کدام محکومیت‌ها مانع نامزدی مجلس است؟ - پایگاه خبری خلیج فارس

  pgnews.ir/module/news/51024/
 83. ۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امروز : 31 تیر 1394; 22 July 2015 ... الف) هفت سال در محکومیت به مجازات‌های سالب حیات و حبس ابد از تاریخ توقف اجرای حکم اصلی؛. یعنی اگر کسی ...
 84. روز شمار و تقویم تاریخ 31 تیر - وبسوار

  websavar.ir/fa/news/3679/روز-شمار-و-تقویم-تاریخ-31-تیر
 85. ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 31 تیر ماه 1331 (22 جولای 1952) روز شادی ایرانیان به خاطر پیروزی سیاسی در ... قوام السلطنه جاه طلب که در آن هنگام 80 سال از سنش می گذشت با ...
 86. مرکز خبری اقتصاد ایران:اقتصاد کلان

  www.ecocenter.ir/news/grp/اقتصاد%20کلان
 87. چهارشنبه 31 تیر 1394 Wednesday 22 July 2015 ... تاریخ:سه شنبه 30 تیر ساعت:12:57 بین الملل .... اقتصاد دنیا در هفته‌ای که گذشت/ کاهش شاخص قیمت جهانی غذا
 88. دانلود آهنگ قاف خوش گذشت

  nex1music.com/tag/دانلود-آهنگ-قاف-خوش-گذشت/
 89. دانلود آهنگ جدید قاف به نام خوش گذشت. Download New Song By Quf ... تاریخ ارسال : 23 اسفند 1393. موضوع : موزیک، موزیک ... بازدید : 259 بار تاریخ : 31 تیر 1394.
 90. آب خوش ‌ظریف حال‌ خوش منتقدان/ معادن را هم کندند و بردند و خوردند ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › سیاسی
 91. تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ - 22 July 2015 ... در ادامه می‌توانید روایت تابناک از مهم‌ترین مطالب روزنامه‌های چهارشنبه 31 تیرماه را مرور کنید. .... اما روند ماجرای دستاوردهای این توافق به اصطلاح تاریخی با گذشت زمان به مسائل قابل تامل‌تری نیز رسیده ...
 92. اخبار ایران و جهان|اخبار برگزیده | Farsnews - فارس

  www.farsnews.com/topnews
 93. چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۵ .... 1394/04/31 - 00:01:00 ... 1394/04/31 - 01:31:00 ..... پس از گذشت بیش از یک سال از اعلام ممنوعیت استفاده از بنزین پتروشیمی به بهانه آلایندگی، به تازگی هم‌زمان با واردات گسترده بنزین .... ۷ مرداد؛ تاریخ احتمالی سفر.
 94. ورق خوردن تاریخ با "سیب زمینی سرخ کرده"؟! | در حالی

  www.ghatreh.com/news/.../ورق-خوردن-تاریخ-سیب-زمینی-سرخ-کرده
 95. چهارشنبه، 31 تیر 1394 ساعت 10:122015-07-22بین الملل ... اما روند ماجرای دستاوردهای این توافق به اصطلاح تاریخی با گذشت زمان به مسائل قابل تامل تری نیز رسیده ...
 96. فال روزانه ( 13 تیر _ 4 جولای) - astaranama.ir

  www.astaranama.ir/page-546427.html
 97. از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!... ادامه این مطلب : فال ... ( 15 تیر _ 6 جولای) فال روزانه ( 22 تیر _ 13 ... دیدنی از پشت ... فال روزانه شما در تاریخ پنجشنبه 13 تیر 1392 فال روزانه پرشین فال. فال روزانه .... مطلب فال روز ( 31 تیر _ 22 جولای) .
 98. وام 80 میلیونی مسکن می خواهید؟ بخوانید! - نسیم صبا

  www.nasimsaba.ir/news/20996.ashx
 99. ۵ ساعت پیش - امروز 31 تیر 1394 (ه.ش) و 22 ژوئیه 2015 (م) ... پس انداز مسکن یکم قادر خواهند بود پس از گذشت حداقل 12 ماه (2 دوره) از تاریخ افتتاح حساب خود ... بانک مسکن نوساز بودن ملک را گذشتن حداکثر هفت سال از تاریخ صدور جواز ساخت و سه سال ...
 100. فال روزانه ( 10 تیر _1 جولای)

  tik.vistablog.ir/post/1329
 101. ۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فال روزانه ( 10 تیر _1 جولای) ,تیک | دیدنی ها، خبری، پزشکی، اس ام اس، عکس، مطالب جالب و خواندنی. ... pageفال روز ( 15 تیر _ 6 جولای). از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟ ... تاریخ : شنبه 31 تیر 1391 - 9:22 ... تاریخ : سه ...
 102. پارسیان تحلیل l پایگاه خبری و تحلیلی بورس و بازار سرمایه

  www.parsiantahlil.com/
 103. 31 تیر 1394 0 48 بازدید ... نگاهی به بازار فردا چهارشنبه 31 تیر 94 بازار کم . ... بازدهی بیش از 20% در نماد بمپنا در تاریخ 8 . ... در مجمع پتروشیمی جم چه گذشت؟
 104. پایانه - فروشگاه اینترنتی

  www.ircounseling.org/
 105. 30 تیر - 21 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ ...... انجام 22 هزار و 600 پرواز در ایام نوروز 94 .... قتل جوان 31 ساله در پارک ... بازگشایی تاریخی سفارت کوبا در آمریکا.
 106. اس ام اس عاشقانه و پیامک های دلتنگی 31 تیر 93

  www.doostiha.ir/1393/04/30/پیامک-های-عاشقانه-و-دلتنگی.html
 107. ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جدیدترین پیامک عای عاشقانه و بسیار زیبا 31 تیر 1393. Admin; ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ... نه فرصت ها میتوانند عشق را تغییر دهند و نه گذشت زمان میتواند آسیبی به آن برساند. زمین با تمام ..... بهترین پادشاه تاریخ را در. دل داشــــــــــتن
 108. نرخ دلار و ارز 31 تیر 94 - جدید 94 -گهر

  gahar.ir/currency/
 109. نرخ دلار و ارز 31 تیر 94Reviewed by Baran on Jul 22Rating: 5.0نرخ دلار و ارز 31 تیر 94نرخ .... اخبار سیاسی – آکانیوز قیمت دلار و نرخ ارز سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ » سرزمین آریایی افزایش .... تاریخ شروع نمایشگاه بهاره مشخص شد ... بیمارستان · مرتضی پاشایی در گذشت ( 23 آبان ) · انتشار عکس بی حجاب مجری مشهور جنجال به پا کرد!
 110. تقویم تاریخ: 31 تیر 1393 - آنلاین 93 | تمدن سازی نوین اسلامی

  www.on93.ir/1393/05/09/تقویم-تاریخ-31-تیر-1393/
 111. ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ۳۱ تیر ۱۳۹۳ خورشیدی برابر با ۲۴ رمضان ۱۴۳۵ هجری و ۲۲ جولای ۲۰۱۴ میلادی. رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ). :: رأی مثبت دادگاه ...
 112. برچسب ها - 31 تیر - باشگاه خبرنگاران جوان

  www.yjc.ir/fa/tag/1/31%20تیر
 113. تصاویر نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی چهارشنبه 31 تیر... نخست روزنامه ... تیر ماه را... کد خبر: ۵۲۶۸۱۹۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ .... آموزش عالی در هفته‌ای که گذشت؛.
 114. 29 تیر - 20 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ | برترین‌ها

  vista.ir/page/300184/29-تیر-20-جولای؛-در-تاریخ-چه-گذشت؟
 115. امروز 29 تیر برابر با 20 جولای تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. ... ویستا مرجع مهمترین عناوین خبری / چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ / Wednesday, 22 July, 2015 .... حبیب بورقیبه از زمان استقلال به مدت 31 سال بر این سرزمین قدیمی و متمدن حکومت کرد و در این مدت، در تونس تنها یک ...
 116. آرمان آتی

  arman-ati.com/
 117. ترین های بازار سهام روز 30 تیر ماه · مجمع بانک صارات هم لغو شد ... دوشنبه 22 تیر ماه 1394 - 9:29. تحلیل تکنیکال .... دوشنبه 1 تیر ماه 1394 - 12:31. آرشیو. نظرسنجی ...
 118. در جلسه اشتون کارتر و نتانیاهو چه گذشت؟ - مشرق نیوز | آخرین ...

  www.mashreghnews.ir/fa/.../در-جلسه-اشتون-کارتر-و-نتانیاهو-چه-گذشت
 119. ۲ ساعت پیش - تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳. ارسال. چاپ ... در جلسه اشتون کارتر و نتانیاهو چه گذشت؟ نخست‌وزیر ... عکس/ روزنامه‌های ورزشی چهارشنبه 31 تیر.
 120. تور بلغارستان | تور بلغارستان 31 تیر 94 | بانک تور و ...

  www.lastsecond.ir/tours/1807_تور_بلغارستان_31_تیر_94/
 121. تاریخ شروع تور 31 تیر 94 تاریخ پایان تور 07 مرداد 94. نوع سفر: هوائی - آسمان مدت ... نام, مدت, توضیحات. وارنا, 7, 7 شب و 8 روز تاریخ رفت: 31تیر چهارشنبه ساعت پرواز آسمان 10:00 برگشت : 13:00 ..... خیلی خوش گذشت سفر قبلیم. مانی26 خرداد 1393 ...
 122. اقتصاد آنلاین - زلزله منجیل - سال 69 +عکس

  www.eghtesadonline.com/fa/content/86697/زلزله-منجیل---سال-69-عکس
 123. چهارشنبه، 31 تیر 1394 Wednesday, July 22, 2015 آب و هوا · درباره ما ... تاریخ انتشار: یکشنبه، 31 خرداد 1394 ساعت 13:04. نسخه چاپی ... از اینکه در سالگرد درگذشت این عزیزان و مصیبتی که بر این مردم در این تاریخ گذشت یادی کردید ممنون هستم
 124. صدمین سالگرد آغاز جنگ جهانی اول - BBC Persian - BBC.com

  www.bbc.com/persian/indepth/cluster_ww1_100anniversary
 125. کتاب جدیدی به‌قلم جولز استوارت، کارشناس تاریخ افغانستان، به ماجرای فراموش شده اعزام ... 22 ژوئیه 2014 - 31 تیر 1393 ... در شش ماه نخست جنگ جهانی اول چه گذشت؟
 126. عناوین روزنامه های ورزشی روز/چهارشنبه ۳۱تیر ۱۳۹۴

  nakhlestant.ir/عناوین-روزنامه-های-ورزشی-روزچهارشنبه-31/
 127. ۲ ساعت پیش - تاریخ انتشار: 31 تیر 1394 - 08:30 ... عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ : .... در معارفه فرماندار جدید دیلم چه گذشت؟
 128. اخبار روز ایران - سایت خبری ایران-ایران

  www.iran-iran.ir/
 129. عناوین روزنامه های امروز چهارشنبه ۳۱ تیر · naghdi .... ۳۰ تیر در تاریخ چه گذشت · kakhe shaeb gharaniye ... ۸۲۰_KhabarVarzeshi-1394-04-31 · عناوین روزنامه های ...
 130. 21 دی - 11 ژانویه؛ در تاریخ چه گذشت؟ - اتحاد جنوب

  www.ettehadjonoub.ir/fa/posts/39509
 131. ۲۱ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 21 دی - 11 ژانویه؛ در تاریخ چه گذشت؟ ... امروز: چهارشنبه 31 تیر 1394 ... روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است.
 132. مصوبه شورای‌عالی شهرسازی و معماری برای نجات بافت تاریخی ...

  www.hamshahrionline.ir/details/301674/Culture/iranheritage
 133. چهارشنبه 31 تیر 1394 | به روز شده: 15 دقیقه قبل ... چهارشنبه 31 تیر 1394 - 09:53:36 | کد مطلب: 301674 چاپ ... ایران - شورای‌عالی شهرسازی و معماری سرانجام با گذشت بیش از یک‌سال از تخریب بافت تاریخی شیراز برای انجام پروژه‌های عمرانی گام نهایی ...
 134. خبرگزاری جمهوری اسلامی

  www.irna.ir/?lang=fa
 135. 31 تیر 1394. نام. ایمیل. آدرس ایمیل معتبر نیست! گروه خبرنامه ... صفحه اول روزنامه های صبح چهارشنبه 31 تیر ... رییس جمهوری مقدونیه:توافق بین ایران و گروه 1+5 تاریخی است/ تاکید بر گسترش همکاری با تهران ...... امروز « آنچه در جهان گذشت» 30 تیر ...
 136. دکتر رهام صادقی - اولین نزدیکی با قرص

  www.roham.ws › ... › سوالات زنان › پیشگیری از بارداری
 137. 10پست
  تاریخ: چهار‌شنبه 31 تیر 1388 - 20:40 عنوان: اولین نزدیکی با قرص, آدرس (لینک) شرح موضوع شرح موضوع. سلام. من شنیدم که در ماه اول استفاده از قرص های ضد بارداری، در ...
 138. روزنامه اعتدال | شماره :2832 | تاریخ 1394/4/31

  etedaldaily.ir/?nid=2832&pid=8&type=0
 139. ۱۵ ساعت پیش - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تیر. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 · pdf. ۱۳۹۴ سه شنبه ۳۰ تیر; اِثَّلاثا ٣ شوال ١٤٣٦; Tuesday, July 21, 2015. monasebat ...
 140. مرخصی، عفو و تعلیق از جرائم خشن حذف شود - تبیان

  www.tebyan.net/NewIndex.aspx?pid=262744&TargetPid=302267
 141. عفو و تعلیق برخی جرائم خشن و غیرقابل گذشت که با امنیت روحی و روانی مردم ارتباط دارد و توجه بیش از حد به متهم ... تعداد بازدید : 0; چهارشنبه 31/4/1394; تاریخ : ...
 142. نمایش «سال ثانیه» در مجموعه سعدآباد اجرا می شود > خبرگزاری ...

  www.chtn.ir/Default.aspx?tabid=84&articleType=ArticleView...
 143. 31. مرداد و شهریور سالجاری : ... تاریخ 31 تیر 1394 00:00 ... یکی از معتبرترین جشنواره‌های هنری سوییس است، اجرا کرد و اکنون پس از گذشت یکسال این اثر نمایشی همه ...
 144. صفحه اول روزنامه خراسان

  www.khorasannews.com/mobile/
 145. ۵ ساعت پیش - امروز در تاریخ چه گذشت؟ امروز چهارشنبه. سی و یکم تیر نود و چهار بیست و دوم ژوئیه دو هزار و ... امروز چهارشنبه 1394/04/31. خراسان, خراسان رضوی ...
 146. تقویم تاریخ | سی یکم تیر ماه - نودهشتیا - دانلود کتاب

  www.forum.98ia.com › اخبار › اخبار و مطالب مفید روز
 147. تقویم تاریخ | سی یکم تیر ماه روز شادی ایرانیان و برکناری ژنرالهایی که دستور ... 31 تیر ماه 1331 (22 جولای 1952) روز شادی ایرانیان به خاطر پیروزی سیاسی در «سی ام ... فرانسوی و بنیادگذار هیستولوژی (بافت شناسی) 22 جولای سال 1802 در گذشت.
 148. ایسنا - نماز جمعه

  isna.ir/fa/tag/e6cbc6b43d8ae3d9/نماز%20جمعه
 149. ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴:۴۵. 99-65.jpg امام جمعه اردبیل: 798. استقامت ملت ایران در مذاکرات،سند افتخار بزرگی در تاریخ است. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ...
 150. آدولف هیتلر چه کسی بود؟ - فرادید

  faradeed.ir/fa/news/1075/آدولف-هیتلر-چه-کسی-بود
 151. ۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چهارشنبه 31 تیر 1394 - July 22 2015 ... نبود، اما چه دلیلی وجود دارد که با گذشت 125 سال از تولد هیتلر، داستان زندگی‌اش بیش از هر ستمگر دیگری ما را جذب خود می‌کند؟ به گزارش فرادید*، جایگاه آدولف هیتلر در طول تاریخ تنها منحصر به ...
 152. فال روزانه چهارشنبه 31 تیر 94

  www.dailysun.ir/tag/فال-روزانه-چهارشنبه-31-تیر-94
 153. فال و طالع بینی روز (۳۱ تیر۲۲ جولای ). omen ... از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! ==>> ادامه مطلب فال روزانه چهارشنبه 94/4/31 . ... تاریخ امروز : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ ...
 154. قیمت تبلت | 31 تیر 1394 - بی باک نیـــوز

  www.bibaknews.com/tablet-price
 155. چهارشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۴ برابر با ۰۶ شوّال ۱۴۳۶ قمری و ۲۲ ۰۷ ۲۰۱۵ میلادی , مصادف است با : تهاجم .... یک سال از خداحافظی جادوگر گذشت ... قیمت تبلت | 31 تیر 1394 ...
 156. فال روزانه ( 31 تیر _ 22 جولای)

  www.akhbarjo.ir/1674739/فال-روزانه-(-31-تیر-_-22-جولای).html
 157. فال روزانه ( 31 تیر _ 22 جولای) ... تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۹. فال و طالع بینی ... فال روزانه ( 31 تیر _ 22 جولای). از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟
 158. عناوین روزنامه های ورزشی 94/04/31 - vous.ir

  vous.ir/news/bartarinha/item/226075/عناوین-روزنامه-های-ورزشی-940431
 159. کد خبر: ۲۲۶۰۷۵. تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۳ ... دیدنی‌های امروز؛ چهارشنبه 31 تیر ماه · عناوین روزنامه های امروز .... 30 تیر - 21 جولای؛ در تاریخ چه گذشت؟ قیمت طلا، سکه و ...
 160. تقویم تاریخ - نازوب

  www.nazweb.ir/news_cats_40.html
 161. رویدادهای تاریخی 13 تیر – 4 جولای (عکس) · رویدادهای ... مهم ترین رویدادهای تاریخی روز 10 خرداد (31 می) · تجاوز در برلین! عکس ... 26 دی (16 ژانویه ) در تاریخ جهان چه گذشت (تصاویر) · 6 بهمن در تاریخ ... رویدادهای تاریخی 22 آبان ماه + عکس · تقویم تاریخ و ...
 162. از 16 تا 31 تیر 1393 بر شما چه خواهد گذشت؟

  parsface.rzb.ir/post/64
 163. ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ثبت نام. ارتباط باما. کاربران آنلاین : 3 سه شنبه 30 تیر 1394 ... مذهب،تاریخ،فرهنگ،هنر ... از 16 تا 31 تیر 1393 بر شما چه خواهد گذشت؟ مجموعه : فال و ...
 164. فال امروز شما چهارشنبه 31 تیر 94،فال روزانه بر اساس تاریخ ...

  eatc-sport.ir/2015/07/فال-امروز-شما-چهارشنبه-31-تیر-94،فال-روزان/
 165. ۵ ساعت پیش - فال امروز شما چهارشنبه ۳۱ تیر ۹۴،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد. انواع فال,فال تاروت,فال ... غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.
 166. برچسب ها - 31 تیر 1394 - بولتن نیوز

  www.bultannews.com/fa/tag/1/31%20تیر%201394
 167. پربحث ترین عناوین. در جشن هسته ای دیشب در شهرستان ها چه گذشت؟ ... برچسب: 31 تیر 1394. روزنامه های ورزشی ۳۱ تیر ماه. تصاویر نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۳۱ تیر... کد خبر: ۲۷۶۹۸۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱. صفحه نخست; |; تماس با ما ...
 168. فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران [ www.SkiFed.ir ]

  www.skifed.ir/
 169. ... July, 2015. چهارشنبه 31 تیر 1394 ... تاریخچه اسکی · جهان ایران ... اسکی جهان در فصلی که گذشت ... دوشنبه 29 تیر 1394 - 11:06 ... پنجشنبه 25 تیر 1394 - 22:28 ...
 170. روزنامه امتیاز | شماره :1704 | تاریخ 1394/4/31

  www.emtiazdaily.ir/?nid=1704&pid=3&type=0
 171. ۱۳ ساعت پیش - ۱۳۹۴ سه شنبه ۳۰ تیر; اِثَّلاثا ٣ شوال ١٤٣٦; Tuesday, July 21, 2015 ... جستجو بر اساس تاریخ : سال : 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385, 1386 ...
 172. فال روزانه چهارشنبه 31 تیر 1394

  taktanews.ir/فال-روزانه-چهارشنبه-31-تیر-1394/
 173. ۱۲ ساعت پیش - فال روزانه چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ .... روزانه چهارشنبه 31 تیر 1394 کتاب پی دی اف, فال روزانه چهارشنبه 31 تیر 1394 کد; تاریخ نگارش : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ ...
 174. شایعه مرگ حمیرا - نت شهر

  www.netshahr.com › هنر › خبر هنری
 175. ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چهارشنبه 31 تیر 1394. Jul 22 2015. خانه, اخبار, سبک ... تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد: در 26 اسفند سال 1323 در تهران به دنیا آمد. مشخصات فردی: ... دو سه روزی همینجور گذشت و تا اینکه نامه دادگاه واسه طلاق رسید. درخواست از طرف ...
 176. سرگرمی » طالع بینی و فال » فال روزانه - HiPersian.Com

  www.hipersian.com/entertainment/horoscope-and.../daily-horoscope
 177. از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!... روان‌ شناسی رنگ‌های ... بر شما چه خواهد گذشت؟!... فال روز (31 تیر - 22 july ) ... محققان می‌گویند... فال روز( 24 تیر - 15 july ).
 178. تیر 1393 - لیورپول

  lfc1892.ir/post/archive/1393/4
 179. نویسنده:محمد رضا خرم روز، تاریخ:سه شنبه 31 تیر 1393،10:01 بعد از ظهر. -. 0. نمی پسندم. +. 14. می پسندم. لیورپول تا آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات به جذب رویس ...
 180. خبر ورزشی 31 تیر 92 - پارس فوتبال

  www.parsfootball.com/.../45646خبر%20ورزشی%2031%20تیر%2092....
 181. خبر ورزشی 31 تیر 92. ... 4:16 pm - 1392/4/31 : نوشته شده در تاریخ .... مارکا اسپانیا 20 تیر | روز وداع کاسیاس و رئال مادرید | پنج سال از هیجان بزرگ اینیستا گذشت ...
 182. سرنوشت همسران امام حسین (ع) بعد از واقعه کربلا چه شد ... - 1

  islamquest.net › خانه › گنجینه پاسخ‌ها › تاریخ
 183. ... تاریخ بزرگان. سه شنبه, 30 تیر 1394 ... اکثر تاریخ نگاران از جمله شیخ مفید در کتاب ارشاد تعداد همسران امام حسین (ع) را پنج زن ذکر کرده اند: 1. شهربانو، 2. ... 5646 حوادث روز عاشورا 1392/03/22. با توجه به ..... 4093 حدیث 1393/01/31. لقمان؛ انسانی ...
 184. دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس > اخبار > شهرسازی

  pardisiau.ac.ir/tabid/89/articleType/CategoryView/.../11/Default.aspx
 185. ارسال توسط در تاریخ 31 تیر 1393 00:00 ... در این راستا پس از تکمیل درخواست به طور کامل در سایت، پس از گذشت سه روز کاری دانشجویان می توانند با مراجعه به ...
 186. روزنامه عصر رسانه | شماره :1442 | تاریخ 1394/4/31

  asrerasaneh.ir/?nid=1442&pid=11&type=0
 187. ۱۱ ساعت پیش - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۱ تیر; اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٣٦; Wednesday, July 22, 2015 ... جستجو بر اساس تاریخ : سال : 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385 ...
 188. 22 فروردین - 11 آوریل؛ در تاریخ چه گذشت؟ - لینک های گوگل

  va1.ir/22-فروردین-11-آوریل؛-در-تاریخ-چه-گذشت؟/
 189. ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تقویم تاریخ 22 فروردین 1394- 21 جمادی الثانی 1436 هجری و 11 آوریل 2015 میلادی. نویسنده . ..... فال روز (31 تیر - 22 july ). شخصیت ... فال امروز ...
 190. درگاه خدمات الکترونیک انتظامی: مدارک لازم جهت صدور گذرنامه

  epolice.ir/page.php?7
 191. چهارشنبه 31 تیر 1394 | 22 جولای 2015 ... الف: 6 ماه از تاریخ انداختن آن نگذشته باشد. ... توجه 1: کسانی که اقدام به تعویض کارت پایان خدمت یا معافیت قدیمی به هوشمند نموده‌اند، بعد از گذشت 24 ساعت از درخواست تعویض، می‌توانند با ارایه برگه ثبت ...
 192. گلایه خود را از تاخیر در دریافت خودرو اینجا مطرح کنید

  machinemag.ir/News.aspx?ID=2696
 193. ۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نوع خودرو، تاریخ ثبت نام و موعد تحویل، نام شرکت، شماره قرارداد و شماره تماس ... رنو مگان 2000 اتوماتیک یورو 4 تاریخ ثبت نام 91/10/30 تاریخ تحویل از 92/6/1 تا 92/6/31 پارس ...... امروز بعد از گذشت 50 روز از ارسال دعوتنامه و دوماه تاخیر از وعده تحویل .... سلام در اول تیر ال 90 از ایران خودرو موعد تحویل آذر ثبت نام کردم ...
 194. ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها

  www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساع...
 195. ۴ ساعت پیش - 112785 تعداد بازدید خبر: 4 تاریخ انتشار: 31 تیر 1394 - 06:57 ق.ظ ..... اما بعد از گذشت یک هفته بر اساس نرخ آپارتمان هایی که به فروش رفته اند ...
 196. سفر به اعماق تاریخ - پایگاه خبری انتخاب خبر

  www.entekhabkhabar.ir/VisitorPages/show.aspx?IsDetailList=true...1
 197. امروز: چهارشنبه 31 تیر 1394 , 22 July 2015 ... آسیاب شتری ورزنه، سفر به اعماق تاریخ ... هنوز با گذشت سالها و ورود مواد غذایی و غذاهای جدید، نان همچنان از اهمیت خاصی ...
 198. شهیدی که ایستاده در خاک دفن شد/ ستاره «درخشان» آسمان پرواز

  www.defapress.ir/Fa/News/49970
 199. ناگفته‌هایی از یگانه شهید ایستاده هوانیروز پس از گذشت ۳۵ سال از عروج سرتیپ خلبان محسن درخشان آن عقاب ... 31 تیر 1394 ساعت 08:03 ... سختی سرانجام در حالیکه ایستاده در خاک دفن شده بود روحش به آسمان رفت و پیام مظلومیت او جریان‌ ساز تاریخ شد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.