.X.
داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس
X
تبلیغات
رایتل

داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند

چهارشنبه 31 تیر 1394 ساعت 18:23

داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند

یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های "زکی" (19 ساله) و "شبیر" (16 ساله) توسط افراد ناشناسی ربوده شده و ربایندگان در ازای آزادی آنها درخواست مبلغ 180 میلیون تومان پول نقد کرده اند .
باشگاه خبرنگاران جوان:  یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های "زکی" (19 ساله) و "شبیر" (16 ساله) توسط افراد ناشناسی ربوده شده و ربایندگان در ازای آزادی آنها درخواست مبلغ 180 میلیون تومان پول نقد کرده اند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "آدم ربایی" و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: "بنده بهمراه دو نفر از بستگانم بنام های "زکی" و "شبیر" که با یکدیگر پسرعمو هستند، در یک مجتمع مسکونی در حال ساخت واقع در ستارخان مشغول بکار هستیم؛ در ساعت 18:00 مورخه 25/04/1394 ، این دو (زکی و شبیر) برای خرید لباس از ساختمان خارج شدند اما پس از گذشت چند ساعت از آنها خبری نشد تا اینکه پیامکی از گوشی تلفن همراه شبیر برای من ارسال شد مبنی برا ینکه "زکی و شبیر نزد ما هستند؛ شما می بایست جهت آزادی آنها مبلغ 180 میلیون تومان (به ازای هر نفر 90 میلیون تومان) پرداخت کنید؛ در غیر این صورت هر دو نفر آنها کشته خواهند شد " ؛ من نیز پس از دیدن این پیامک بلافاصله به کلانتری مراجعه و موضوع را به پلیس اطلاع دادم".

ربایندگان : ما از اعضای داعش و طالبان هستیم

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت شناسایی ربایندگان ، تصاویری از طریق شبکه های مجازی برای شاکی پرونده ارسال شد که در آن افراد ربوده شده مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند . در ادامه اقدامات روانی جهت تحت فشار قرار دادن بستگان افراد ربوده شده جهت پرداخت پول ، ربایندگان طی تماس های تلفنی خود را از افراد وابسته به گروهک های تروریستی داعش و طالبان معرفی و مدعی شدند که در صورت عدم پرداخت پول جهت آزادی افراد ربوده شده ، آنها اقدام به ارتکاب جنایت و قتل افراد ربوده شده خواهند کرد.

آزادی ربوده شدگان و دستگیری ربایندگان

با توجه به حساسیت موضوع ، اقدامات پلیسی - تخصصی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و محل نگهداری دو افاغنه ربوده شده در تاریخ 29/04/1394 ، در داخل یک پروژه ساختمانی در حال ساخت و ساز ، در محدوده اتوبان شهید بابایی - شهرک شهید بهشتی شناسایی شد .

بلافاصله تیم های عملیاتی اداره یازدهم به محل نگهداری افراد ربوده شده اعزام و طی چند عملیات همزمان ، دو فرد ربوده شده در طبقه پنجم ساختمان آزاد و افاغنه ی دیگری بنام محمد ( 18 ساله ) که در حال مراقبت از آنها بود دستگیر و تحقیقات از وی جهت شناسایی و دستگیری همدستانش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت .

با اعتراف صریح محمد، چهار افاغنه دیگر به عنوان همدستان وی شناسایی و این چهار نفر نیز بنام های "مصطفی" (18 ساله )، "قادر" (19 ساله) ، "امید" (21 ساله) و "روزالدین" ( 18 ساله ) دستگیر و هر 5 متهم بهمراه دو افاغنه آزاد شده ، به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

اظهارات افراد ربوده شده

"زکی" و "شبیر" پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی به کارآگاهان عنوان داشتند که محمد طی تماس تلفنی و به بهانه استخدام در یک پروژه ساختمانی، آنها را به اتوبان شهید بابایی کشانده و در ادامه و با همدستی سایر متهمان اقدام به ضرب و شتم و نهایتا ربایش آنها کرده است .

"شبیر" در خصوص نحوه آشنایی خود با محمد به کارآگاهان گفت : " چندی پیش بود که در داخل مترو با محمد آشنا شدم ؛ محمد در خصوص کار از من سؤالاتی کرد و مدعی شد که در یک پروژه ساختمانی در اتوبان بابایی مشغول به کار است و می تواند مرا نیز در این پروژه ساختمانی ، با حقوق مناسب مشغول بکار کند ؛ در مورخه 25/04/1394 در حالیکه بهمراه پسرعموی خود جهت خرید لباس از محل کار خود واقع در ستارخان خارج شده بودیم ، محمد با من تماس تلفنی گرفت و عنوان کرد که با مهندس ناظر پروژه صحبت کرده و او می خواهد که قبل از استخدام با من ملاقات کند ؛ من به او عنوان کردم که بهمراه پسرعموی خود هستم که محمد عنوان داشت که زکی را نیز همراه خود بیاورم تا شاید او نیز استخدام شود.

وقتی به محل قرار رسیدیم ، محمد به دنبال من و زکی آمد و به بهانه ملاقات با مهندس ناظر ساختمان ، هر دو نفر ما را به داخل یک ساختمان در حال ساخت [ در داخل شهرک شهید بهشتی ] برد که ناگهان چند نفر در آنجا به ما حمله ور شده و ضمن ضرب و شتم و تهدید به کشتن ، دست و پای هر دو نفر را بسته و عنوان کردند که خانواده هایمان می بایست در ازای آزادی ما دو نفر پول پرداخت کنند و در غیر این صورت هر دو نفر ما را خواهند کشت و طی این چند روز به شیوه و شگردهای مختلف ما را مورد آزار و اذیت و تهدید قرار می دادند " .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " هر 5 متهم پرونده با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند " .

    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - قدس
    qudsonline.ir/detail/News/297208
    ۲ ساعت پیش - داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند. یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند | یکی از افاغنه مقیم تهران
    www.ghatreh.com/news/.../داعشی-های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند
    ۲ ساعت پیش - یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های \'Ø.
    تصاویر برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدندگزارش تصاویر
        نتیجه تصویری برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
        6 ساعت قبل
        نتیجه تصویری برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
        نتیجه تصویری برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
        5 ساعت قبل
        نتیجه تصویری برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
        6 ساعت قبل
    تصاویر بیشتر برای داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - فیدوس
    feydus.ir/ShowNews-568655.aspx
    یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های "زکی" (19 ساله) و "شبیر" (16 ساله) توسط افراد ...
    دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران - شبکه خبر
    www.irinn.ir/news/116030/دستگیری-داعشی-‌های-قلابی-تهران
    ۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری داعشی ‌های قلابی پایتخت خبر داد. ... شد • نظرات کپی شده و فاقد محتوا منتشر نمیشود. • لطفا از نوشتن ...
    داعشی های قلابی تهران دستگیر شدند + تصاویر - خبر فارسی
    khabarfarsi.com/n/13552208
    ۴ ساعت پیش - داعشی های قلابی تهران دستگیر شدند + تصاویر ... بازداشت داعش های قلابی در تهران! ... داعش های قلابی تهران بازداشت شدند; انتخاب - چهارشنبه ۱۲:۴۲
    داعش های قلابی تهران بازداشت شدند - بهار نیوز | خبر فارسی
    khabarfarsi.com/n/13554043
    ۳ ساعت پیش - داعش های قلابی تهران بازداشت شدند. خلاصه خبر. با تشکیل ... دستگیری داعشی های قلابی تهران +عکس - مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران... روزنامه دنیای ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند | خبرخوان ساعت صفر
    saatsefr.com/fa/news/375219/داعشی-های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند/
    ۲ ساعت پیش - یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های.
    واحد مرکزی خبر - دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران - صاحب‌خبر
    sahebkhabar.ir/news/6529195/دستگیری-داعشی-های-قلابی-تهران
    ۴ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند ... داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ... دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - فراز آنلاین
    farazonline.ir/171816/داعشی-های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند : یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های "زکی" (19 ساله) ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند
    diarekhabar.ir/?p=49321
    لینک قبلی · لینک بعدی. اخبار مرتبط. اعلام وصول لایحه حفاظت، مدیریت و احیای تالاب های کشور · باید به پرونده‌ هسته‌ای به عنوان یک مسئله ملی نگاه شود/ نخبگان فارغ ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند | دانلود فیلم | دانلود آهنگ ...
    aks2.ir/?p=71941
    ۲ ساعت پیش - داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند http://www.bartarinha.ir/fa/news/226364/داعشی-های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند http://www.bartarinha.ir/fa/rss/ ...
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - میهن بروز
    www.mihanbrooz.ir/داعشی-های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند/
    ۲ ساعت پیش - داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند. دراخبار حوادث. ۱۳۹۴-۰۴- ... ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *. نام *. ایمیل *. وبسایت.
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند - خانه
    ugy.ir/pages.php?pid...cat...داعشی_های_قلابی_تهران_بازداشت_شدند
    داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند ... داعش های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ... شمار قربانیان توفان تهران به هشت تن رسید ...
    مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
    www.bartarinha.ir/
    پربازدیدترین مجله اینترنتی ایران در زمینه های سبک زندگی سلامت دکوراسیون ... خودروهایی که تولیدشان با شکست مواجه شد ... داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند.
    «داعش‌های قلابی» تهران دستگیر شدند /20 دقیقه ضرب و شتم ...
    www.yjc.ir/.../داعش‌های-قلابی-تهران-دستگیر-شدند-20-دقیقه-ضرب-و-ش...
    ۱۱ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز ... می کرد، گفت:این متهم با تهدید سلاح سرد در ساعات و مکان های خلوت، اقدام به سرقت و زورگیری از نوجوانان می کرد که با تلاش پلیس پایتخت شناسایی و بازداشت شد.
    دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران | فرا پرس
    farapress.ir/fa/news/557167/دستگیری-داعشی-‌های-قلابی-تهران/
    ۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری داعشی ‌های قلابی پایتخت خبر ... شد • نظرات کپی شده و فاقد محتوا منتشر نمیشود. • لطفا از نوشتن ...
    برادرزاده قلابی آقای وزیر بازداشت شد – - اخبار و جنایات داعش
    fagood.ir/daesh-news/برادرزاده-قلابی-آقای-وزیر-بازداشت-شد/.../47912/
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برادرزاده قلابی آقای وزیر بازداشت شد ... دولتی و به بهانه های مختلف از جمله اخذ مجوز ساخت پمپ بنزین در سطح شهر تهران، انجام امور قضایی، انجام امور بیمه ای در خصوص بیماری های خاص”و … ... هلاکت دو داعشی خطرناک استرالیایی در موصل.
    عکس/ گلی که بی رنگ می شود
    www.chaharah.com/News/23347533/عکس-گلی-که-بی-رنگ-می-شود
    ۲ ساعت پیش - جزئیات تسهیلات پرداختی بانک ها منتشر شد+جدول · هنر کار جهادی این است ... سازی پیامک های موبایل با رایانه · داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند ...
    داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند | الف
    vista.ir/cdn/23013073/داعش‌های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند
    ۵ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند ... همایش پدافندغیرعامل سرگروه های حلقه های صالحین استان مرکزی برگزارشد · 550 میلیون ریال فطریه در شهرستان ...
    داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند/ فیلمبرداری از ... - Kodoom
    news.kodoom.com/iran...های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند/topic/1573131/
    ۶ ساعت پیش - در تاریخ ۲۶/۰۴/۱۳۹۴ یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های زکی (۱۹ ساله) و ...
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند - فرهیختگان آنلاین
    fdn.ir/content/view/125777/77/
    ۶ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند ... در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " بنده بهمراه دو نفر از بستگانم بنام های "زکی" و "شبیر" که با یکدیگر پسرعمو ...
    لحظه به لحظه | دستگیری داعش‌های قلابی تهران+تصاویر
    www.lahzebelahze.ir/source/.../دستگیری-داعش‌های-قلابی-تهران+تصاوی...
    ۴ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ... تصاویری از طریق شبکه های مجازی برای شاکی پرونده ارسال شد که در آن ...
    دستگیری داعش‌های قلابی تهران + تصویر | شبنم نیوز
    www.shabnamnews.com/.../دستگیری+داعش‌های+قلابی+تهران+%2B+تص...
    ۵ ساعت پیش - دستگیری داعش‌های قلابی تهران + تصویر ... معرفی می‌کردند، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شدند. .... ستاره های تیم ملوان در لیگ امسال.
    دستگیری داعشی های قلابی تهران +عکس - مشرق نیوز - همه خبرها
    khabar.parsijoo.ir/showNewsPost.pj?...داعشی+های+قلابی+تهران%2Bعکس...
    ۵ ساعت پیش - به گزارش مشرق در مورخه 26 04 1394 یکی از افاغنه ی مقیم تهران با مراجعه به ... تصاویری از طریق شبکه های مجازی برای شاکی پرونده ارسال شد که در آن ...
    دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران | سپهرنت|آخرین اخبار|خبر ...
    sepehrnet.ir › منبع:شبکه خبر
    ۲ ساعت پیش - خانه >> منبع:شبکه خبر >> دستگیری داعشی ‌های قلابی تهران. رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری داعشی ‌های قلابی پایتخت خبر داد.
    تعادل - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند
    taadolnews.ir/vdcb8abs.rhb88piuur.html
    ۶ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ترساندن خانواده قربانیان + ... به گروهک های تروریستی داعش و طالبان معرفی و مدعی شدند که در صورت عدم .... باارزش‌ترین بازیکن لیگ جهانی والیبال بازداشت شد.
    تهران نیوز
    tehrannews.ir/
    + عکس · بازداشت داعش‌های قلابی در تهران! سردسته باند اوباش معروف به ... ضرورت اصلاح زیرساخت های اقتصادی تا قبل از شروع دغل بازی آمریکایی ها · سیدحسین نقوی ...
    داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند/ فیلمبرداری از اعمال ...
    khabarduny.ir/?p=78245
    اخبار مرتبط. پارکینگ خودروهای سیل زده از ماکسیما تا پیکان وانت/ سه روز پس از سیل در شهرهای شمالی · تحصن، تجمع، اعتصاب غذا و خیابانخوابی مالباختگان موسسات ...
    داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند | ایراتو
    irato.ir/fa/news/612529/داعش‌های-قلابی-تهران-بازداشت-شدند/
    گروه حوادث: در تاریخ 26/04/1394 یکی از افاغنه مقیم تهران با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأمورین اعلام کرد که دو نفر از بستگانش بنام های.
    اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران ... - بیتوته
    www.beytoote.com/news/fortuity/
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ترساندن خانواده ... طغیان رودخانه تالار در زیراب مازندران، خسارت های فراوانی به بار آورد؛ تخریب… .... والدین یک دختر ۱۳ ساله در هند به اتهام 'فروش' او برای فحشا بازداشت شدند ...
    بازداشت داعش‌های قلابی در تهران! ظهر چهارشنبه 31 تیر 94 | ...
    khabarche.ir/خبر/2784429/بازداشت-داعش-های-قلابی-در-تهران-
    ۴ ساعت پیش - تهران داعش پلیس ظهر چهارشنبه سی و یکم تیر ماه 1394 خبر بازداشت داعش‌های ... بازداشت داعش‌های قلابی در تهران! ... بازداشت-داعش-های-قلابی-در-تهران- ... کرده بود در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال ... - ...
    farsnews.com/newstext.php?nn=13940431000464
    ۶ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت‌آمیز برای ... تصاویری از طریق شبکه های مجازی برای شاکی پرونده ارسال شد که در آن ...
    بولتن خبری ایران BultanNews بولتن نیوز تابناک رجانیوز ...
    bultannews.ir/
    بولتن خبری سایت های ایران. ... جزییات نرم افزار انتخاب رشته کنکوری ها · داعش‌های قلابی تهران بازداشت شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ترساندن خانواده ...
    پایگاه خبری تحلیلی جمهوریت - «محمد جواد ظریف» جهانی شد
    jomhooriat.ir/fa/content/27381/«محمد-جواد-ظریف»-جهانی-شد
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «محمد جواد ظریف» جهانی شد ... او در خاتمه دادن به جنگ ایران و عراق، آزادی گروگان های امریکایی در لبنان و تشکیل ... داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند ...
    واحدمرکزی‌خبر - Nividar نیویدار
    www.nividar.com/agency/irib
    عربستان؛ آموزشگاه تروریست های ضد سوری ... منطقه ویژه اقتصادی نمین کلنگ زنی شد .... داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ...
    دستگیری ۳۰۶ - آپارات
    www.aparat.com/result/دستگیری
    دستگیری داعشی عربستانی هنگ کرده. از شهرام. ۲,۰۶۰ ... یکی از اعضای ارشد حزب بعث عراق دستگیر شد ... گزارش جالب از دستگیری متخصص قلب قلابی در تهران.
    داعش‌های قلابی در تهران دستگیر شدند
    tasir.ir/داعش‌های-قلابی-در-تهران-دستگیر-شدند/
    به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 26 تیر ماه امسال یکی از افاغنه مقیم ته. ... وابسته به گروهک های تروریستی داعش و طالبان معرفی و مدعی شدند که در صورت عدم پرداخت ...
    دورنما - عناوین آخرین اخبار ایران و جهان
    durnama.com/
    تدوین تخصصی برنامه ششم از برنامه های این کمیسیون است ... سارا خادم الشریعه بهترین شطرنجباز جوان دختر آسیا شد .... داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند. برترین ...
    دستگیری جاعلان چک پول های تقلبی در جنوب تهران ...
    www.mehrnews.com/.../دستگیری-جاعلان-چک-پول-های-تقلبی-در-جنوب-...
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دستگیری جاعلان چک پول های تقلبی در جنوب تهران ... تصریح کرد: متهمان در ابتدا منکر بزه انتصابی بودند که پس از ارائه دلایل و مستندات کافی به بزه انتصابی معترف شدند. .... هلاکت ۵۷ داعشی در الرمادی/ درگیری شدید در شمال فلوجه ...
    بازداشت خبرنگاران قلابی صدا و سیما - آموزش های درسی و علمی
    amoozesh.blogsazi.ir/.../بازداشت-خبرنگاران-قلابی-صدا-و-سیما-2.html
    ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازداشت خبرنگاران قلابی صدا و سیماخلاصه ای از مطلب :کلاهبردارانی که با نام خبرنگار واحد مرکزی خبر از سازمان‌ ها و نهاد های دولتی، کارخانه‌ها و شرکت‌ ها اخاذی می‌کردند، دستگیر شدند.ادامه این ... دریچه فناوری اطلاعات · ورزشی · وب‌گردی · اقتصادی · دختربچه‌های داعشی + عکسخبرگزاری صداوسیما | IRIB .... تهران بازداشت …
    پرتال تفریحی بلاگ فوریو
    www.blog4u.ir/
    تنها قدم های تو سنگ فرش این پیاده رو ... اگر چه ملت ما در دفاع از حقوق خود هیچگاه تسلیم نخواهد شد، اما گفتیم می‌توان با تعامل ... داعشی های قلابی تهران بازداشت شدند.
    مقالات بهداشت و درمان | توصیه های پزشکی - آفتاب
    www.aftabir.com/articles/subcategory/174/مقاله-های-توصیه-های-پزشکی
    بانک جامع مقالات توصیه های پزشکی. ... داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند ... ارزشمندترین والیبالست جهان به دلیل حمله به مامور قطار بازداشت شد ... بازخوانی پ‍ژوهش های انجام شده، تغذیه، شیوه زندگی، تحرک و فعالیت های فکری و مغزی مختلف را برای ...
    قطار وبگردی - ghatar : اشتراک لینک
    www.ghatar.com/
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ترساندن ... بارش های شدید هفته آخر تیرماه در شمال کشور، اهالی سوادکوه را اسیر سیلاب کرده و ...
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال ...
    yjc-ir.rozblog.com/post/434
    ۷ ساعت پیش - داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ... در خیابان های تهران + فیلم · بازداشت "محمدشریف ملک‌زاده" تکذیب شد ...
    خبرگزاری صداوسیما | IRIB News
    www.iribnews.ir/
    حقوق ملت تثبیت شد و تحریم‌های ظالمانه فرو ریخت. صفحه سیاسی ... رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری داعشی ‌های قلابی پایتخت خبر داد. تلفات سیل و ...
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند فیلمبرداری از اعمال ...
    barggraph.com/.../داعش‌های+قلابی+تهران+دستگیر+شدند+فیلمبرداری+ا...
    داعش‌های قلابی تهران دستگیر شدند/ فیلمبرداری از اعمال خشونت آمیز برای ترساندن خانواده قربانیان + تصاویر ... بازداشت یک داعشی در لباس زنانه +عکس ... به گزارش سایت "المرصد"، داعش از طریق صحفه های خود در تویتر اعلام کرد که ابوعبدالله الجزروای ...
    خبرنامه دانشجویان ایران | 20 داعشی تقلبی تیرباران شدند!
    iusnews.ir/fa/news-details/153422/20-داعشی-تقلبی-تیرباران-شدند!/
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عکس:: حرف های در گوشی در مذاکرات · گلوله باران عدن توسط کشتی‌های جنگی مصری ... تشییع پیکر شهید علی یزدانی · عیادت دانشجویان دانشگاه تهران از مجروحان یمن ... براساس منابع آگاه، این افراد پس از آن اعدام شدند که یکی از تشکیلات این ... را در دادگاه جنایات موصل که ماه سپتامبر گذشته بازداشت شده بودند اعدام کرد.
    دستگیری جاعلان مدارک تحصیلی در تهران- قیمت مدرک از ۲ ...
    www.3neshaneh.com/.../دستگیری+جاعلان+مدارک+تحصیلی+در+تهران-+...
    رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری مسئولان یک شرکت ... پوشش یک شرکت قلابی، اقدام به جعل مدارک تحصیلی می کردند گفت:"این متهمان مدارک ... سرهنگ محرابی افزود: با بررسی های انجام شده محل شرکت شناسایی شده و تیم های این یگان به محل اعزام شدند و این درست در حالی بود که .... هر دینار داعشی چند دلار می ارزد؟
    لحظه دستگیری اراذل و اوباش ...
    netall.ir/article/4801089_0/لحظه-دستگیری-اراذل-و-اوباش.html
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فرمانده داعش در پاکستان دستگیر شد ... دستگیری یکی از 7 ثروتمند تهران (دکتر سلام ) ... داعشی های بزدل با لباس زنانه در حال فرار دستگیر شدند ... خبر فوری پرنسس های قلابی دستگیر شدن. لحظه دستگیری رامبد جوان توسط پلیس ...
    لحظه دستگیری اراذل و اوباش تهران، کلیپ دستگیری ... - عکس
    netall.ir/article/339308_14/بازی-دراز-ماجرای-تلخ-5-روز.html
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دستگیری آدم ربا توسط سردا و ریس پلیس آگاهی تهران بزرگ ... خبر فوری پرنسس های قلابی دستگیر شدن. ... ذبح کننده شیعیان دستگیر شد + عکس. دستگیری داعشی ها از توی.
    داعشی فرانسوی بازداشت شد | 55 آنلاین
    55online.ir/news/داعشی-فرانسوی-بازداشت-شد
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فرانسه یکی از اصلی ترین کسانی را که برای جذب اراذل و اوباش اروپایی به گروه های تکفیری تروریستی فعالیت می کرد، دستگیر کرده است.
    زندان های تهران | عکس : دستگیری وکیل قلابی - نیاز روز
    boro.niazerooz.com › اخبار › خبر روز
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ه‍.ش. - عکس : دستگیری وکیل قلابی. کلاهبرداری که با شیوه‌های متعدد از زنان جوان سرقت می‌کرد، ‌توسط ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.
    دستگیری خانم دکتر قلابی در گیلان - پورتال نگاه تازه
    negahetaze.ir/fa/news/2501/دستگیری-خانم-دکتر-قلابی-گیلان
    ۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رییس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری پزشک قلابی که خود را استاد ... ماجرای درگیری بین ارتش ایران و داعشی ها! +عکس · اسکناس های 10 هزار تومانی تقلبی در بازار +عکس · بازداشت اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس در تهران +عکس ... این زن در اظهارات خود معترف شد که با حیله و نیرنگ خود را استاد دانشگاه معتبر دولتی و ...
    اخبار پارسیک - سه فرد داعشی در مغرب بازداشت شدند
    news.parseek.com/Url/?id=10385387
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سه فرد داعشی در مغرب بازداشت شدند. ... تازه های پژوهش ... تهران-ایرنا- نیروهای امنیتی مغرب سه مرد مظنون به تلاش برای پیوستن به شاخه داعش در لیبی ...
    دستگیری دختران و پسران داعشی در مرز + عکس - آی کیو سون
    iq7.blogsky.com/1394/.../دستگیری-دختران-و-پسران-داعشی-در-مرز-عک...
    ۳ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 5_یالثارات - دستگیری داعشی های ایرانی ! .... شد. دستگیری دندانپزشک قلابی و اغفالگر زنان · پسر هوس باز و اغفال دختران نوجوان با وعده ازدواج ... دختر گلفروش میدان تجریش سوژه شد + عکس · بازداشت چند داعشی در نقطه صفر مرزی · کیک تولد .... حرکت زیبای سرباز ایرانی در تهران +عکس · تفاوت نگاه به زن با حجاب
    دانشجوی قلابی کلاهبردار دستگیر شد +تصویر - شهرخبر
    www.shahrekhabar.com/picnews/1425866700603913
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بوکوحرام هم داعشی شد/ هرچه بگویی تبعیت می‌کنیم! ... و در بازرسی از وی چندین کارت دانشجویی متعلق به دانشگاه های تهران و شهد بهشتی ، چند دستگاه ...
    دستگیری خلبان قلابی در فرودگاه مهرآباد - جزیره
    tabnakjazireh.ir/fa/news/.../دستگیری-خلبان-قلابی-در-فرودگاه-مهرآباد
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری خلبان قلابی در ترمینال شماره دو فرودگاه مهرآباد تهران خبر داد. ... به بهانه استخدام وی در یکی از شرکت های هواپیمایی از وی کلاهبرداری کرده است. ... داشتیم؛ در اولین ملاقات، فرشاد با لباس خلبانی به ملاقات من آمد و مدعی شد که پس از .... مسمومیت ۷۰ داعشی با غذای فاسد.
    دستگیری مهندسن قلابی متجاوز به زنان - سخن نیوز
    www.sokhannews.com/contentsdetails.php?contentsid=8241&cat...
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - زمانیکه سوار ماشین شدم، مهندس رضایی مدعی شد که سیستم برق کشی ... از شرکت های خدماتی سطح شهر تهران بویژه در مناطق مرکزی شهر تهران به این ...
    قیافه ماموران داعشی | جستجو | دنیای اینترنت
    boxiaozui.com/list/قیافه+ماموران+داعشی.html
    وی افزود ماموران پلیس به منطقه اعزام شدند اما پس از رسیدن به این منطقه سرنشنان یک ..... برای انجام کودتا علیه دولت بازداشت کرده بودند که دادگاه ناحیۀ نسیمی باکو بلافاصله وی را به 4 ماه حبس محکوم کرد. ... ماموران قلابی در قصرشیرین دستگیر شدند .... خبرنامه دانشجویان ایران: 4 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه های تهران به خبری مبنی بر ...
    مامور قلابی فضای مجازی دستگیر شد
    www.kermankhabar.ir/.../75877-مامور-قلابی-فضای-مجازی-دستگیر-شد
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مامور قلابی فضای مجازی دستگیر شد ... فیلم/ پشت پرده ی استخدام منشی در تهران · بریده شدن سرداعشی ... و ملکه انگلیس + عکس · جنایاتی وحشیانه تر از داعش توسط آمریکایی ها +تصاویر · انفجار؛ شرط ضمن عقد زنان داعشی! ... دروغ پردازی در شبکه های اجتماعی موبایلی برای نا امن جلوه دادن اهواز / تصاویر · توافق هسته ای ...
    دانلود رایگان با لینک مستقیم: بافیا
    axahang.bafiamarkazi.ir/
    سـر مـوقـع در جـلسات ، قـرار مـلاقـات هـا، موقعیت های شغلی و اجتماعی حضور یابید. ..... برنامه مراکز اهدای خون تهران در ماه رمضان اعلام شد. ...... دختری که به خاطر ازدواج با داعشی ها فرار کرد + عکس · خبر جنجالی ممنوع شدن ورود زنان باحجاب به ...... نایبی و همسرش عادل غلامی · بازداشت خبرنگاران قلابی صدا و سیما · خودکشی یک دختر به خاطر .
    جراح پلاستیک قلابی دستگیر شد - اخبار ایران و جهان ممتاز ...
    www.momtaznews.com/جراح-پلاستیک-قلابی-دستگیر-شد/
    “کارلوس ارنگو” متهم به انجام جراحی های زیبایی روی تعداد زیادی از زنان طی سال گذشته است. ... گردیده است سرهنگ نظری پور، امروز از دستگیری چهار مامور قلابی در محدوده شرق تهران خبر داد و گفت:" این متهمان ... مامور قلابی در دریان نو بازداشت شد این خبر در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱ بە نقل از منبع ذکر .... بازداشت ۲ داعشی درسیستان و بلوچستان؟
    جنجال داعشی های قلابی+تصاویر - سافت وای وای اچ
    www.soft.yyh.ir/news.php?fid=321319&se=جنجال-داعشی-های-قلابی...
    ۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جنجال داعشی های قلابی+تصاویر ... به هر روی شبکه‌های مجازی پس از این حادثه پر شد از تصاویر «جهادگرایان قلابی» در خیابان آلوست. برخی آن را مسخره ... وضعیت قیمت ملک در اطراف تهران ... بازداشت فوتبالیست سرشناس لیگ برتری!
    تصاویر و عکس های تیرباران ۲۰ داعشی تقلبی توسط ...
    www.danlodahangjadidirani.ir/aksedokhtarphotos/4798
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تصاویر و عکس های تیرباران ۲۰ داعشی تقلبی توسط تروریست های داعش ... براساس منابع آگاه، این افراد پس از آن اعدام شدند که یکی از تشکیلات این گروه تروریستی موسوم به ا«دادگاه ... در همین حال، داعش سه وکیل مدافع را در دادگاه جنایات موصل که ماه سپتامبر گذشته بازداشت شده بودند اعدام کرد. .... newsfeed.tehran.ir/.
    لحظه دستگیری اراذل اوباش در تهران - آرشیو مطالب
    sportzz.ir/news/f247e5f0c11443b715c05b74fd507687_12/
    آخرین مد زیورآلات بانوان 2015آخرین خبرهااستایل های مختلف یک خانم ، در لباس شب ، اسپرت و ... باران کوثری در پشت صحنه دندون طلا + عکسگوینده پیشکسوت خبر بازنشسته شد + عکس واکنش .... خودروهای لوکس با شرایط ویژه مردم مخفیگاه نیکوکار قلابی پایتخت را لو دادند + عکس .... شیوه جدید و عجیب اعدام توسط داعشی ها +عکس.
    هلاکت ۲۰۰ داعشی در حمله هوایی - لوزا فان
    luzafun.ir/p52575_هلاکت+۲۰۰+داعشی+در+حمله+هوایی
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - افکارنیوز تخلیه سفارتخانه های غربی در و شیعه حق و اجرای مراسم عمر ... آخرین دیدگاه ها محمد جاجرم در دستهای خالی بهار تهران در انیس الدوله سوگلی ناصرالدین. ... سراج طالبان فقط حق دارند شهروند باشند بازداشت یک قاضی نام نهاد طالبان در هرات. ... داعش با بعثی ها هم درگیر شد ابوالولید ارتش به زودی در وضعیت تهاجمی و ...
    بازداشت یک داعشی با آرایش زنانه!+عکس | تمام خبرگزاری های ...
    seeisee.ir/fa/news/746676/بازداشت-یک-داعشی-با-آرایش-زنانهعکس/
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بازداشت یک داعشی با آرایش زنانه!+عکس ... موضوع : حوادث. یکی از عناصر کشتار پایگاه هوایی اسپایکر عراق هنگام فرار از تکریت دستگیر شد. ... دستگیری کارمند قلابی دادگستری در یزد .... اس 500 مدل 2014 در تهران/عکس.
    نگاه دیگر اسپیناد
    espinad.com/blog/parham84
    اخیراً یکی از مقامات خیلی محترم شهرداری تهران گفته اند که باید نیمکت های دختران و پسران در پارک ها از هم جدا شوند. ...... وی بر ضرورت جلوگیری از خطر بزرگ و هولناک پدیده داعشی ها تاکید کرد. ...... منبع : نگاه دیگر-بهرام رادان قلابی 6000 دختر را فریب داد؟ ..... فارل ویلیامز ساخته شده، در ماه مه سال جاری 4 مرد و 3 زن در تهران بازداشت شدند.
    هنجارشکنان چهارشنبه سوری تا آخر تعطیالت بازداشت خواهند بود
    www.magiran.com/ppdf/nppdf/2827/p02827210200111.pdf
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شکار تک تیرانداز داعشی به کمک کودک 4 ساله. صفحه 11 ... کرد که در اثر آن راننده پراید، همسر و دختر 2 ساله وی کشته شدند. ... رانندگی در جاده های این استان اظهار کرد: در 3 روز اخیر جاده های ... مخفیگاه متهم در یکی از مناطق تهران شناسایی و با هماهنگی قضایی ..... دارد، با برچسب های تقلبی، به عنوان کاالی اصل و برند.
    دستگیری دختر روس داعشی/عکس
    90plus.ir/دستگیری-دختر-روس-داعشیعکس/
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دستگیری پلیس قلابی اینترنتی در قم! ... بین الملل: 13 شهروند روسیه از جمله یک دختر نوجوان که قصد پیوستن به داعش را داشتند، در ترکیه بازداشت شدند. ... روزنامه های سیاسی امروز 11 تیر ... برقراری پرواز مستقیم از تهران به آتن.
    قاضی قلابی در یزد دستگیر شد
    miroozh.ir/news/249923/قاضی-قلابی-در-یزد-دستگیر-شد
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قاضی قلابی در یزد دستگیر شد ... وی یاد آور شد: ستاد های خبری حفاظت اطلاعات دادگستری همواره آماده دریافت مسایل مرتبط با ... اسارت ده ها داعشی و هلاکت بیش از ۹۰ تروریست غیر عراقی · وزارت خارجه امریکا: یک امریکایی در ... و انسجام جامعه را به هم بزند "تهدید" محسوب می‌شود · باند بزرگ سرقت در شرق استان تهران منهدم شد ...
    «خاله‌شادونه» قلابی که با مشخصات جعلی برای مردم پارس‌آباد ...
    ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=65950
    ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - «خاله‌شادونه» قلابی که با مشخصات جعلی برای مردم پارس‌آباد برنامه اجرا کرده بود، دستگیر شد. ... کارگردان و حسابرس آنها به علت کلاهبرداری و فریب مردم بازداشت شدند. ... مهاجری: جمهوری اسلامی است نه جمهوری مداحان داعشی های حیوان صفت با عامل .... جان اسپرا از سفر به تهران ،سفره خانه سنتی در درکه و دوستی مردم ایران و ...
    سیکل ۲.۵ و دیپلم ۵ میلیون تومان - همشهری آنلاین
    www.hamshahrionline.ir/details/284812/Police/lawenforcement
    ۳۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ضمن اشاره به دستگیری مسئولان یک ... ضمن اشاره به دستگیری سه متهم که تحت پوشش یک شرکت قلابی، اقدام به جعل ... شرکت شناسایی شده و تیم های این یگان به محل اعزام شدند و این درست در حالی بود ... از کارمندان آن، به اتهام جعل اسناد و مدارک تحصیلی بازداشت شدند و این در حالی ...
    کلاهبرداری- جام نیوز
    www.jamnews.ir/Keywords/2414/کلاهبرداری?&PageNum=7
    کلاهبرداری و قتل در کارنامه یک داعشی ایرانی ... پزشک قلابی که با سوء استفاده از عکس های زنان از آنها اخاذی می کرد، شناسایی و دستگیر ... که املاک مردم را با اسناد جعلی می‌فروختند، از سوی پلیس تهران دستگیر شدند. ... بازداشت وکیل قلابی در بیرجند.
    دستگیری داعشی ها در مرز ایران اپارات - الیکان - Elikan
    www.elikanmarket.ir/75783_دستگیری-داعشی-ها-در-مرز-ایران-اپارات
    ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کتک‌کاری استاد و دانشجوی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران21903 بازدید - 4 دهه پیش; کون دادن ... پربازدیدترین مجله اینترنتی ایران در زمینه های سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک . ... رهبر داعشی افغانستان تعیین شد. ..... [17129 بازدید] عکس باغ تالار های تهرانپارس · [17119 بازدید] انواع قلاب بافی با الگو ...
    خلبان قلابی دستگیر شد - بوشهرنیوز
    www.bushehrnews.com › صفحه نخست › سیاسی
    مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری خلبان قلابی در ترمینال شماره دو فرودگاه مهرآباد تهران خبر داد.
    پنهان شدن عناصر داعش در بلوکهای سیمانی تصاویر - سرگرمی
    sargarmii.in/psar11645_پنهان-شدن-عناصر-داعش-در-بلوکهای-سیمانی-ت...
    جدیدترین خبرهای امروز تصاویر دیدنی از لب های بوتاکس شده در تهران دردهای دوران. ... سر بریده در دست کودک داعشی تصاویر و و دولت اسلامی عراق و شام ویکی ... اموزش بافتنی و قلاب بافی دستگاه خلال کن میوه و سبزیجات Cucumbo کیف پول ... خون هایی که به خاطر لجاجت مجمع روحانیون ریخته شد بازداشت 5 عضو خاندان هاشمی در خیابان.
    اغفال دختران با خوش تیپ های داعشی - ایران گوگل
    tehran.iran-google.ir/share/YjY4Njc3
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یک زن تروریست که سابقا عضو یکی از گروه های تکفیری بوده است از روش گروه های تروریستی بویژه ... عایشه افزود: این بهترین روشی بود که می شد دختری را با آن شکار کرد. ... رفسنجانی به حادثه شیراز اخبار سیاسی; 9261 برنامه گالری‌ های تهران در آخرین ماه زمستان فرهنگی ... بازداشت داعشی ها با لباس زنانه +عکس.
    بازداشت ۳تروریست داعشی در فرودگاه کوالالامپور | پایگاه ...
    www.rajanews.com/news/188269
    ۴ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... در انگلیس · تداوم بارندگی‌ها تا ابتدای هفته آینده در تهران · تکذیب حادثه در فرودگاه مهرآباد .... بازداشت ۳تروریست داعشی در فرودگاه کوالالامپور ... دولت مالزی که مدت ها در قبال فعالیت تروریست های این کشور سکوت کرده بود اخیرا ... رضائیان کار دست رسایی داد/ هفته نامه ۹ دی با اعلام معاونت مطبوعاتی ارشاد توقیف شد.
    (تصاویر) بازداشت 31 بمب‌گذار داعشی | |دانلودآهنگ جدید
    fatehnews313.makhzanblog.ir/page-45054.html
    این منبع در اطلاعیه ای افزود عملیات شناسایی و بازداشت این افراد با هماهنگی نیروهای ... که در بخش های مختلف بغداد و همچنین مناطق جنوبی و شمالی پایتخت بازداشت شدند. ... کارمند فروش تجهیزات رایانه ای و کنسول های بازی در اصفهان · پرسپولیس تهران 4 - 0 .... 100 درصد اصل با 10 روز مهلت تست و گارانتی تعویض، دارای چراغ قوه قوی.
    دستگیری | کرج رسا - Part 4
    karajrasa.ir/tag/دستگیری/page/4/
    ۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مرد شیاد در پوشش مامور یکی از دادسراهای تهران قدم به خانه زن جوان گذاشت تا نقشه شوم خود را ... دو بازیکن یکی از تیم‌ های لیگ برتری شب گذشته در پارتی که در شمال تهران برگزار شد دستگیر شدند. ... خواستگار قلابی به بهانه آشنایی با خانواده دختر جوان راهی خانه آنها شد و پس از ... هلاکت 70 داعشی در منطقه الخفاجیه عراق.
    تیرباران ۲۰ داعشی تقلبی
    newsfeed.tehran.ir/.../News/.../تیرباران%20۲۰%20داعشی%20تقلبی
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... بازار خودرو در انتظار قیمت های جدید · طیب‌نیا خواستار کمک‌فوری به بورس شد ... براساس منابع آگاه، این افراد پس از آن اعدام شدند که یکی از تشکیلات این گروه ... در همین حال، داعش سه وکیل مدافع را در دادگاه جنایات موصل که ماه سپتامبر گذشته بازداشت شده بودند اعدام کرد. ... افتتاح نمایشگاه گل و گیاه تهران/تصاویر.
    رویکرد - ارسال این مطلب به دوستان - دستگیری خلبان قلابی ...
    rooykard.ir/sdcgz39x.ak9yz4prra.html
    ... مطلب به دوستان. (( دستگیری خلبان قلابی در فرودگاه مهرآباد )) ... آسمان تهران امروزکمی ابری/پدیده گرد و خاک برای نواحی شرقی کشور · توسعه شبکه ... تشخیص اشتباه پزشک فدراسیون باعث شد فلج شوم ... داعشی های دانمارکی حقوق بیکاری می گیرند.
    دستگیری مردی با اسکناس های جعلی
    www.iranneeds.com/fun/284.../دستگیری-مردی-با-اسکناس-های-جعلی.asp...
    ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اخبار اجتماعی-تصاویری از زنان داعشی در کشورهای مختلف · روش عجیب ... در بررسی های مقدماتی توسط ماموران مشخص شد که مشتری در جیبش 500 هزار ریال اسکناس های صد هزار ریالی تقلبی همراه دارد. با کشف ... دستگیری دندانپزشک قلابی که اسکناس جعل می‌کرد · رونمایی اسکناس ۵ هزار تومانی با عکس سردر دانشگاه تهران.
    فهرست مفتی های داعش/ 17 فتوای جنجالی از جمله ... - تهران پرس
    tehranpress.com/.../فهرست-مفتی-های-داعش%7C-17-فتوای-جنجالی-از-جم...
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش تهران پرس،تروریسم و بر اساس تعبیری که رسانه های غربی از آن یاد می کنند، ... القاعده معروف ترین گروه تکفیری شناخته می شدند ، گاه گداری اشاره ای به صهیونیستها و یهودیان ... فتوای جنجالی داعشی ها/ دکترای تقلبی/ .... که این پارچه از نظر ماموران امنیتی ضخیم تشخیص داده نشود زن مذکور بازداشت می شود.
    بازداشت بدل انداز چینی در تهران - پیک خبر
    www.peykekhabar.com/خبر.../21979-تهران-بازداشت-چینی-انداز-گوشی/#...
    ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در بازرسی از متهم ۶ دستگاه تلفن همراه تقلبی کشف شد. ... فروشنده های با انصاف تر به مشتری توضیح می دهند که نباید در تهران گوشی را روشن کنند، ...
    دستگیری بهرام رادان قلابی که 6000 دختر را فریب داده بود
    iranianuk.com/.../دستگیری-بهرام-رادان-قلابی-که-6000-دختر-را-فریب-...
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در پی اعلام رییس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از ... شخصی که خود را بهرام رادان معرفی می کرد شنیده می شد که با افزایش این شایعات و حساسیت ... در بسیاری از شبکه های اجتماعی به نام بهرام رادان و دستیابی به اطلاعات شخصی وی .... -کاملا واقعی · +245کشته‌شدن ورزشکار معروف داعشی · +244اجرای ترانه "ای ...
    داعشی در میان جلادان داعش سر میبرد - نکسروب
    nexrob.in/tnex34399_داعشی-در-میان-جلادان-داعش-سر-میبرد
    صادق زیباکلام یادداشتی کوتاهی را درباره بازداشت محمد مایلی کهن در صفحه ... جام نیوز اخبار رسانه های برون مرزی ایران در تمام این مدت هیچ گاه از معاهده منع. ... امروز مراسم خاکسپاری پیکر فرخنده در کابل انجام شد زنان شرکت کننده در این مراسم اجازه ... نماینده تهران در مجلس از تهیه طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با 25 امضا ...
    تیرباران ۲۰ داعشی تقلبی |پورتال تفریحی سرگرمی فانجو
    www.funjoo.ir › اخبار روز › اخبار حوادث
    ۱۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تیرباران ۲۰ داعشی تقلبی اخبار بین الملل - تیرباران ۲۰ داعشی ... «چهارشنبه» در مرکز موصل و در برابر چشم شهروندان تیرباران شدند. در همین حال، داعش سه وکیل مدافع را در دادگاه جنایات موصل که ماه سپتامبر گذشته بازداشت شده بودند اعدام کرد. ... عکس های جذاب دختران ساپورت پوش تهرانی · زن هنجار شکن و نیمه لخت در ...
    مأموران تقلبی مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند/ عکس - شهرخبر
    shahrkhabar.ir/fa/.../مأموران-تقلبی-مبارزه-با-مواد-مخدر-دستگیر-شدند-عک...
    ۸ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ۲ برادر که تحت پوشش مأمور مبارزه با مواد مخدر در مناطق مختلف شهر تهران به ویژه ... جنوب غرب تهران - محدوده بهشت زهرا- از شهروندان سرقت می‌کردند دستگیر شدند. ... با توجه به شیوه و شگرد سرقت ها که شباهت زیادی به سرقت های مجرمین طایفه .... «ابلیس» در مشهد بازداشت شد ... داعشی اسیر شده توسط پیشمرگه+عکس (۱ نظر).
    ساوالان خبر » آرشیو » شگرد مدیر عامل قلابی برای کلاهبرداری
    www.savalankhabar.ir/80177/شگرد-مدیر-عامل-قلابی-برای-کلاهبرداری/
    ۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود ... س” است که در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که تمامی آدرس‌های ثبت شده در ...
    سرهنگ قلابی دستگیر شد
    jamesahar.ir/سرهنگ-قلابی-دستگیر-شد/
    ۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سرهنگ قدمی با اشاره به ۱۴ فقره سابقه کیفری این سرهنگ قلابی، اظهارداشت: در ... مهاجم پرسپولیس فردا به ایران می‌آید · دستگیری داعشی های ایرانی !
    عکس: کوله پشتی های داعشی در ترکیه - آچار دانلود
    www.achardownload.ir/عکس-کوله-پشتی‎های-داعشی-در-ترکیه/
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس: کوله پشتی های داعشی در ترکیه. ... با پرچم داعش در خیابان های ترکیه/ عکس · بازداشت هفت داعشی در ترکیه · دستگیری 7 داعشی در ترکیه ... مخالفان خصوصی‌سازی معرفی شدند ... مبلغ باورنکردنی قرارداد صادقیان با نفت تهران.
    دستگیری سردسته شرط‌بندی فوتبال در کرج/در برخی ... - پلنا
    polna.ir › صفحه اصلی › غیر تولیدی
    ۲۲ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سعید مرتضوی، پرونده های متعدد در دستگاه قضایی دارد که از آن جمله می توان ... بود که این حکم در دیوان عالی کشور تایید و به اجرای احکام ارسال شد. ... کود قلابی هم از راه رسید ... از کشته شدن «معاذ حمد الریس» تروریست داعشی سعودی که در چندین فیلم ... دو روز پیش مسافران پرواز «تهران-مشهد» بعد از رسیدن به مقصد بعد از ...
    googlekade
    googlekade-rzb.acvo.biz/
    عکس های منتشر شده نشان می دهد که مصدق و هیئت همراه سر جایشان نشسته اند. ..... شما در اینجا هستید : کلیک کنید » سرگرد قلابی را شناسایی کنید +عکسمرد جوانی که ...... مرگ پلنگ در اتاق عمل + تصاویر · گواهینامه داعشی + تصاویر · عکس: گران . ... در یک بانک استان فارس/ متهم فراری پس از ۶ سال در تهران بازداشت شد فرمانده انتظامی ...
    بازداشت داعشی های زن نما | جدیدترین و آخرین مطالب بازداشت ...
    titrjoo.ir/search/%20بازداشت%20داعشی%20های%20زن%20نما
    علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:در ارتباط با بازداشت‌ها که جنبه .... نیروهای امنیتی لبنان، شامگاه شنبه موفق شدند با بازداشت دو شخص مرتبط با ...
    مسئول تقلبی مخابرات به دام افتاد - 30a30.ir / وب سایت ...
    30a30.ir/Default.aspx?tabid=2573&articleType=ArticleView...
    ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ازدواج دختر انگلیسی با یک داعشی استرالیایی ... با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد جوانی 27 ساله با ... با بررسی شکایت های مشابه در سطح کلانتری و دادسرای های سطح شهر تهران موفق به شناسایی ده ها ...
    سنگسار یک داعشی به جرم لواط+عکس | فان سی|شهر خبر
    www.news.func.ir/سنگسار-یک-داعشی-به-جرم-لواطعکس.html
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سالگرد واقعه تلخ تهران ... قاتل 8 کودک استرالیایی بازداشت شد · هشدار پلیس به مردم دزفول / مراقب کلاهبرداران سکه های تقلبی باشید ... پزشک قلابی با ادعای درمان فرزندان معلول در ارومیه دستگیر شد ...
    شبکه اجتماعی - Banker
    www.bankdaran24.ir/tag/شبکه-اجتماعی
    Banker - پس از حادثه تصادف دو خودرو مدل بالا در تهران، هنوز صحبت حول و حوش این ماجرا ... Banker - سه نوجوان ژاپنی به اتهام سربریدن یک پسربچه به شیوه داعشی بازداشت شدند. ... افزایش تعداد مشترکان اینستاگرام از تمام شبکه های اجتماعی بیشتر است. ... برای دختران جوان بهانه‌ای بود تا فوتبالیست قلابی، نقشه شوم خود را اجرا کند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.