.X.
حرکت بورس بر خلاف پیش‌ بینی‌ ها - دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس
X
تبلیغات
رایتل

حرکت بورس بر خلاف پیش‌ بینی‌ ها

پنج‌شنبه 1 مرداد 1394 ساعت 11:13

حرکت بورس بر خلاف پیش‌ بینی‌ ها

حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها

۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۵/۱کد خبر: 59870
بازار سهام بر‌خلاف تصور بسیاری از فعالان اقتصادی پس از حصول توافق هسته‌ای در مسیر منفی قرار گرفته و نشانه‌ای از تحرک جدی و ورود پول جدید به آن دیده نمی‌شود.

عصر بانک؛در هفته جاری، تصویب قطعنامه شورای امنیت که به منزله گامی دیگر در جهت استحکام توافق به شمار می‌رود هم نتوانست تغییر خاصی در وضعیت رخوت‌آلود بازار ایجاد کند. به این ترتیب، شاخص کل با عقب‌نشینی 7/ 1 درصدی در سه روز منفی متوالی به کار خود پایان داد که به معنای حصول بازدهی 8 درصدی بورس در چهار ماه نخست سال جاری است؛ کارنامه‌ای که هر‌چند اندکی از سود سپرده‌گذاری در بانک‌ها بهتر است اما با لحاظ کردن ریسک بازار سهام، در مجموع دستاورد قابل قبولی برای سرمایه‌گذاران به شمار نمی‌رود.


در همین حال، اخبار مجامع و گزارش‌های فصلی عملکرد شرکت‌ها هم انگیزه‌ای برای خریداران سهام فراهم نکرده و عموما از شرایط رکودی صنایع به ویژه در ماه‌های اخیر حکایت دارد. با این وجود، به باور بسیاری از کارشناسان، توافق سیاسی هفته گذشته تاثیر قابل توجهی بر فضای اقتصادی و به تبع آن سرمایه‌گذاری در کشور دارد که نتایج خود را به تدریج آشکار خواهد کرد. از همین رو، حصول بازدهی منطقی بورس در میان مدت از جمله گمانه‌های مشترک در بین بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه در شرایط کنونی است.

 

حال و روز نامساعد «فاندامنتال»

 

به آنچه مربوط به بررسی عملکرد اقتصادی و متعاقب آن ارزش‌گذاری سهام بر مبنای داده‌های صورت‌های مالی شرکت‌ها می‌شود، تحلیل بنیادی یا فاندامنتال می‌گویند. مطالعه تاریخچه بورس تهران نشان می‌دهد شکل‌گیری موج‌های بزرگ رونق معمولا با پشتیبانی داده‌های بنیادی بوده یعنی رشد قیمت‌های سهام در بستر دریافت اخبار مساعد از عملکرد شرکت‌ها در قالب گزارش‌های مالی میسر شده است. در شرایط کنونی، حال و هوای این عامل مهم در بازار سهام چندان مساعد نیست و شاید یکی از عوامل عدم واکنش به اخبار مساعد پیرامونی نیز همین است. گزارش‌های سه ماهه شرکت‌ها که در هفته جاری منتشر شد، پیام روشنی در راستای وضعیت نامساعد عملکرد اکثر صنایع بورسی در سه ماه نخست سال داشت. تولید‌کنندگان فولادی، مس و سایر فلزات به سبب افت نرخ ارز، رکود در فروش و نیز افت قیمت‌های جهانی، عملکرد ضعیفی را به اطلاع بازار رساندند.

 

شرکت‌های صنعت پتروشیمی هم شگفتی مثبتی نیافریدند و عملکردی در محدوده بودجه و بعضا کمتر از آن را محقق کردند. داروسازان هم فصل اول چندان دلچسبی نداشته‌اند و با افزایش هزینه مالی و کاهش فروش، در مجموع عملکرد بهتری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم نزده‌اند. در صنعت ساختمان هم با حکومت مطلق رکود در بازار، عملکرد فصل بهار عموما پایین تر از انتظار گزارش شده است. سیمانی‌ها نیز که با مشکل عمیق فروش ناشی از افت مصرف عراق و نیز انباشت 19 میلیون تن محصول در انبارها ناشی از سقوط ساخت و ساز و انقباض شدید تقاضای داخلی مواجه هستند یکی از ضعیف‌ترین عملکردهای فصلی خود در سال‌های اخیر را به لحاظ تحقق بودجه به بازار گزارش کردند، هر چند مشکلات در مورد واحدهای واقع در نیمه جنوبی کشور خفیف تر بوده است. خودروسازان هم بهار سختی را به دنبال قهر مشتریان پشت سر گذاشته‌اند و در شرکت‌های پارس خودرو، سایپا و زامیاد وضعیت به لحاظ کاهش فروش و تداوم زیان دهی در فصل گذشته نامطلوب به نظر می‌رسد. در همین صنعت، خودروسازان سنگین بورس شامل ایران خودرو دیزل و سایپا دیزل نیز عملکردی ضعیف در فصل بهار داشته‌اند و هم به لحاظ کاهش فروش و هم از جهت افزایش زیان‌دهی تحت فشار بوده‌اند. در صنعت لاستیک و پلاستیک، گزارش شرکت‌های کربن و دوده صنعتی نشان می‌دهد که دوران خوش رقابت‌پذیری با کالای خارجی در اثر افزایش نرخ ارز دوام زیادی نداشته و سریال تکراری کاهش تولید و فروش و زیان‌دهی بار دیگر در معرض تکرار است. در گروه بانکی، افت سود سهام بانک‌ها در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته دورنمای نامساعدی را برای عملکرد بانک‌ها در فصل بهار (که اکثر آنها هنوز گزارش سه ماهه خود را منتشر نکرده‌اند) تصویر می‌کند.

 

از مجموع این گزارش‌ها می‌توان نتیجه گرفت که به‌رغم بهبود شرایط پیرامونی بازار سهام، وضعیت فاندامنتال شرکت‌ها بر اساس عملکرد فصل بهار مساعد نیست و شاید همین عامل، ترمز اصلی برای ایجاد رونق در مقطع کنونی در بورس تهران است. از آنجا که هنوز چشم‌انداز فوری برای بهبود وضعیت مالی بنگاه‌ها در کوتاه‌مدت فراهم نیست و بازار سهام معمولا نیازمند محرک‌های واقعی بنیادی برای ایجاد موج‌های رونق است، احتمال تداوم شرایط رکودی در افق کوتاه‌مدت تا زمان اطمینان یافتن بازار از آثار ملموس توافق بر سودآوری و بهبود اوضاع فاندامنتال بنگاه‌ها و نیز غربال صنایع برتر وجود دارد.

 

پایان فصل مجامع با بانک‌ها

 

برگزاری پرشمار مجامع بانک‌ها در هفته جاری عملا برگ پایانی گردهمایی‌های سالانه سهامداران در شرکت‌های دارای سال مالی منتهی به 29 اسفند را رقم زد. نکته مشترک در مجامع بانکی، بررسی دقیق صورت‌های مالی توسط بانک مرکزی قبل از برگزاری مجامع و الزام به اخذ ذخایر لازم بر اساس اظهار نظر این مرجع ناظر بود. در این میان، برخی بانک‌ها نظیر اقتصاد نوین و پاسارگاد با اخذ این ذخایر از سود سال گذشته خود کاستند؛ مجمع بانک کارآفرین رقم مورد نظر بانک مرکزی را در بحث تقسیم سود لحاظ کرد، اما صورت‌های مالی حسابرسی شده بانک تجارت حکایت از عدم تامین نظر بانک مرکزی در زمینه اخذ ذخایر دارد (بند ششم گزارش حسابرس). در گزارش حسابرس بانک تجارت بر عدم اخذ ذخایر لازم در بخش سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت (به میزان بیش از 400 میلیارد تومان) و نیز اختلاف عمده بر سر اخذ ذخایر لازم برای صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها تاکید شده است. علاوه بر این، تعدیلات سنواتی سنگین که موجب تحمیل زیان بیش از 760 میلیارد تومانی در گردش حساب سود انباشته «وتجارت» شده عملا سود قابل تقسیم زیادی را به جای نگذاشت تا این بانک در نهایت با تقسیم سود یک تومانی به ازای هر سهم به کار خود خاتمه دهد.

 

در مجمع بانک پاسارگاد بر گسترش سرمایه‌گذاری‌های شرکت از جمله در بزرگ‌ترین پروژه صادرات گاز کشور به ارزش 3/ 2 میلیارد دلار از طریق هلدینگ انرژی پاسارگاد تاکید شد. همچنین، پروژه‌های جدید شرکت از جمله احداث یک پالایشگاه در منطقه سیراف (که تخفیف مناسبی در نرخ خوراک به آن تعلق می‌گیرد) و نیز یک واحد پتروشیمی در شهر کرمان به مجمع معرفی شد. علت عملکرد ضعیف «وپاسار» در فصل بهار هم به کندی اعطای تسهیلات به دلیل قرار دادن سقف 24 درصدی برای سود تسهیلات و نیز افزایش هزینه پول نسبت داده شد که برای هر دو مورد در فصل تابستان راهکارهایی اندیشیده شده و اکنون روند سوددهی بانک به مدار عادی بازگشته است.

 

همچنین در مورد هزینه انتقال پول هم عنوان شد که در حال حاضر این هزینه برای کشور چین 8 درصد و برای هند و ترکیه حدود 6 درصد است که این هزینه با رفع تحریم‌ها و بازگشایی کامل سوئیفت عملا حذف خواهد شد. در زمینه سیاست‌های پولی دولت هم بر پایه اظهارات در این مجمع، شواهدی مبنی بر عبور از دوره انقباضی و حرکت به سمت سیاست‌های انبساطی در شبکه بانکی به چشم می‌خورد. در مجمع بانک اقتصاد نوین، بر کاهش نسبت معوقات از 16 به 14 درصد در سال 93 و هدف‌گذاری 12 درصد برای سال جاری تاکید شد. همچنین «ونوین» در سال گذشته مشکل کمبود نقدینگی و مراجعه به منابع گران قیمت بانک مرکزی را نداشته و برای وصول مطالبات نیز گام بلندی با تملیک بخش عمده وثایق ملکی مشتریان برداشته که اکثرا در جریان واگذاری است. علاوه بر این، کفایت سرمایه بانک در محدوده 8 درصد برآورد شد که اجرای افزایش سرمایه در آینده نزدیک را الزامی می‌کند. در تحولی دیگر، در مجمع نفت بهران کل سود قابل تقسیم شرکت یعنی 190 تومان به ازای هر سهم توزیع شد. همچنین، مدیران «شبهرن» بر تاثیر دو جانبه رفع تحریم‌ها بر صنعت تولید روانکار اشاره کردند که از یکسو به دلیل تسهیل واردات یک عامل تهدید محسوب می‌شود و از سوی دیگر، امکان صادرات از محل تولید محصولات با شرکای خارجی را فراهم می‌آورد. در همین راستا، به همکاری مشترک بهران با شرکت فرانسوی توتال اشاره شد که فعلا به تولید محصول توسط بهران با برند توتال برای بازار داخل می‌پردازد؛ اما به محض رفع تحریم‌ها، بازارهای صادراتی را هدف خواهد گرفت. در این مجمع، همچنین بر انتفاع «شبهرن» از سقوط قیمت‌‌های جهانی نفت ناشی از افت قیمت خوراک و چسبندگی قیمت‌های فروش تاکید شد که با توجه به عدم مشکل بهران در فروش محصولات به دلیل برند مطلوب (بر خلاف دیگر رقبا) امکان دستیابی به بودجه مورد پیش‌بینی در سال جاری به رغم رکود حاکم بر اقتصاد را فراهم می‌کند.

 
 
/دنیای اقتصاد

خبرهای مرتبط:

حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها - عصر بانک
asrebank.ir/news/59870/حرکت-بورس-بر-خلاف-پیش‌بینی‌ها
۳ ساعت پیش - بازار سهام بر‌خلاف تصور بسیاری از فعالان اقتصادی پس از حصول توافق هسته‌ای در مسیر منفی قرار گرفته و نشانه‌ای از تحرک جدی و ورود پول جدید به ...
روزنامه دنیای اقتصاد94/5/1: حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها
www.magiran.com/npview.asp?ID=3195762
۵۶ دقیقه پیش - یک هفته با تپیکس حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها نویسنده: شروین شهریاری گروه بورس- بازار سهام بر خلاف تصور بسیاری از فعالان اقتصادی ...
بازار و تجارت - بورس نگار - حرکت بورس بر خلاف ...
news.sahamyab.com/news/read/857752
بازار و تجارت - بورس نگار - حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟؟ // 1 مرداد 94 - بورس نگار نقطه ای کوچک همچون جزیره ای در اقیانوس بیکران ...
حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها-داغ نیوز|خبرپو
khabarpu.com/h.php?t=414-x-sP-q444150_t_gj...ia-douxvk
حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها-داغ نیوز|خبر پو,مرجع اخبار و نیازهای اینترنتی.
حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها | اشاعه ظن حق
mahdizk.ir › uncategorized
۳ ساعت پیش - تصویب قطعنامه شورای امنیت که به منزله گامی دیگر در جهت استحکام توافق به شمار می رود هم نتوانست تغییر خاصی در وضعیت رخوت آلود بازار ایجاد ...
بروز اثرات مثبت توافق در بورس، تا اواخر امسال زمان می برد
www.sedayeeghtesad.ir/News/25384.html
۲۳ ساعت پیش - به گزارش صدای اقتصاد؛ بازار سرمایه در هفته اخیر نشان داد که می تواند در مسیری برخلاف اغلب پیش بینی ها حرکت کند. در حالیکه بورس چند روز ...
BoursNews - کانون دانش
www.knowclub.com/news/demo/bors.php
حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟؟ // 1 مرداد 94. حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟
وب سایت بورس نگار: صفحه اصلی
www.boursenegar.ir/
وب سایت تحلیلی خبری و اقتصادی بورس نگار - وب سایت تحلیلی بورس نگار نقطه ای کوچک همچون جزیره ... حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟
اقتصاد نیوز | طلا و ارز / ارز
www.eghtesadnews.com/Live/Services/currency/طلا_و_ارز؛_ارز
یک فعال بازار ارز در گفت‌وگو با اقتصادنیوز مطرح کرد: روند دلار پیش‌بینی‌ها را ... اقتصادنیوز بررسی می‌کند: توقف بورس در غیاب بزرگان/آرامش در بازارهای ارز و .... ارز و طلا نیز به سرعت روند حرکتی خود را برخلاف دو هفته پیش معکوس کرده و قدم در ...
آشنایی با معاملات آتی ها (Futures) در بورس کالا - Avagold.ir
www.avagold.ir/.../آشنایی-با-معاملات-آتی-ها-Futures-در-بورس-کالا-نقش-...
عموماً در بازار بورس کالا این باور وجود دارد که سرمایه گذاران با پیش بینی حرکت ... در قیمت ها نمی باشد زیرا چنین فردی در بازار بورس و قیمتها برخلاف مسیر واقعی ...
[PDF]ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﺷﺎﺧﺺ ﺑﻮﺭﺱ ﺍﻭﺭﺍﻕ ﺑﻬﺎﺩﺍﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩ - Sid
www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/52213844103.pdf
ﺣـﺮﻛﺎﺕ ﺁﺷـﻮﺑﻨﺎﻙ ﺩﺭ ﺭﻓـﺘﺎﺭ ﺷـﺎﺧﺺ ﻗﻴﻤـﺖ ﻭﺟـﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ . ﻭ ﺁﺯﻣـﻮﻥ. R2 ... ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻱ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﺩﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﺍﻭﺭﺍﻕ ﺑﻬﺎﺩﺍﺭ ﻛﺎﺭ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ. ﺑﺎ ﺭﻭﺵ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ..... ﺍﻳﻦ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﺮﺧﻼﻑ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﻭﻝ ﺩﺭﮔﻴ. ﺮ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ...
پیش بینی روند حرکتی پالایشی ها بعد از بازگشایی نماد
www.boursenews.ir/.../پیش-بینی-روند-حرکتی-پالایشی-ها-بعد-از-باز...
۶ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بورس، سکه و ارز برخلاف انتظار پس از توافق وین جدید ترینهای بورس ... پیش بینی روند حرکتی پالایشی ها بعد از بازگشایی نماد ... نمایند در همین راستا مدیر سرمایه گذاری شرکت آیندگان در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان ...
ریزش بازارسهام در مقابل صعود طلا و ارز - سایت طلا
www.tala.ir/news/detail/27154
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... اما خلاف پیش‌بینی‌ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار واحد سقوط کرد و در این میان بازارهای موازی ارز و طلا نیز به سرعت روند حرکتی خود ...
پربازدیدترین خبرها - سایت طلا
www.tala.ir/most_view
... داشتند اما خلاف پیش‌بینی‌ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار واحد سقوط کرد و در این میان بازارهای موازی ارز و طلا نیز به سرعت روند حرکتی خود را برخلاف ...
حرکت منطقی بورس و پیش بینی اصلاح 20 درصدی قیمت ها
mellatbazar.ir/.../حرکت-منطقی-بورس-و-پیش-بینی-اصلاح-20-درصدی-ق...
حرکت منطقی بورس و پیش بینی اصلاح 20 درصدی قیمت ها ... اینکه بازار سرمایه ممکن است بر خلاف انتظارات عموم و فعالان بازار حرکت کرده باشد اما واکنش بازار طی چند ...
حرکت خلاف جهت نفت و طلا بایگانی - بهترین ها
mededu13.ir/label/حرکت-خلاف-جهت-نفت-و-طلا
۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند. بازار سهام. حرکت خلاف جهت نفت و طلا. بورس به دنبال محرکی ...
برچسب ها - برخلاف پیش بینی - صبحانه
sobhanehonline.com/fa/tag/1/برخلاف%20پیش%20بینی
چرا برخلاف پیش‌بینی وزیر قیمت سهام در بورس به کف نرسید؟ ... نداریم در این شرایط پیش بینی ها درست از آب... کد خبر: ... بینی ها حرکت کرد که این امر نشان می دهد.
چرا برخلاف پیش‌بینی وزیر اقتصاد قیمت سهام در بورس به ...
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931024000082
۲۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حسابرس رسمی بورس ادامه داد: از یک سو پیش‌بینی کاهش تورم پیش بینی کاهش ... سرگردان پیش می‌آید که به سمت بازار دلار، سکه و مسکن حرکت می‌کند. ... می گیرند،بنابراین انتظار نداریم در این شرایط پیش بینی‌ها درست از آب درآید.
اقتصادی Archives - داغ نیوز
daghnewz.com/?cat=37
۵ ساعت پیش - حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها ... شروین شهریاری: بازار سهام بر‌خلاف تصور بسیاری از فعالان اقتصادی پس از حصول توافق هسته‌ای در مسیر منفی ...
تازه ترین رکورد منفی بورس در اولین سالگرد سقوط شاخص
boursepress.ir/.../تازه-ترین-رکورد-منفی-بورس-در-اولین-سالگرد-سقو...
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - براساس این گزارش، 16 دی سال گذشته بود که شاخص بورس بعد از ثبت ... 13 سنت آغاز کرد و در ادامه هم برخلاف اکثر باورها و پیش بینی ها حرکت کرد.
چرا سهامداران بورس تجمع کردند؟ - اعتبار
etebarnews.com/fa/page/67658/چرا+سهامداران+بورس+تجمع+کردند؟+.html
اعتبار- تجمع صبح امروز سهامداران بورس ر مقابل تالار حافظ با هدف جلوگیری از عرضه اولیه بدون برنامه و ارائه ... اما مسیر بورس بر خلاف پیش بینی ها، حرکت کرد.
اخباربانک - پیش بینی بازارهای طلا، ارز، مسکن و بورس در ...
akhbarbank.com/vdca0on6.49n6e15kk4.html
طلا و سکه؛ دلار؛ مسکن و بورس شاید شایع ترین و پرطرفدارترین بازارهای سرمایه ای در ... آن ها می گویند ما پیشگو نیستیم چراکه ممکن است هر اتفاقی رخ دهد و حتی بر خلاف پیش بینی ها ... هرچند ماه پایانی سال ۹۰ نشان داد که قیمت ها با پیش بینی ها سازگاری ندارد. .... حرکت سینوسی شاخص بورس در دو سال اخیر نشان داده است که بعد از هر افت ...
نزول بورس بر خلاف پیش بینی ها - خبرگزاری دانشجو
snn.ir/print/255246
۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش خبرنگار اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، شاخص کل بورس اوراق ... امروز شروع کار بازار با ابهام همراه بود و پیش بینی جهت حرکت بازار سخت ...
تیره روزی بورس در روز های رونق بازار های سرمایه/ روند نزولی ...
www.dana.ir/News/367427.html
۷ روز پیش - ... بازار های سرمایه/ روند نزولی بازار بورس برخلاف پیش‌بینی های کارشناسان ... البته حرکت احساسی سهامداران و معاملات هیجانی آن‌ها را می‌توان همچون آفتی ... برگزاری کنسرت در دانشگاه ها نشان از انفعال و فراموشی رسالت تشکل ها است ...
اقتصاد آنلاین - حرکت صنعت خودرو خلاف جهت بورس
www.eghtesadonline.com/fa/.../حرکت-صنعت-خودرو-خلاف-جهت-بورس
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حرکت صنعت خودرو خلاف جهت بورس ... تاکنون بیانگر عزم جزم این مجموعه ها جهت شروع دوباره روند رو به رشد تولید و سودآوری است، عاملی که موجب شده تا ...
اقتصاد آنلاین - افزایش قیمت سهام در بورس تهران
www.eghtesadonline.com/fa/content/.../افزایش-قیمت-سهام-در-بورس-تهرا...
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بورس تهران در معاملات اولین روز هفته روند مثبتی در پیش گرفت و با افزایش ... تالار معاملات امروز بورس تهران برخلاف هفته گذشته شاهد افزایش نسبی ... قیمت ها موجب حرکت 147 واحدی شاخص و قرار گرفتن آن در کانال 64 هزار و 867 واحد شد. ... و ارائه پیش بینی سود سال آینده شرکت‌ها موجب شد تا بازار بورس در اولین روز ...
پیش بینی قیمت ها در ۶ بازار مهم ایران - صفحه نخست‌
www.bankdaran24.ir/news/.../پیش-بینی-قیمت-ها-در-۶-بازار-مهم-ایران
۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Banker - دیروز، شاخص کل بورس تهران با رشد ۲۴۳۵ واحدی (معادل ۶/ ۳ ... پیش بینی قیمت ها در ۶ بازار مهم ایران ... حرکت دلار بر خلاف انتظار عمومی
سکه دیروز برخلاف انتظار - سلامت
salamat.skolni-potreby.info/سکه-دیروز-برخلاف-انتظار/
به گزارش بورس نیوز، برخلاف پیش بینی ها از روند رو به رشد اونس جهانی بازار ... اما حرکت صعودی اونس مانع ریزش طلای داخلی شد و از آنجا که اونس ظرفیت رسیدن تا مدار ...
پیش بینی قیمت ها در 6 بازار مهم ایران | دیروز، شاخص کل بورس
www.ghatreh.com/news/nn25422196/پیش-بینی-قیمت-بازار-مهم-ایران
۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از احتمال افزایش 20درصدی قیمت مسکن تا پیش بینی رونق بازار و کاهش ... بازار ارز حرکت دلار بر خلاف انتظار عمومی دیروز، هر دلار آمریکا با رشد 30 ...
حرکت خلاف جهت نفت و طلا :: دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم ...
sedaha.blog.ir/1394/01/حرکت-خلاف-جهت-نفت-و-طلا
۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مطابق با انتظارات، با وجود رشدهای قیمتی اخیر، «تسه»ها برای عبور از سطوح 80 هزار تومانی با دشواری مواجه هستند و ... پیش بینی تداوم حرکت نزولی برای طلا » گروه نشریات ابرار ... اقتصاد آنلاین - حرکت صنعت خودرو خلاف جهت بورس.
ایسنا - بورس
www.isna.ir/fa/tag/7e7539e5e07bc062/بورس
«بعد از توافق و براساس پیش‌بینی کارشناسان، سهامداران منتظر یک جهش خوب در بازار بورس هستند، ولی ناگهان ... برخلاف پیش‌بینی‌ها ... فضای مذاکرات و نزدیک شدن به حصول توافق موجب رکوردشکنی جدید بورس تهران و حرکت این بازار بر موج مثبت شد.
بازارهای اقتصادی به کدام سمت حرکت می کنند؟/ از چشم انتظاری ...
namehnews.ir/.../بازارهای-اقتصادی-به-کدام-سمت-حرکت-می-کنند-از-چشم-ان...
۲۴ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از چشم انتظاری بازار بورس و ارز به مذاکرات هسته‌ای تا ادامه‌دار بودن رکود در بازار ... اما در سال 93 بازار مسکن بر خلاف پیش بینی ها پیش رفت و رئیس ...
3 دلیل افت شاخص بورس پس از توافق هسته ای 3 دلیل ... - خانه
soli.bekhandfun.in/pbek77525_3-دلیل-افت-شاخص-بورس-پس-از-توافق...
۱۰ ساعت پیش - اخبار ایران و جهان خبرگزاری و و مجله اینترنتی برترین ها پورتال ..... بورس ک · حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ...
اتاق گفتگو - مطالب عمومی - Bourse24.ir - بورس 24 -
bourse24.ir/forum/cat.php?cat=1
۴ ساعت پیش - تا یکی دوماه اینده امیدی به رشد بورس نیست با این گزارشهای خیلی بد ..... و سرمایه گذاران انتظار رشد و شروع حرکت صعودی بازار را بعد از توافق داشتند. ... اما تاکنون بعد از نهایی شدن توافق هسته ای خلاف انتظار قبلی را شاهد می باشیم. ... و شرکت ها بعد از لغو تحریم ها مشخص نیست و نمی توان پیش بینی کرد که پس از ...
پیش بینی بازار سه شنبه 21 بهمن ماه 1393 - بورس سنتر
www.boursecenter.org/news.2559
اما امیدواریم رفته رفته از فشار عرضه ها کاسته شده و شاهد شرایط بهتری در نیمه ... گزارشات 9 ماهه و پیش بینی سال 94، مسیر حرکتی این سهم را به خوبی مشخص خواهد کرد.
افزایش قیمت سهام در بورس تهران - فرارو
fararu.com/fa/news/224445
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بورس تهران در معاملات اولین روز هفته روند مثبتی در پیش گرفت و با ... به گزارش ایسنا، تالار معاملات امروز بورس تهران برخلاف هفته گذشته شاهد افزایش نسبی قیمت‌ها و بهبود تقاضا بود به طوری که رشد قیمت ها موجب حرکت 147 واحدی شاخص و ... و ارائه پیش بینی سود سال آینده شرکت‌ها موجب شد تا بازار بورس در اولین ...
شاخص بورس بالاخره کاهش یافت/ مقاومت دلار در مقابل کاهش قیمت
www.khabaronline.ir/detail/384948
۲۱ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - امروز دو بازار طلا و بورس مسیری خلاف جهت تحلیل ها پیش گرفتند. ... بازار پیش بینی می کردند حداقل تا پایان هفته روند حرکتی این دو بازار معکوس ...
پایگاه خبری و تحلیلی پارسیان بورس ایرانیان
www.parsianbours.com/
پیش بینی بازار چهارشنبه 31تیر94 ... دوشنبه ، 29 تیر ، 1394, اما در بازار امروز دوشنبه برخلاف پیش بینی های قبلی که انتظار ... ظ شاخص کل بورس و او . ..... بررسی گزارش این سهم واثر رفع تحریم ها بران [ سه‌شنبه ، 30 تیر ، 1394]; پیش بینی .... تحلیل روند حرکتی شاخص کل در هفته پیش رو[تحلیل روند حرکتی شاخص کل در هفته ...
ابتکار برای شستشوی خودکار خیابان ها/ عکس
mitna.ir/m.php/commented/40680
۲ ساعت پیش - رییس سازمانی که حتی توان پیش بینی طوفان را ندارد استعفا دهد ... طوفان؛ پیش‌گیری مقدم بر پیش‌بینی! .... حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها.
حرکت برعکس فولاژ در بورس | بورسینس
www.bourseiness.com/19207/حرکت-برعکس-فولاژ-در-بورس.html
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اما در مقابل “فولاژ” با حرکت در مسیری خلاف جهت بورس و با کاهش ارزش سهام ... در مقابل افزایش بهای تمام شده محصولات موجب شد تا “فولاژ” پیش بینی درآمد هر سهم ... نامناسب بورس طی مدت مذکور و زیان قابل توجه سهامداران اغلب شرکت ها، این ...
اخبار بورس - بانک دی بانک ارزش آفرین
bank-day.org/index.aspx?siteid=1&pageid=434
فرشته ها به زمین نمی آیند تا ببینند ما چه می کنیم بلکه می آیند تا به ما بگویند چه کار بهتر است انجام دهیم. .... تداوم حرکت نزولی قیمت نفت و طلا ..... شکوه24 سلام چرا وضعیت کلی بورس برخلاف پیش بینی های کارشناسان بورس میباشد بعد تحریم چرا ...
بورس دوباره سقوط کرد - صدای ایران
sedayiran.com/fa/news/57048/بورس-دوباره-سقوط-کرد
بورس اوراق بهادار تهران که از نیمه دوم فروردین ماه حرکت نزولی خود را آغاز کرده است، ... که برخلاف پیش بینی‌ها این خبر مهم نیز نتوانست تاثیری در بهبود اوضاع بورس و ...
حرکت بورس در خلاف جهت دیپلماسی سعید مهدوی
basirat.ir/Content/.../حرکت-بورس-در-خلاف-جهت-دیپلماسی--سعید-مهدوی/
۹ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اما این محرک ها تا کنون از پس روند نزولی شاخص کل بازار بورس بر نیامد ه اند. ... اما در عمل نه تنها این پیش بینی محقق نشد بلکه بر ریزش شاخص کل ...
پیش‌بینی بورس تا پایان هفته | امداد بورس | اخبار اقتصادی
www.emdadbourse.com/news/item/22395
۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این فعال بازار سرمایه در ادامه درباره جلسه شورای هماهنگی بانک ها و تفاهم برای ... به قوانین بانک مرکزی پایبند باشند تا برخلاف گذشته شاهد رقابت بین بانک ها و ... افضلیان درباره پیش بینی وضعیت بازار تا پایان هفته جاری هم گفت: در ... بهتر است سرمایه گذاران خرد در شرایط فعلی روند حرکتی بازار را دنبال کنند و ...
پایگاه خبری بهار نیوز 25 تیر 1394 ساعت 11:57 http ...
www.baharnews.ir/getfvvdc.w6dj0agiiw.html
۷ روز پیش - گروه اقتصادی: حرکت صعودی در بازار و ریزش شاخص در بورس با ... ارز از یکسو و تداوم رشد شاخص از سوی دیگر بودند، هر دو بازار خلاف انتظار عمل کردند. ... در برخی از صنایع بزرگ شده، بسیار کمتر از پیش بینی ها بود و این عامل باعث ...
همزن برقی - موزیکس
musicss.sargarmii.in/tmsi279805_همزن-برقی
فروش انلاین همزن و خرید اینترنتی انواع همزن به همراه مقایسه انواع همزن ها و راهنمای. .... خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها تصویب قطعنامه شورای امنیت ...
چرا برخلاف پیش‌بینی وزیر اقتصاد قیمت سهام در بورس به ...
www.tabnak.ir › اقتصادی › داخلی
۲۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چرا برخلاف پیش‌بینی وزیر اقتصاد قیمت سهام در بورس به کف نرسید؟ ... اینکه چرا علی‌رغم پیش‌بینی وزیر اقتصاد شاخص بورس به سقوط خود از کانال ۶۹ ... اخلال در حرکت قطارهای مترو کرج به تهران ... پربازدید ها پربحث ترین عناوین ...
صرافی توریست مالزی – اخبار اقتصادی
https://www.sarrafitourist.com/category/اخبار-اقتصادی/
دنیای اقتصاد : روز گذشته، بازارهای داخلی و برخی بازارهای خارجی برخلاف انتظار عمومی ... حرکت صعودی در بازار و ریزش شاخص در بورس با غافلگیری انتظارات عمومی ... از صنایع بزرگ شده، بسیار کمتر از پیش‌بینی‌ها بود و این عامل باعث شد که برخی از ...
حرکت خلاف جهت نفت و طلا | بورس تهران
www.tsetmc.info/...بورس/...بورس/.../3094-حرکت-خلاف-جهت-نفت-و-طلا.ht...
۲۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. ... متوسط قیمت «تسه»ها حدود ٨٥ هزار تومان است و برای این روزها، احتمال تداوم حرکت در ...
بهترین راه برای سرمایه گذاری در سال جدید چیست؟
www.ireconomy.ir/.../بهترین+راه+برای+سرمایه+گذاری+در+سال+جدید+چ...
هرچند ماه پایانی سال 90 نشان داد که قیمت ها با پیش بینی ها سازگاری ندارد. ... طلا و سکه برخلاف دلار همواره جزو کالاهای سرمایه ای بوده اند. .... حرکت سینوسی شاخص بورس در دو سال اخیر نشان داده است که بعد از هر افت نسبی یک خیز چشمگیر رقم خواهد خورد ...
واکاوی دلایل افت شاخص بورس/ سینگال‌های مثبت برای ...
www.entekhab.ir/.../واکاوی-دلایل-افت-شاخص-بورس-سینگال‌های-مثبت-...
۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زمانی که رفتار بورس خلاف جهت رشد اقتصاد کشور باشد، تاییدی بر یک ... مرتبط با یکدیگر هستند که باید متناسب با یکدیگر حرکت کنند. ... در نتیجه اقتصاد باید با واقعیت بورس روبرو شده و در نتیجه قیمت ها روند نزولی پیدا کرد. ... در اسکیل اقتصاد ایران، رقم پیش بینی شده برای بورس بین 58 تا 68 هزار واحد ...
الفبای بورس | گروه مشاورین بین المللی آلفا بورس
www.alfabourse.com/اصطلاحات-رایج-بورس/
مهاجم، خریدار معتقد به صعود قیمت ها .... مبادله می شود برخلاف معاملات آتی ها قراردادهای سلف به سبب ماهیت “خارج از بورس بودن” از انعطاف زیادی ... نشانگر(اندیکاتور)های پیرو، فاقد قدرت پیش بینی که از تغییرات گذشته ... پیش بینی روند حرکتی بازار.
استقبال سرد بورس از توافق هسته ای/ نوسان گیرها و بانک ها ...
mahamnews.com/detail/77975/.../Macroeconomic-and-stock-market
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بورس تهران امروز بر خلاف انتظار منفی شد آن هم در شرایطی که پیش بینی ها ... الاجل مذاکرات ، پیش بینی می شد همزمان با به نتیجه رسیدن رایزنی ها در اولین ... با وجود همه اتفاقات محتمل پیش رو ، در ماه های آتی به کدام سو حرکت خواهد کرد؟
پیشنهاد اهالی تالار به سرمایه گذاران بورس
www.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=1817...
فعالان بازار سرمایه کشور این روزها در دو راهی بورس مانده اند چرا که اولاً طی روزهای اخیر ... که بر خلاف دوره های گذشته بورس در ماه رمضان می باشد و ثانیاٌ رفتار برخی حقوقی ها و سهامداران عمده شرکت ها این روزها به حدی غیر قابل پیش بینی می باشد که اتخاذ ... رفتاری را نشان می دهند که در گذشته آنگونه نبوده و پیش بینی روند حرکتی آینده آنها ...
جمع کننده ها
weblog.city/
حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟ ... ضمن تشکر از محبت دوستان و یاد اوری عدم راست ازمایی پیش بینی اینجانب در رابطه با نتیجه مذاکرات لازم ...
فرید پراچا معاون دبیر کل حزب جماعت اسلامی - جاست فان - خانه
jusfun.jusfun.in/tjus182461_فرید-پراچا-معاون-دبیر-کل-حزب-جماعت-اسل...
۱۰ ساعت پیش - وب سایت رسمی اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی البرز. ..... بورس ک · حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ...
نگرشی نو و تحلیلی به بازار بورس -طلا و ارز توسط گل آقا و ...
forum.talarebourse.com/f14/t54424-print-123.html
۲۳ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بازار بورس آتی سکه رو حریفش نشدند دارند تعظیل می کنند، بورس ارز هم راه افتاد بدترازاین خواهدشد. .... حرکت بازار خلاف پیش‌بینی‌ها رقم خورد
معرفی سبک های هنری - دانلودزها
blog.downloadzha.in/tdown293136_معرفی-سبک-های-هنری
... سرپرست گروه موسیقی رودکی · حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها بازار سهام بر خلاف تصور بسیاری از فعالان اقتصادی پس از ...
پیش بینی تداوم حرکت نزولی برای طلا » گروه نشریات ابرار
home.abrarnews.com/.../7275-پیش-بینی-تداوم-حرکت-نزولی-برای-طلا....
متالز فوکوس پیش بینی کرد قیمت هر اونس طلا در سال 2015 به 1190 دلار می‌رسد. شاخص دلار بلومبرگ امسال 6.3 درصد رشد کرده است. طلا معمولا خلاف جهت دلار حرکت می‌کند.
بازگشت بورس به روزهای عادی درماههای آینده - بولتن نیوز
www.bultannews.com › اقتصادی › بورس
۲۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هشت سال پیش مدیران شرکت ها ملزم به پاسخگویی نبودند اما اکنون هیات مدیره ... فعالین قابل پیش بینی بوده است ،اظهار کرد: در 24 سال گذشته بورس شاهد چند .... خزلی خرازی تصریح کرد: این اقدام دولت آمریکا اقدامی برخلاف خصوصی سازی ... شبیه است که این هواپیما با چهار موتور در حال حرکت بود ،اگرچه قرار بود سالی 8 ...
ارز و سکه , طلا ، بورس و مسکن - زمان
www.zamannews.ir/.../19129-تاثیر-توافق-هسته-ای-با-بربازار-خودرو-ا...
۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برخی کارشناسان پیش‌بینی می کنند با اجرایی شدن بیاینه لوزان روند ..... پس از توافق هسته ای و روند حرکتی مثبت بورس برنامه ویژه ای دارد. ... اما بر خلاف سال های گذشته ظاهرا آمریکایی ها گاه منافع مشترک بیشتری با ایران دارند.
فال حاجت روا - نکستروب - خانه
nextrob.in/tnext53054_فال-حاجت-روا
سلام بچه ها یه راه خیلی مطمین و عجیب واسه گرفتن حاجت اینه که 5 تا سوره یس نذر 5 ..... خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها تصویب قطعنامه شورای ...
غذا ساز - موزیکس
weblog.musicss.in/tmusi279839_غذا-ساز
پیش از 6 ماهگی اولین غذاهای جامد باید غلات غنی شده از اهن باشند یک روش خوب این است ..... خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها تصویب قطعنامه شورای ...
بورس تهران در معاملات امروز نیز به حرکت منفی خود ادامه داد
www.malisazman.ir › اخبار اقتصادی › اخبار بورس
۱ روز پیش - به گزارش خبرنگار ایسنا،بورس تهران که از روز سه شنبه هفته گذشته بر خلاف پیش‌بینی‌ها دچار نزول شده بوده امروز نیز روند منفی به خود گرفت و با ...
همایش جامعه - فرهنگ - رسانه
scm.ihss.ac.ir/(X(1)S(nxlrib4t5kwfy13y1ro0golr))/?Pagename=Print...
اما روند پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که این شبکه‌های اجتماعی از شبکه‌هایی مانند ... در چنین فضایی امکان سامان‌دهی به حرف‌ها و تصاویر و حرکات در شهر وجود دارد. ... پیش‌بینی‌شده نیست و به همین دلیل است که برخلاف پیش‌بینی‌ها در بازار بورس قیمت سهام این ...
[PDF]ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﺷﺎﺧﺺ ﺑﻮﺭﺱ ﺍﻭﺭﺍﻕ ﺑﻬﺎﺩﺍﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩ
https://journals.ut.ac.ir/pdf_18463_6b7f7841b56f612d84bb0d85fa12c8...
توسط سینائی - ‏2005
ﺣـﺮﻛﺎﺕ ﺁﺷـﻮﺑﻨﺎﻙ ﺩﺭ ﺭﻓـﺘﺎﺭ ﺷـﺎﺧﺺ ﻗﻴﻤـﺖ ﻭﺟـﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ . ﻭ ﺁﺯﻣـﻮﻥ. R2 ... ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻱ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﺩﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﺍﻭﺭﺍﻕ ﺑﻬﺎﺩﺍﺭ ﻛﺎﺭ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ. ﺑﺎ ﺭﻭﺵ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ..... ﺍﻳﻦ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﺮﺧﻼﻑ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﻭﻝ ﺩﺭﮔﻴ. ﺮ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ...
حفظ روند افزایشی اونس برخلاف پیش بینی ها - شرکت ...
www.mobinsb.com/.../حفظ%20روند%20افزایشی%20اونس%20برخلاف...
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حفظ روند افزایشی اونس برخلاف پیش بینی ها - شرکت کارگزاری مبین ... عضو کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، فعال در زمینه های کارگزاری بورس ... که این رشد نتیجه ی نهایی حرکت اونس در بین بهای 1180 دلار تا 1204 دلار بود و ...
5 - چشمان بورس
bourseyes.ir/index/index/lang/fa/page/5
در تاریخ 93/12/10 تحلیلی از شاخص این گروه قرار دادیم که در آن اشاره به حرکت اصلاحی ... ابتدا لازم به ذکر است که بر خلاف پیش بینی ها ولغدر گزارش خود را با تعدیل ...
بازارها غافلگیر شدند؟نمودار لیست جدول قیمت ها نرخ ها جداول ...
eestekhdam.rozblog.com/post/858
۶ روز پیش - عامل دوم خلاف انتظار بازار‌های داخلی را می‌توان در وقفه زمانی تا عملی شدن لغو تحریم‌ها عنوان کرد. ... سهامداران در برخی از صنایع بزرگ شده، بسیار کمتر از پیش‌بینی‌ها بود ... ۳ ساعت پیش - حرکت صعودی در بازار و ریزش شاخص در بورس با ...
اعتراض سهامداران بورس به فساد در کدهای خاص
www.chaharah.com/.../اعتراض-سهامداران-بورس-به-فساد-در-کدهای-خاص
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تجمع صبح دیروز سهامداران بورس مقابل تالار حافظ با هدف جلوگیری از عرضه اولیه بدون برنامه و ارائه ... اما مسیر بورس برخلاف پیش‌بینی‌ها، حرکت کرد.
برنامه پیش بینی قیمت روز بعد بورس - نرم افزارهای هوشمند ...
pasam.ir/admincp/?p=57
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بعد از رفرش شدن برنامه به صفحه قیمت ها و پیش بینی مراجعه نمایید و برای ... توجه خیلی مهم: برنامه پیش بینی بر خلاف برنامه تشخیص به هیچ عنوان نباید ... تماس گرفته ام هیچ وقت بی حرکتی ندیدم مثل دیگر سایت ها که از جواب طفره ...
عرش نیوز - واکنش سرد ۴ بازار اقتصادی به توافق هسته‌ای ...
sahebkhabar.ir/news/.../واکنش-سرد-۴-بازار-اقتصادی-به-توافق-هسته-ای
۲ ساعت پیش - حرکت بورس بر خلاف پیش‌بینی‌ها ... به گزارش عرش نیوز به نقل از روزنامه همشهری، برخلاف انتظار قیمت‌ها کاهش پیدا نکردند. به نظر می‌رسد ...
ادویه مرغ - به سانگ
behsong.in/s143677_ادویه+مرغ
طرز تهیه کباب مرغ تندوری هندی : مرغ ها را بشویید و با استفاده از چاقو روی سطح ..... بورس ک, حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها ...
ایران بورس آنلاین - معامله طبق استراتژی و برنامه
www.iranbourseonline.com/forex/strategy.php
برای انجام معامله،دقت نظر و پیش بینی در خصوص تعیین حرکت بازار در یک دوره زمانی ... شما از بین نرود ، به عبارت دیگر "همه تخم مرغ ها یتان را در یک سبد قرار ندهید. ... برخلاف پیش بینی اعلام شود، بازار ناگزیر شدیداً به آن عکس العمل نشان خواهد داد.
رحیم بورس - دلایل عدم روند کاهشی قیمت دلار/پیش بینی روند ...
rahimbourse.blogfa.com/post/4530
۲۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دلایل عدم روند کاهشی قیمت دلار/پیش بینی روند اتی بازارهای ارز و سرمایه ... در مسیر صعودی حرکت کرد که همگام با آن، برخلاف انتظار بسیاری از کارشناسان ... چرا که در شرایط کنونی شرکت ها به دلیل کاهش قدرت خرید مردم با افزایش ...
عبده: شاخص بازار نسبت به سال ۸۳ پائین تر است/ بورس ...
www.sahamnet.ir/عبده-شاخص-بازار-نسبت-به-سال-۸۳-پائین-تر/
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این همایش میزبان مدیران بورس ها و شرکت های سرمایه گذاری و کارگزاری بود تا بتواند درباره ... رقیبی داشته باشد و همه ما علاقه مندیم که سرمایه‌ها به سمت دارایی‌های فیزیکی حرکت نکنند. .... حفظ روند افزایشی اونس برخلاف پیش بینی ها.
پیش بینی بازار فردا دوشنبه - بورس 2080
www.bourse2080.com/analyzes/.../756-پیش-بینی-بازار-فردا-دوشنبه
۴ روز پیش - بورس اوراق بهادار تهران آخرین روز معاملاتی را بر خلاف انتظارات با افزایش ... برای روز چهارشنبه پیش بینی فشار عرضه ها بود اما نه این چنین سنگین . ... ابهامات زیادی وجود دارد اما پیش بینی این است که بازار به سمت صنایعی حرکت ...
پرتال جامع علوم انسانی - امکان سنجی بکارگیری شاخصهای ...
www.ensani.ir/fa/content/232468/default.aspx
... تحلیل تکنیکی (فنی) در پیش بینی روند قیمت سهام در بورس اوراق بهادار تهران ... شاخص اندازه حرکت دینامیک، شاخص اندازه حرکت درون روزانه و شاخص ویلیامز می باشد. ... از بکارگیری شاخص های میانگین (5 شاخص ابتدایی بالا) برخلاف سایر شاخص ها ...
بورس تهران در هفته ای که گذشت و پیش بینی روند هفته آینده ...
saten.ir/23277/بورس-تهران-در-هفته-ای-که-گذشت-و-پیش-بینی-2/
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همانطور که در گزارش هفته گذشته پیش بینی گردید، جو مبهم حاکم بر ... و برخی از نمادهای بزرگ در دیگر گروه ها در محدوده مثبت حرکت کردند اما در .... ۲- از نوشتن نظرات خلاف واقع یا غیر آشکار در مورد مسئولین و شخصیت‌ها خودداری نمایید.
بافیا - پیش بینی آینده بزرگ ترین صنعت بورس
bafiamarkazi.ir/page-32228.html
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پیش بینی آینده بزرگترین صنعت بورس/ وزن آیین نامه مهمتر ... tsefeed.ir/. ... دکتر مانی:ارز،طلا،سهام،سبد سرمایه گذاری، املاک، تحلیل ها. www.drmoney.ir/. کل. .... ایران شد ... تقریبآ روندها برابر پیش بینی در حرکت است .... بر خلاف پیش بینی هایی که ادعا می کنند اقتصاد چین طی دهه های آینده از نظر اندازه ... استراتفور ...
خلاصه رسانه‌های کشور - مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/onnet/3/1/اقتصاد
خلاصه روزنامه ها و سایتهای خبری مهم فارسی زبان. ... یک اقتصاددان معتقد است: به نفع ما نیست که قیمت ارز به سمت پایین حرکت جدی کند. .... در فردای پس از اعلام توافق هسته‌ای داشتند اما خلاف پیش‌بینی‌ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار واحد ...
قیمت دلار - صفحه 4 | خبر فارسی
khabarfarsi.com/tag/قیمت_دلار?page=3
نوسانات موجود در بازار بورس، ارز و سکه پس از اعلام برنامه جامع اقدام مشترک و ... اعلام توافق هسته ای داشتند اما خلاف پیش بینی ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار واحد سقوط کرد و در این میان بازارهای موازی ارز و طلا نیز به سرعت روند حرکتی .
نگاهی بر سیره سیاسی پیامبر - آری فان - خانه
soli.arifun.in/tari102996_نگاهی-بر-سیره-سیاسی-پیامبر
طرحی برای نابودی ترکمان ها در عراق و سوریه وجود دارد درخواست از بغداد برای اتخاذ. ..... بر خلاف پیش بینی ها حرکت بورس بر خلاف پیش بینی ها تصویب قطعنامه شورای ...
روش پیش بینی نرخ ارز،سکه،طلا و - تالار بورس اهواز | Ahvaz ...
www.ahvazse.ir/روش-پیش-بینی-نرخ-ارز،سکه،طلا-و/
یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس ... حرکت دلار بر خلاف انتظار عمومی دیروز، هر دلار ... افت هفت درصدی «تسه»ها از ابتدای سال
[PDF]ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ روﻧﺪ ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺷﺎﺧﺺ ﮐﻞ ﻗﯿﻤﺖ ﺳﻬﺎم در ﺑﻮرس اوراق ﺑﻬﺎدار ﺗﻬﺮان ﺑﺎ ... - 1
www.daneshir.ir/fileEssay/h236-1387-11-8-mm35.pdf
آﻧﺠـﺎ ﻣـﺪ ﻧﻈـﺮ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ ﮐﻪ دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ روش ﻫﺎ و ﻓﻨﻮن ﺟﺪﯾﺪ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ دﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﻧﻮﺳﺎن ﻫﺎی ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎ در ﺑﻮرس از ﺟﻤﻠﻪ. آرﻣـﺎن ﻫـﺎی ﺳـﺮﻣﺎﯾﻪ ... ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺮ ﺧﻼف ﺗﺼﻮر ﻋﻤﻮم ﺑﺎ. اﺳـﺘﻔﺎده از روش .... اﯾﻨﮑﻪ ﺣﺮﮐﺎت ﺑﺎزار ﭼﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮی ﺑﺮ روی ارزش ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺳﻬﺎم او ﮔﺬاﺷﺘﻪ اﺳﺖ، ﺑﺪﺳﺖ آورد . دوم آﻧﮑـﻪ، ﺷـﺎﺧﺺ ...
جام جم آنلاین-واکنش غیرمنتظره بازار به توافق هسته‌ای در ...
www.jamejamonline.ir/newspreview/2019579707941159729
۷ روز پیش - به طوری که شاخص بورس کاهش یافت و قیمت ارز و سکه افزایش یافت و گاه این ... دلار و سکه سخن می گویند، قیمت ها در بازار دقیقا خلاف انتظارات حرکت می کند؟ ... پیش از این پیش بینی ها حکایت از تشکیل صف خرید برای بسیاری از ...
ریزش بازارسهام در مقابل صعود طلا و ارز | اخبار روز
atdesign.ir/ریزش-بازارسهام-در-مقابل-صعود-طلا-و-ارز/
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... اما خلاف پیش‌بینی‌ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار واحد سقوط کرد و در این میان بازارهای موازی ارز و طلا نیز به سرعت روند حرکتی خود ...
اخبار-کارگزاری مهرآفرین
www.mehrbroker.com/News/Index/22
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس سازمان بورس با اعلام آثارتوافق تاریخی بر اقتصاد کشور، ۳ اولویت اصلی ... عدم تحقق پیش بینی ها از آینده بازار سهام بعد از توافق و سیر نزولی امروز شاخص ... واقعیت آن است که اگرچه تحریم‌ها نتوانست حرکت رو به رشد ایران را متوقف ... بر خلاف انتظار سهامداران سردرگم شد و واکنش های متفاوتی از خود نشان داد.
بورس امروز هم به روند نزولی خود ادامه داد - عصر اقتصاد
www.asre-eghtesad.com/بازار-سرمایه/detail/9432
۲ روز پیش - بورس تهران که بعد از توافق وین گرفتار روند نزولی شده است، در معاملات امروز نیز به حرکت منفی خود ادامه داد و با کاهش قیمت و افت تقاضا مواجه شد. بورس ته... ... بورس تهران که از روز سه شنبه هفته گذشته بر خلاف پیش‌بینی‌ها دچار نزول ...
آرشیو اخبار - کارگزاری پیشگامان بهپرور
www.behbourse.com/news/
​شرکت بورس اوراق بهادار تهران نخستین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 94 را با ... حرکت آرام شاخص ها در تالار شیشه‌ای و توقف روند سنگین ریزشی شاخص بورس در ماه ... برخلاف انتظارات روند نزولی در پیش گرفت و با افت 931 واحدی شاخص و قیمت ها ...
پیش‌بینی بورس تا پایان هفته - توسعه سرمایه دنیا
tsd-broker.com/web/tahlil/3/-/.../پیش‌بینی+بورس+تا+پایان+هفته
به طوری که معاملات با رخوت و سستی ادامه داشت و در بسیاری از صنایع همان حرکت های ... پایبند باشند تا برخلاف گذشته شاهد رقابت بین بانک ها و موسسات مالی نباشیم ...
چرا قیمت مس خلاف مسیر اقتصاد جهانی حرکت می کند ؟
www.imidro.gov.ir/.../5201-چرا-قیمت-خلاف-مسیر-اقتصاد-جهانی-حرکت-...
۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چرا قیمت مس خلاف مسیر اقتصاد جهانی حرکت می کند ؟ ... یک دهه بازار پررونق مس منتهی به این شد که شرکت ها تولیداتشان را ... در بورس فلزات لندن قیمت مس برای تحویل سه ماهه هر تن 6025 دلار بود اما در ... قیمت هر تن 6000 دلار از نظر روانی و فنی سطح مهمی است که پیش بینی می شود به 5800 دلار در هر تن تنزل پیدا کند.
سینا بورس | سقوط سکه از ساختمان بورس
sinabourse.ir/fullcontent.aspx?id=1649
۱ روز پیش - معاملات سکه در بورس کالا نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت سکه تحویل شهریور ماه نسبت به روز ... شد و بر خلاف انتظار و پیش بینی ها صعودی شد، اما همانطور که کارشناسان پیش بینی کردند قیمت این ... حرکات تماشایی با موتور سیکلت.
فایل شماره 2- معرفی روشهای پیشبینی بازار
sahamgoo.mihanblog.com/post/3
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بورس بدون تحلیل= قمار ... این پیش بینی ها به منظور کسب درآمد توسط شما عزیزان در این وبلاگ آورده شده و ... دانلود فایل کامل pdf مربوط به پیش بینی بازار ... به همین دلیل حرکت بازار در خلاف جهتی که این تحلیل به آن رسیده است (مثلاً ...
اتاق نیوز گزارش می دهد/بر خلاف پیش بینی رئیس اتحادیه ...
www.otaghnews.com/اتاق-نیوز-گزارش-می...خلاف-پیش-بینی/.../10491...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بانک و بیمه و بورس · تشکل ها · صنعت و معدن و تجارت · ارتباطات و IT ... اتاق نیوز گزارش می دهد/بر خلاف پیش بینی رئیس اتحادیه املاک؛ نرخ اجاره بها افزایش می یابد ... با پیش بینی حسام عقبایی؛ رئیس فعلی مشاورن املاک که بارها در رسانه ها ... تحرک در این بخش، سایر واحدها نیز به حرکت وا داشته می‌شوند ،بنابراین ...
اخبار طلا و سکه - اونس جهانی طلا - قیمت روزانه طلا و دلار
gold-news.ir/
یک اقتصاددان معتقد است: به نفع ما نیست که قیمت ارز به سمت پایین حرکت جدی ... هسته‌ای داشتند اما خلاف پیش‌بینی‌ها امروز شاخص کل بورس تهران به کانال 68 هزار.
لزوم رفع موانع قیمت گذاری فولاد با آزادسازی نرخ سنگ آهن ...
www.steeliran.org/اخبار/tabid/88/ID/55/Default.aspx
شرکت های فولادی برخلاف برخی صنایع مطرح بورس همچون پتروشیمی ها ... رشد شاخص کل و روند صعودی قیمت سهام بسیاری از شرکت ها همراه شده و هم پای آنها حرکت کنند. ... علاوه بر این، عملیات گرم کردن کوره باتری شماره دو نیز آغاز شده که پیش بینی می ...
پیشبینی بازده غیرعادی بر مبنای مدل مبتنی بر شتاب سود و ...
journals.atu.ac.ir/article_1243_250.html
استراتژیهای نیروی حرکت )شتاب( که به عنوان یک استراتژی معامله و مدیریت ... این استراتژیها با فرضیه بازار کارا حتی در شکل ضعیف آن ناسازگار بوده و جزء خلاف ... نسبت به پیشبینی ها سود بیشتری کسب نمودهاند درآینده نزدیک نیز در همان جهت ... .4 کمالی، هاجر ) 1831 ( ،" بررسی استراتژی شتاب و استراتژی معکوس در بورس اوراق
حرکت بورس به سمت تعادل با ایجاد شفافیت اطلاعاتی
www.ettelaat.com/etiran/?p=37397
۲۹ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - حرکت بورس به سمت تعادل با ایجاد شفافیت اطلاعاتی ... و مدیران ذیربط، بورس طی روز گذشته برخلاف روز ما قبل سبز پوش شد. ... شده از سوی شرکت ها در سایت های رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به سرمایه گذاری در سهام شرکت‌های بورسی نمایند. ... پیش‌بینی بوده است، در مورد عوامل بیرونی مؤثر بر افت شاخص بورس ...
گزارش روزانه بازارهای جهانی | مانـــتـــــــــــــــــره
irancma.com/گزارش-روزانه-بازارهای-جهانی/
چند بخش مهم: دانلود روزانه دیتای بورس تهران www.boursein.com/data اموزش .... اهم اخبار و رویدادهای امروز حوزه استرالیا: - در نشست RBA بر خلاف پیش بینی ... امروز: حوزه نیوزلند: - آمار تراز تجاری نیوزلند بهتر از پیش بینی ها منتشر شد. .... به سمت اتخاذ سیاست های تسهیلی بیشتر اشاره کرده بودیم، اما باز حرکت دیروز BOC برای […].

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.