.X.
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای - دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس
X
تبلیغات
رایتل

بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای

پنج‌شنبه 1 مرداد 1394 ساعت 11:20

بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای

بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای

اقتصاد > صنعت - روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:

با وجود گذشت 10 روز از «توافق هسته‌ای» بازار خودرو ایران همچنان با رکود خرید و فروش مواجه است و از پس همین موضوع، بیشتر خودروها افت قیمتی نسبتا جزئی را طی هفته جاری تجربه کرده‌اند.

به گفته فعالان بازار، خرید و فروش خودروهای داخلی همچنان در رکود به‌سر می‌برد و مشتریان تمایل چندانی برای خرید از خود نشان نمی‌دهند و دلیل اصلی این ماجرا نیز انتظارات ایجاد شده پس از «توافق هسته‌ای» است.

فعالان بازار تاکید می‌کنند انتظاری که مشتریان برای کاهش قیمت‌ها و صد البته ورود خودروهای جدید به کشور دارند، به افزایش رکود خرید و فروش دامن زده و حالا حتی خودروهای دارای شرایط فروش ویژه نیز خریدار ندارند. اوضاع به شکلی است که ظاهرا حتی خودروهای تخفیف‌دار نیز از چشم مشتریان افتاده و کمتر کسی به‌سراغ آنها می‌رود و کارشناسان دلیل اصلی این موضوع را رویای ایرانی‌ها مبنی‌بر ورود خودروهای جدید و ارزان به بازار کشور، می‌دانند.

آن‌طور که فعالان بازار عنوان می‌کنند، پس از «توافق هسته‌ای»، امیدواری زیادی بین مشتریان داخلی مبنی‌بر ورود خودروهای جدید و دارای قیمت مناسب، ایجاد شده و به همین دلیل خیلی‌ها خرید خودرو در شرایط فعلی را نوعی ضرر و زیان تلقی می‌کنند. به‌عبارت بهتر، ایرانی‌ها چون فکر می‌کنند چند وقت دیگر خودروهای ارزان و به‌روز دنیا راهی کشور می‌شوند، دیگر خودروهای فعلی (به‌خصوص چینی‌ها و داخلی‌ها) را در نظر نمی‌آورند و می‌خواهند پول خود را صرف خرید محصولات جدید کنند. این در حالی است که به اعتقاد کارشناسان، ورود خودروهای جدید و ارزان به بازار ایران حداقل یک سال زمان می‌برد و بیشتر خودروهای وعده داده شده برای حضور در بازار کشور، از قیمت بالایی برخوردارند.هرچه هست، بازار خودرو ایران فعلا در رکود قابل توجهی به‌سر می‌برد، رکودی که از شب عید سال گذشته شدت گرفته و در این مدت افت قیمتی تدریجی را به‌خصوص در بازار وارداتی‌ها سبب شده است.طی هفته جاری نیز قیمت خودروهای داخلی بین 100 تا 500 هزار تومان کاهش پیدا کرده تا رکود حاکم بر بازار، بیشتر خود را نشان بدهد. فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند رکود فعلی همچنان ادامه داشته باشد و بعید است مشتریان به این زودی‌ها تحریم خرید خودرو را بشکنند. در این شرایط، احتمالا شورای رقابت تا چندی دیگر قیمت جدید خودروهای داخلی را اعلام خواهد کرد که اگر افزایشی در کار باشد، این اتفاق به رکود هرچه بیشتر خرید و فروش خودرو دامن خواهد زد.

قیمت دنا به کف نزدیک شد

اما به بازار خودرو برویم و ببینیم قیمت خودروهای داخلی چه افت‌و‌خیزی را در هفته جاری تجربه کرده است.

آن طور که فعالان بازار می‌گویند، در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 با قیمتی برابر با 36 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش می‌شود که این موضوع از افت قیمت 100 هزار تومانی خودرو موردنظر در هفته جاری حکایت می‌کند. همچنین، پژو 206 صندوقدار در مدل V8 نیز که کاهش قیمتی 200 هزار تومانی را تجربه کرده، هم‌اکنون قیمتی برابر با 37 میلیون تومان دارد.

از بازار پژو 405 نیز خبر می‌رسد که این محصول پرتیراژ ایران خودرو در هفته جاری کاهش قیمتی 400 هزار تومانی داشته و هم‌اکنون با قیمتی برابر با 29 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می‌رود. همچنین پژو پارس نیز 36 میلیون و 300 هزار تومان قیمت دارد و رانا نیز 32 میلیون و 700 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

اما از بازار دنا نیز خبر می‌رسد که این خودرو هم‌اکنون 43 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که در نوع خود قیمتی عجیب به‌شمار می‌رود. دنا هم‌اکنون قیمتی برابر با 42 میلیون و 500 هزار تومان در نمایندگی‌های ایران خودرو دارد و این یعنی اختلاف قیمت کارخانه و بازار آن تنها 500 هزار تومان است.

کاهش قیمت تیبا

سری هم اما به بازار تیبا و پراید بزنیم. در این بین اگرچه پراید با ثبات قیمت مواجه بوده، اما تیبا کاهش قیمت را تجربه کرده است.

به گفته فعالان بازار، در حال حاضر تیبا قیمتی برابر با 24 میلیون تومان دارد که در مقایسه با هفته گذشته، 100 هزار تومان کاهش قیمت را به خود می‌بیند.به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت، همچنین پراید در مدل 131 خود در حال حاضر 20 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و مدل 132 نیز قیمتی برابر با 20 میلیون و 500 هزار تومان دارد.همچنین پراید 111 (پراید هاچ‌بک) نیز با قیمت 20 میلیون و 600 هزار تومان خود به فروش می‌رسد.

قیمت تندر

 

اما نگاهی نیز به بازار تندر-90، بیندازیم، خودرویی که برخی مدل‌های آن، تغییر قیمت را طی هفته جاری تجربه کرده‌اند. به روایت فعالان بازار، تندر-90 در مدل E2 خود قیمتی برابر با 44 میلیون تومان دارد که تغییری نسبت به هفته گذشته نداشته، اما پارس تندر با افت قیمت مواجه شده است.

به گفته فعالان بازار، پارس تندر کاهش قیمتی 200 هزار تومانی را در هفته جاری تجربه کرده و هم‌اکنون 42 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

همچنین تندر-90 اتومات نیز که 500 هزار تومان افت قیمت را به خود می‌بیند، در حال حاضر قیمتی برابر با 49 میلیون و 500 هزار تومان دارد.


بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
www.khabaronline.ir/detail/438691
۳ ساعت پیش - بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای. اقتصاد > صنعت - روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: با وجود گذشت 10 روز از ...
پربیننده ترین اخبار روز - مهمترین اخبار روز - شهرخبر
www.shahrekhabar.com/پربیننده-ترین-اخبار-روز
روایت واشنگتن از جمع‌بندی مذاکرات؛ تعهدات ایران در برجام، فراتر از لوزان است. 29 دقیقه پیش ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ایروزنامه دنیای اقتصاد نوشت: ... واکنش سرد ۴ بازار اقتصادی به برجام هسته‌ای.
شما از این صفحه 4 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 2/7/15
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
feydus.ir/ShowNews-569047.aspx
بازار خودرو افتاد آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای پنج شنبه مرداد data val required کلمه مورد جستجو الزامی است id Keyword name ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
khabarfarsi.com/n/13559498
۳ ساعت پیش - بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ... با وجود گذشت 10 روز از «توافق هسته ای» بازار خودرو ایران همچنان با ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
links.persiannice.com/بازار-خودرو-افتادآخرین-تحولات-بازار-خ/
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای. روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: ارسال شده در جولای 23, 2015 نویسنده RSSبرچسب‌ها اقتصاد, ...
بازار خودرو افتاد آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
khabarpu.com/h.php?t=167-xDETAIL-x438691_t...fa...hbj...
بازار خودرو افتاد آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای-خبرآنلاین|خبر پو,مرجع اخبار و نیازهای اینترنتی.
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
fa.newhub.shafaqna.com/.../947884-بازار-خودرو-افتاد-آخرین-تحولات-با...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات. ... نتانیاهو: توافق ایران باعث جنگ هسته‌ای می‌شود. -تسنیم ...
بولتن خبری ایران BultanNews بولتن نیوز تابناک رجانیوز ...
bultannews.ir/
... ژرمن‌ها با فرانسوی‌ها در بازار ایران/فعالان خودروی ایران پای میز مذاکره با آلمانی‌ها ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
sepehrnet.ir › منبع:khabaronline.ir
ارسال شده توسط: RSS در منبع:khabaronline.ir مرداد ۱, ۱۳۹۴ دیدگاه‌ها برای بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای بسته هستند.
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
www.eparsi.com/.../28632_بازار-خودرو-افتاد-آخرین-تحولات-بازار-خودرو...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای. اخبار اقتصادی 1 ساعت قبل خبرآنلاین 1. روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: ادامه را مطالعه کنید ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
www.balatarin.in/56350/بازار-خودرو-افتادآخرین-تحولات-بازار-خ/
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:
اقتصادی | قیمت دلار, قیمت خودرو, قیمت موبایل, قیمت سکه, ...
www.eghtesadi.org/
روحانی: تحریم‌های ظالمانه فرو ریخت/ فصل تحول و نشاط در اقتصاد فرا رسید .... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای.
تاثیر توافق لوزان بربازار خودرو ؛ ارز و سکه , طلا ، بورس و ...
www.zamannews.ir/.../19129-تاثیر-توافق-لوزان-بربازار-خودرو-ارز-س...
۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برهمین اساس یک روز پس از اعلام نتایج مذاکرات لوزان،زمان در گزارش‌هایی به ... از طرف دیگر در برهه هیجانی بازار که به نظر می رسد از روز شنبه به مدت یک هفته تا ده روز ادامه پیدا ..... بالاتر در روزهای پایانی سال تا حدی رونق را به بازار خودرو بازگرداند اما ..... اگر هم با روند مثبتی که در مذاکرات هسته ای اتفاق افتاد به طور کلی ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
news.kodoom.com/iran.../بازار-خودرو-افتاد-آخرین-تحولات/story/512222...
۲ روز پیش - با وجود گذشت ۱۰ روز از «توافق هسته ای» بازار خودرو ایران همچنان با ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای.
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
khabarduny.ir/?p=78673
اخبار مرتبط. پول های بلوکه شده ایران مناقشه اعداد و تفاسیر / پرونده · رقابت تنگاتنگ ژرمن‌ها با فرانسوی‌ها در بازار ایران/فعالان خودروی ایران پای میز مذاکره با آلمانی‌ها ...
اخبار پربیننده - خانه سالمندان
asmehriz.ir/index.php/2015-03-19-20-21-57
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، اخبار حوادث و ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای.
اقتصاد آنلاین - خودرو
www.eghtesadonline.com/fa/service/car
نوسان‌گیری ارزی با ماساژ اخبار ... اقتصاد آنلاین از بنگاه‌های اتومبیل، قیمت روز انواع سواری در بازار تهران به شرح زیر است؛ ... گزارش اقتصاد آنلاین از آخرین قیمت‌ها در بازار‌ خودرو ... دورخیز خارجی‌ها برای ورود به صنعت و بازار خودرو ایران پس از توافق هسته‌ای و ... شرکت فولکس واگن مذاکراتی را با شریک قبلی خود، بم خودرو برای تولید ...
همه خبرها - خبر پارسی جو
khabar.parsijoo.ir/?catID=0
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ... چه کسی خبر داشت که روز ۲۸تیرماه قرار است طوفان بشود، سیل بیاید، ۱۵ نفر کشته ...
ایران ما | پویشگر هوشمند خبر
news.iranema.ir/
سرویس پویشگیر هوشمند خبر ایران ما ضمن جمع آوری و دسته بندی، اخبار مورد علاقه ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
پایگاه خبری الف
alef.ir/
بسیاری از نقدهای مربوط به مذاکرات هسته ای فارغ از حیثیت کارشناسی و فنی آن، ناشی از ... شورای امنیت سازمان ملل، هفت روز پس از تدوین متن نهایی برنامه جامع اقدام ... براساس گزارش های اولیه ۲۰ خودرو توسط سیلاب در مسیر رودخانه کرج برده شده و برخی از .... ادامه تحقیق و توسعه/ فروش اورانیوم غنی‌شده و آب سنگین ایران در بازارهای جهانی/ ...
اخبار داغ - بیتوته
www.beytoote.com/hotnews.html
اخبار,اخبارا قتصاد ی, تاثیر توافق هسته ای بر قیمت خودرو · بازار خودرو افتاد. 01 مرداد 07:15 ... ماجرای دفاع ظریف از سردار سلیمانی در دور پایانی مذاکرات هسته ای. 31 تیر 19:57 ... پارکینگ خودروهای سیل زده از ماکسیما تا پیکان وانت/ سه روز پس از سیل در شهرهای شمالی. 31 تیر 16:38 .... آخرین وضعیت پرونده سعید مرتضوی. 31 تیر 13: ...
پورتال پرشین وی
www.persianv.com/
پرشین وی پورتال جامع شامل اخبار،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و طالع ... اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره مذاکرات هسته ای ...
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان ...
www.shahrekhabarha.com/.../بازار-خودرو-افتادآخرین-تحولات-بازار-خ/
پول های بلوکه شده ایران مناقشه اعداد و تفاسیر / پرونده رونمایی از وانت لوکس فورد +عکس توضیح استانداری درباره آمار دارایی‌های بلوکه شده · تاکید سازمان مدیریت بر ...
قیمت طلا
www.tala-arz.com/
قیمت طلا و سکه (به روز رسانی در1 مرداد); قیمت سایر کالاهای گرانبها (به روز ... ۱۳۹۴/۵/۱, بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
قیمت خودرو بعد از مذاکرات هسته ای لوزان - شما نیوز
www.shomanews.com/.../قیمت-خودرو-بعد-از-مذاکرات-هسته-ای-لوزان
۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اخبار / سرویس اقتصادی ... قیمت خودرو بعد از مذاکرات هسته ای لوزان. شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): یک روز پس از نتیجه حاصل شده از مذاکرات هسته‌ای و شرح بیانیه نوشته شده ... به چین ختم نمی‌شود و بستر همکاری‌های بیشتر به جریان خواهد افتاد. ... این شرایط باعث می‌شود قیمت خودروهای داخلی در بازار تنظیم شوند و مردم ...
سایر رسانه ها - پرتال جامع زنجانت - نیازمندیهای زنجان ...
zanjanet.ir/پورتال-شهروندان/سایر-رسانه-ها
پرتال جامع زنجانت - نیازمندی ها ، اخبار ، بانک مشاغل ، زنجانیها ، استان زنجان .... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
سایت خبری تحلیلی تابناک|اخبار ایران و جهان|TABNAK
www.tabnak.ir/
کشمکش کنگره و دولت آمریکا بر سر ضمایم محرمانه توافق هسته ای ایران، حمایت یکی ... بیست ماه مذاکره جدی برای پایان دادن به بحران ایجاد شده توسط غرب بر سر برنامه هسته‌ای ... از این پس، عصرگاه هر روز، «فوتونیوز» حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به ... بازار خودروی کشور است؛ بازاری که طی چند دهه انحصار خودروسازان داخلی، در دوران ...
کاهش قیمت خودروهای وارداتی پس از توافق هسته‌ای
www.iranjib.ir/.../کاهش-قیمت-خودروهای-وارداتی-پس-از-توافق-هسته‌ای/
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یک کارشناس صنعت خودرو گفت: پس از توافق هسته‌ای تا پایان سال جاری ... آخرین اخبار ... افتضاحه سه تا ماشین گل بازار تو پارکینگ دارم دو ماهه در به در خریدارم ... مذاکرات : 1394/4/20 13:00:14، ... بازار خودرو در رکود زمین گیر افتاده. .... مبلغ سی میلیون تومان می توانستیم بهترین خودروی روز را خریداری کنیم و هم اکنون ...
اکو لایو
ecolive.ir/
اخبار زنده - بروزرسانی لحظه ای. لزوم تقویت توان بخش خصوصی و کوتاهی دست دلالان / گشایش بازارهای جدید با لغو ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز 42 دقیقه قبل; رقابت تنگاتنگ ... پول های بلوکه شده ایران مناقشه اعداد و تفاسیر / پرونده · بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
Khabarpars: Home
www.khabarpars.ir/
بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای. مسکن ... قیمت اجاره‌بها افزایش نمی‌یابد/ ورود سرمایه به بازار مسکن. 6:54am. on مسکن ...
خبرهای روز ایران: آیسان هاستینگ
khabar.hosting-live.com/
اخبار زنده - بروزرسانی لحظه ای ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز ... ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای · رقابت تنگاتنگ ژرمن‌ها با فرانسوی‌ها در بازار ...
جام جم آنلاین- کاهش قیمت خودروهای وارداتی؛ ثبات داخلی‌ها
www.jamejamonline.ir/newspreview/1896405221695292855
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش خبرنگار جام جم، گشایش های سیاسی که در مذاکرات ایران و غرب رخ ... خودرو از مهم ترین تاثیرات بیانیه مشترک پایانی مذاکرات هسته ای ... کاهش قیمت ارز نیز به طور قطع تاثیراتی بر بازار خودروی کشور خواهد ... قیمت خودرو تا یازدهم تیر که زمان امضای توافق هسته ای اعلام شده، باعث .... آخرین عناوین; پربازدیدها.
اخبار روز - مجله اینترنتی برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/lastnews
ساعت 22:30 هفتم تیر، چند جوان کنار یک دستگاه خودروی 405 ایستاده بودند که ناگهان ... را در شورای امنیت سازمان ملل توزیع کرد که توافق هسته‌ای با ایران و پایان بخشیدن به ... برداشت افکار عمومی از تاثیر تفاهم هسته‌ای بر بازار ملک، گشایش اساسی و .... که بعد از توافق هسته‌ای هفته گذشته گرفتار نزول شده است، امروز و در آخرین روز ...
سرخط خبرها – خبرگزاریها
news.abstract.ir/bc/
آخرین خبرهای اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری، سیاسی .... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای · میزگردی درباره ...
پارسینه|Parsine
www.parsine.com/
سه دهه رویارویی؛دوسال مذاکره! ... امیدوارم رییس جمهور شجاعت اعلام شکست مذاکرات را داشته باشد! (۷۳ نظر) ... راکتورآب سنگین اراک مدرن می‌شود/ادامه فعالیت هسته ای بانشاط بیشتر ... تنها چند روز پیش بود که در گزارشی فاش شد که شماری از سیاستمداران... ۴ .... آخرین اخبار ... اجرای توافق خودروسازان بی کیفیت چینی را از بازار حذف خواهد کرد.
برچسب ها - قیمت خودرو - شفاف
shafaf.ir/fa/tag/1/قیمت%20خودرو
بازار خودروی کشور است بازاری که طی چند دهه انحصار... خودروسازان داخلی در ... توافق به راه افتاد بازار خودروی کشور بعد از حصول... در وضعیت تولید و بهای خودرو در کشور بودند تحولات. ... به صراحت اعلام کرد ه با توافق هسته ای قیمت. ... بنگاه های اتومبیل قیمت روز خودروهای صفر کیلومتر دوگانه سوز. ... افزایش قیمت خودرو پس از مذاکرات.
اخبار لحظه‌به‌لحظه‌از پایان ماراتن 13 ساله هسته‌ای؛ ایران و 1+5 ...
aftabnews.ir/.../اخبار-و-تصاویر-لحظه‌به‌لحظه-از-وین-احتمال-نشست-خبر...
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دور پایانی مذاکرات هسته‌ای از ششم تیرماه آغاز و با تمدید دو نوبت پس از ضرب‌الاجل 10 تیر سرانجام بامداد سه‌شنبه پس از 18 روز بحث و گفت‌وگوی فشرده و جدی با ... قیمت انواع خودرو در بازار و کارخانه +جدول · جدیدترین خبرها از وین/نشست مشترک، ... آخرین تحولات بازار طلا و ارز، از سقوط قیمت‌ها خبر می‌دهد(ادامه در اینجا).
جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی بعد از توافق - خانه
ugy.ir/pages.php?pid=830914&cat=اقتصادی&title...خودروهای...
۱ روز پیش - قیمت خودروهای وارداتی در هفته جاری تغییر خاصی نسبت به نرخ این ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
مهدی خزعلی: ادعای ممنوع النشر بودن انتشارات حیان و اباصالح ...
entekhabkhabar.ir/visitorpages/show.aspx?IsDetailList=true&ItemID...
به گزارش ایسنا، علی جنتی که روز سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه در هفتمین روز برپایی .... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای.
سایت خبر اقتصادی | khabareghtesadi.com
khabareghtesadi.com/
بورس ارز بازارارز تبلت خودرو سکه لپ‌تاپ گوشی گوشی. عنوان شاخص. مقدار ..... گفتگو. مذاکرات هسته‌ای سطح سیاست بین‌المللی ایران را ارتقا داد. محسن رضایی:.
ادامه رکود بازار خودرو تا ماه آینده | کارنت، شبکه اطلاعات و اخبار ...
carnet.ir › آخرین اخبار
۲ روز پیش - توسط: carnet در آخرین اخبار 21 دقیقه پیش 0. اکثرفروشندگان خودرو با اشاره به اینکه بازار خودرو تا یک ماه آینده با ... به گزارش کارنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از پایان تعطیلات و اعلام نتایج مذاکرات هسته‌ای، انتظار می ... شد، افزود: پس از توافقات هسته‌ای نوساناتی در قیمت دلار اتفاق افتاد و در ... 16 روز پیش.
آینده 10 بازار پس از توافق - دکتر مانی:ارز
www.drmoney.ir/Article2151.aspx
۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نکته روز. از آنجایی که می توانیم آینده را کنترل کنیم نباید آن را پیش ... سازان خودرو در مورد اثرگذاری مذاکرات سوم آذر ماه بر بازار خودرو می‌گوید: ... بازار خودرو از جمله کالاهای تحریمی نیست، بنابراین استنباط من این ... پس از توافق هسته‌ای در سوم آذر، امکان یکسان‌سازی در نرخ ارز بعید به .... آخرین تحلیل های دکتر مانی.
ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها
www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساع...
۲ ساعت پیش - مراسم ازدواج پرنسس دایانا در 3 دهه قبل جز خاص ترین بوده است. ... بینر: برای متوقف کردن توافق هسته ای هر کاری می کنیم -- شفقنا .... با اشاره به آغاز دوباره راهیان نور غرب و شمالغرب کشور پس از پایان ماه مبارک رمضان گفت: برنامه .... بدون شک یکی از بازارهای پررونق در کشور، بازار خرید و فروش خودرو است و بسیاری از ...
اقتصاد - نامه نیوز
namehnews.ir/fa/economy
بازار خودروهای وارداتی پس از توافق/ پایان یکه‌تازی لوکس‌سواران ... روز گذشته همزمان با اعلام توافق نهایی هسته ای میان ایران و گروه 1+5 بازارهای مالی واکنش های مشابه ای ...
خودروهای‌وارداتی پس از توافق هسته‌ای :: لاودان
lavdan.blog.ir/tag/خودروهای‌وارداتی%20پس%20از%20توافق%20هسته‌ای
۲ روز پیش - بازار خودروهای وارداتی پس از توافق/ پایان یکه‌تازی . ... موج جدیدی از فروش خودروهای وارداتی هم به راه افتاده است. ... دانلود رایگان جدید newdownloadfree.ir/2015/07/15/قیمت-خودرو-بعد-از-توافق-هسته-ای-51/ ۲ روز پیش - نیوز | آخرین اخبار .... در حالی به تازگی رئیس شورای رقابت با موج افزایش قیمت خودرو پس از مذاکرات .
جام نیوز - اقتصادی
www.jamnews.ir/service/economic
با به پایان رسیدن مذاکرات هسته‌ای موضوع آزادسازی دارایی‌های بلوکه شده ایران در خارج از کشور به .... بازار خودروهای وارداتی پس از توافق/ پایان یکه‌تازی لوکس‌سواران.
خبرخوان یک،دو،سه … چهار
123chahar.com/
چه کسی خبر داشت که روز ۲۸تیرماه قرار است طوفان بشو3 دقیقه قبل ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای · سپاس وکلای ...
صد خبر | اخبار ایران و جهان
sadkhabar.ir/
صد خبر , اخبار ایران , اخبار جهان , خبر , مذاکرات هسته ای , اخبار ورزشی , سیاسی ... با اخلال در GPS برای ما ایجاد مشکل می‌کنند، بیندیشند که RQ-170 آن‌ها چگونه به دام افتاد؟ ... قیمت انواع طلا سکه و ارز در بازار روز چهارشنبه در جدول زیر منتشر شد. ... سرنوشت خودروهای تهران پس از اتمام پلاک ملی «ایران ۹۹» چه می شود؟ ..... ده روپیه سریلانکا.
وضعیت بورس، ارز، طلا، مسکن و خودرو در سال 94 چگونه
www.entekhab.ir/.../وضعیت-بورس-ارز-طلا-مسکن-و-خودرو-در-سال-94-چ...
بازار سرمایه که روزهای پایانی سال گذشته را در یک وضعیت نامساعد به انتها رساند با شروع سال جدید و آغاز مذاکرات هسته ای به صورت مدام روند صعودی به خود گرفت. ... این افزایش ناشی از تقویت تقاضا خواهد بود اما تحولات طرف عرضه نیز می تواند در جهت ... بازار طلا پس از سال 1390 بین قیمت جهانی طلا و قیمت طلا در بازار داخلی فاصله افتاد.
عصر خودرو - صفحه اصلی
www.asrekhodro.com/
گزیده ای از اخبار. سرنوشت خودروهای تهران پس از اتمام پلاک ملی «ایران ۹۹» ... عصر خودرو : هفته نامه بازار امروز در آخرین شماره خود در گفت‌وگویی کوتاه با این مدیر متواضع، سازوکاره . ... جزئیات مذاکره خودرویی ایران و آلمان ... بازار خودرو افتاد. عصر خودرو: با وجود گذشت ۱۰ روز از «توافق هسته‌ای» بازار خودرو ایران همچنان با رکود خرید و فروش ...
بازار طلا و ارز از quot سکه quot افتاد - باشگاه
yjc.a.nuza1.ir/pyjc125444_بازار+طلا+و+ارز+از+quot+سکه+quot+افتاد
مطالب جالب و علمی و sms های خواندنی قیمت روز انواع خودرو قیمت روز طلا و سکه. ... بیتوته پورتال جامع شامل اخبار سرگرمی روانشناسی زناشویی فال و طالع بینی دکوراسیون. ... سرانجام مذاکرات سخت و نفس گیر هسته ای پس از 13 سال پایان یافت. ... اخرین تغییر قیمت انس طلا در بازار جهانی 18 ساعت 20 دقیقه و 1 ثانیه قبل صورت گرفته ...
واکنش سرد ۴ بازار اقتصادی به برجام هسته‌ای - خانه
wnp.ir/pages.php?pid=803880&cat=اقتصادی...بازار...هسته‌ای
۴ بازار عمده اقتصادی کشور به مذاکرات و جمع‌بندی توافق هسته‌ای واکنش سرد نشان دادند. ... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
اقتصاد ایران آنلاین
www.eghtesadeiranonline.com/
پیامدهای آزادسازی قیمت خودرو ... اگر تحریم ها برداشته شود،چه اتفاقی برای قیمت مسکن خواهد افتاد؟ ... یک کارشناس بازار سرمایه بابیان این مطلب به افت شاخص بورس در روزهای اخیر اشاره . ... حال وهوای چهارراه استانبول یک هفته پس ازتوافق ... آزادسازی دارایی‌های بلوکه شده در حالی از اهم نتایج مذاکرات هسته ای محسوب می شود که اعداد و ارقام اعلام ...
اتاق گفتگو - مطالب عمومی - Bourse24.ir - بورس 24 -
bourse24.ir/forum/cat.php?cat=1
۴ ساعت پیش - دلیلی برا رشد بازار نیست تو کوتاه مدت سعی کنین 70% نقد باشین یا ... بازگشایی خودرو و اونهم با ثبت بیش از ده درصد منفی دوباره خودریها رو ... از عمدی بودن منفی روز اول بعد توافق کمتر کسی پیدا میشه که شک داشته باشه. ... رئیس‌جمهور با بیان اینکه در موضوع مذاکرات هسته ای هم نقد منصفانه و هم ... شنیده ها و اخبار
چاپارک - نماینده شهردار تهران با پاپ دیدار کرد +عکس
chaparak.ir/detail/News/5172331
آخرین اخبار پربیننده ترین اخبار ... ایران/فعالان خودروی ایران پای میز مذاکره با آلمانی‌ها · بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای ...
Bourse News
www.boursenews.ir/
بزرگترین پایگاه خبری حوزه بورس و بازار سرمایه ایران. ... آیا حل مشکلات اقتصادی سخت تر از انجام توافق هسته ای است؟ پرسشهای مکرر خوانندگان از دولت یازدهم ...
تندر پیکاپ - به سانگ
behsong.in/s148198_تندر+پیکاپ
قیمت انواع خودرو در بازار ایران،قیمت خرید و فروش اتوموبیل در ایران،سایت قیمت . ..... بازار خودرو افتاد اخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای, ...
نور نیوز | جدیدترین اخبار روز ایران و جهان
www.noornews.ir/
قیمت انواع خودرو در بازار و کارخانه (جدول) ... رئیس‌جمهور آمریکا گفت: برخی از آنهایی که مخالف مذاکرات هسته‌ای با ایران ... جدیدترین قیمت‌ها در بازار سکه و ارز +جدول ... در گزارش پایانی خود از امدادرسانی به سیل‌زدگان روز یکشنبه گفت: در این حادثه که به فوت ... سخنگوی کاخ سفید مدعی شد آمریکا حتی پس از حصول توافق هسته‌ای نگرانی‌های ...
جک های مربوط به توافق هسته اب - سوهی سانگ
sohisong.in/s148390_جک+های+مربوط+به+توافق+هسته+اب
پس از توافق نهایی هسته ای احتمال افزایش فشارهای سیاسی روی نتانیاهو از جانب ..... بازار خودرو افتاد اخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ای, ...
عصر اقتصاد - صفحه اول
www.asre-eghtesad.com/
قدردانی رییس جمهور از خانواده تیم مذاکره کننده هسته ای. رییس جمهور درجلسه چهارشنبه هیات دولت:فصل تحول ونشاط درعرصه کار و ... مهدی حبیب بیگی: تعطیلات عیدسعیدفطر در شرایطی بود که 3 روز... « » ... قیمت سکه و دلار در بازار امروز ..... رییس جمهوری پس از پایان مذاکرات هسته ای با مردم سخن می گوید .... جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی.
اخبار روز ایران - سایت خبری ایران-ایران
www.iran-iran.ir/
اخبار روز ایران و جهان را به صورت لحظه به لحظه می توانید در سایت خبری ایران-ایران مشاهده کنید.
رفتار متناقض بازار سهام در برابر اخبار مثبت/ متولیان ...
postkade-rzb.mosleh313.ir/page-464267.html
اولین واکنش بازارها به پایان مذاکرات هسته ای/ سقوط قیمت ها در بازار طلا و ... دهد رفتار متناقض ... حجم تولید خودرو اتفاق افتاده که اثرات مثبتی بر بازار خواهد گذاشت.
سایت خبری شهر خبر|آخرین و جدیدترین اخبار روز ایران و جهان
shahrkhabar.ir/
سایت خبری شهرخبر آخرین و جدیدترین اخبار آنلاین روز ایران و جهان و همچنین به روزترین اخبار ... نگرانی خودرو سازان از ارزانی خودرو پس از تحریم/بازار خودرو در انتظار ... تجمع در میدان اصلی نیویورک علیه توافق هسته‌ای ... هیئت نفتی ایران به وین رفت/ آغاز مذاکره با غول‌های پتروشیمی ... پایان تلخ رابطه نامشروع مرد جوان با یک دختر ...
پایگاه تحلیلی خبری 598
www.598.ir/
اخبار سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایران و جهان. ... آیا صنعت هوافضای کشور، قربانی توافق هسته ای می شود؟ بولت .... وضعیت بازار خودرو پس از لغو تحریم‌ها ...
افزایش تقاضا در بی رونقی بازار خودرو
tejaratonline.ir/fa/news/17502/افزایش-تقاضا-در-بی-رونقی-بازار-خودرو
۱ روز پیش - با‌این حال توافق هسته‌ای و چشم‌انداز بازار خودرو برای حضور بیشتر ... بعد از پایان تعطیلات و اعلام نتایج مذاکرات هسته‌ای، انتظار می‌رفت ... گروهی دلیل این رکود را تعطیلات چند روز پایان ماه رمضان دانسته و معتقدند بازار خودرو طی ... هسته‌ای نوساناتی در قیمت دلار اتفاق افتاد و در کنار آن قیمت خودروهای ... آخرین اخبار.
اقتصادی – آخرین اخبار ایران
padidehnews.com/?cat=6
۷ روز پیش - پس از پایان مذاکرات و انتشار خبر توافق هسته ای ایران و کشورهای 1+5 ، روز گذشته قیمت ارز دچار نوسانات لحظه ای شد که این نوسانات تحلیل های مختلفی ... اشاره به اینکه قیمت خودروهای داخلی کاهش نمی یابد گفت: « قیمت خودرو داخلی را شورای رقابت تعیین می‌کند. ... آخرین تحولات بازار طلا و ارز/ دلار گران و سکه ارزان شد.
جشن هسته ای در بورس / پایان برزخ سهامداران
www.karimeeh.ir/.../26631-جشن-هسته-ای-در-بورس-پایان-برزخ-سهامداران...
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در حالی که 17 روز از مذاکرات سنگین ایران و 1+5 در اتریش می‌گذرد و همه ... بر اخبار و تحولات وین حاکم بود، فقط اتمسفر مثبت گفت‌وگو‌ها بازار سهام ایران را زیر و رو کرد. ... بانک، پالایشی، کانه‌های فلزی، فلزات اساسی و خودرو» می‌توانند با رفع ... در غیر آن صورت اتفاقی خواهد افتاد که در چند سال گذشته بارها تکرار شده و ...
آیا طلا بعد از توافق هسته ای ارزان می شود - عکس های خفن
dellbakhte13.rzb.ir/post/2752
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 4 days ago - سوال مهم این است که آیا توافق هسته‌ای می تواند بازار مسکن را که دو سال است به … ... پس از توافق هستهای | اخبار مسکن آیا قیمت خودرو بعد از توافق کم می شود؟ ... برداشتن تحریم ها آخرین قیمت ها VGIG طلا و ارز بعد از لغو تحریم ها چه می ... Nov 23, 2014 - گروه اقتصادی: دو روز مانده به پایان مذاکرات هسته‌ای در ...
بازار خودروهای وارداتی پس از توافق - آخرین اخبار ... - دریاسر
www.daryasar.ir/news/8096/بازار-خودروهای-وارداتی-پس-از-توافق.html
۲ روز پیش - اکنون اما با آغاز رفت و آمدهای خارجی‌ها و اطمینان آنها از توافق اخیر هسته‌ای، نمایشگاه‌داران خودرو نگران‌تر از همه هستند. آنها می‌گویند که این روزها ...
طلا نیوز | سکه | طلا | ارز | بورس | اخبار روز اقتصاد ایران
www.talanews.com/
... بازار سکه ارز بورس خودرو و قیمت و نمودار همچنین پیشبینی و تحلیل بازار و ... طلانیوز: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز ... طلانیوز: حسام عقبایی در تحلیل خود از بازار مسکن پس از توافق هسته‌ای ایران ... سکه از بورس افتاد ... طلانیوز: امروز-دوشنبه- در مرکز مبادلات ارزی قیمت 36 ارز نسبت به آخرین قیمت ...
لحظه به لحظه با مذاکرات وین واشنگتن تایمز: ترجمه متن 100 ...
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940422000002
۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گرم ۲۴ عیار, بازار: ۱,۲۳۹,۲۰۷, |, نقره (دلار), بازار: ۱۶.۱۸ .... 22:41 منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: برای مذاکراتی که در آن هستیم تاکنون ...
بازار خودروهای وارداتی پس از توافق/ پایان یکه‌تازی لوکس‌سواران
hodana.ir/.../بازار-خودروهای-وارداتی-پس-از-توافق-پایان-یکه‌تازی-لوکس‌...
۲ روز پیش - جرقه‌های تولید خودروهای خارجی در بازار ایران روشن شده است. ... خارجی‌ها و اطمینان آنها از توافق اخیر هسته‌ای، نمایشگاه‌داران خودرو نگران‌تر از همه هستند.
پیش‌بینی کارشناسان از بازارهای مهم کشور، پس از توافق
www.akharinnews.com/.../80940-پیش‌بینی-کارشناسان-از-بازارهای-مهم-...
این سوالی است که در نخستین روز پس از انتشار بیانیه ایران و ١+٥ در جای جای کشور ... گره خوردن نخستین زمان انتشار بیانیه هسته‌ای با پایان تعطیلات کشدار نوروزی سوالات ... دلار در آخرین روز کاری هفته گذشته، پیش از اعلام نتایج مذاکرات در روز سه‌شنبه ... احتمالا در سال‌های پیش رو جایگاه قرص و محکمی در بازار خودرو ایران نخواهد داشت.
پورتال نیک صالحی
www.niksalehi.com/
اخبار ,فال حافظ,فال انبیاء,فال چوب,فال عطسه,خبر,,فال روز تولد,فال, قهوه ، مطالب خنده دار,عکسهای خنده دار,فال روزانه,فال امروز,کف بینی ... قیمت خودروهای داخلی در بازار، چهارشنبه ۳۱ تیر ... آخرین خبرها از بهنام صفوی پس از عمل جراحی تومور مغزی ... پشت صحنه مذاکرات هسته ای + تصاویر ..... 48 ساعت پایانی سریال «پایتخت» کشنده بود ...
جدیدترین اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز
www.momtaznews.com/
مطالب جالب روز ... روایت کری از ترک مذاکرات وین · توضیحات ... اخبار خودرو · قیمت انواع خودروهای وارداتی پس از توافق هسته ای. جرقه‌های تولید خودروهای خارجی در بازار ایران روشن شده است. ... موج جدیدی از فروش خودروهای وارداتی هم به راه افتاده است. .... تفاوت های کنکور دهه هفتادی‌ها با دهه شصتی‌ها ... گاف جالب و بامزه تیراژ پایانی پایتخت ۴.
آخرین اخبار از تلفات و خسارات سیل و طوفان/ ارسال توافق به ...
www.sedayeeghtesad.ir/News/25254.html
۳ روز پیش - سیلابی که از خروشان شدن رودخانه کن به راه افتاد طی چند دقیقه بستر رودخانه و اطراف آن را با خود برد. ... برخی شایعات محل یاز تلفات زیاد و گرفتار شدن ده ها نفر در سیلاب ... مدیرکل ستاد بحران استان البرز از مفقود شدن ۵۰ دستگاه خودرو در سیل .... روز گشذته از ارسال توافق هسته ای ایران از سوی وزارت خارجه آمریکا به ...
مروری بر وضعیت بازارهای بورس، ارز، طلا، مسکن و خودرو
asrebank.ir/.../مروری-بر-وضعیت-بازارهای-بورس،-ارز،-طلا،-مسکن-و-خود...
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازار سرمایه که روزهای پایانی سال گذشته را در یک وضعیت نامساعد به انتها رساند با شروع سال جدید و آغاز مذاکرات هسته ای به صورت مدام روند صعودی به خود گرفت. ... پس از شوک ارزش و همچنین ورود سوداگران به بازار طلا پس از سال 1390 بین قیمت جهانی طلا و قیمت طلا در بازار داخلی فاصله افتاد. ... آخرین اخبار ...
افت کم‌سابقه یورو در برابر دلار به بازار تهران رسید / افت 4 ...
www.boursenegar.ir/.../افت-کم-سابقه-یورو-در-برابر-دلار-به-بازار-تهر...
رویدادهای هفته گذشته در عرصه‌های اقتصاد و سیاست جهان، هفته جدید بازارهای داخلی را ... پس از انتشار داده‌های بهتر از انتظار گزارش اشتغال‌زایی آمریکا در روز جمعه شاهد سقوط آزاد ... قیمت دلار نیز تحت‌تاثیر خوش‌بینی به نتیجه مذاکرات هسته‌ای با توجه به روند آخرین دور ... با این همه چنان‌که اشاره شد این پایان کار طلا در نخستین روز هفته نبود.
پرشین خودرو | بازار خودرو یک روز پس از توافق هسته ای
www.persiankhodro.com/.../بازار-خودرو-یک-روز-پس-از-توافق-هسته-ای
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پرشین خودرو: انتظار برای کاهش بهای خودروهای داخلی و وارداتی در بازار بوجود‌ آمده است! ... به خصوص خودروهای کره ای کاهش قیمت چشم گیری داشته ایم و در برخی از خودروها تا 25 ... این عضو اتحادیه نمایشگاه داران افزود: همچنین در خودروهای داخلی نیز این اتفاق افتاده است و پژو GLX ... اخبار مرتبط; جدیدترین اخبار; سایر اخبار.
قیمت گوشی بعد از توافق - دانلود آهنگ جدید
peymusic.rozblog.com/post/59/قیمت-گوشی-بعد-از-توافق.html
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قیمت دلار بعد از توافق هسته ای لوزان | آخرین قیمت ها | VGIG ... به کاهش تحریم‌ها، کاهش قیمت‌ها و ثبات نرخ ارز یک روز پس از توافق ژنو به ... پیش بینی یک کارشناس خودرو درباره بازار خودرو پس از توافق هسته . ... بازتاب توافق هسته ای در رسانه های دنیا/ یک رویداد تاریخی اتفاق افتاد، نقطه . ... اخبار اقتصادی و بازرگانی.
زلزله بازار خودرو برای چینی‌ها چند ریشتر است؟ | پورتال خبری
www.myfreeweb.ir › Home › اخبار › اقتصادی
۱۸ ساعت پیش - Home اخبار اقتصادی زلزله بازار خودرو برای چینی‌ها چند ریشتر است؟ ... به گزارش تابناک، بازار خودروی کشور بعد از حصول توافق هسته ای و طی ... اما باید آنچه از پس توافق هسته ای منجر به زلزله ای در بازار خودرو شده است، ‌در ... و قطعا مذاکراتی بین آنها و تولیدکنندگان داخلی برای ایجاد خط تولید خودروهای .... آخرین اخبار.
"وضعیت بازار امروز و پیش بینی بازار فردا" - صفحه 50 - ...
forums.boursy.com/showthread.php?t=36&page=50
۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آخرین آخرین ... بازار فردا در اولین روز هفته بعد از سه روز تعطیلی با تاثیر از عواملی مانند: - اخبار از مذاکرات هسته ای و نا امیدی به رسیدن به توافق تا 10 تیر ... -پایان جلسه اوپک و نتایج آن ... ممکن مثبت شدن خودرو باعث سبز شدن رنگ بازار شود. ... را شاهد نخواهند بود و بازار سهام هم پس از مدتی هیجان به حالت اول برمی‌گردد ...
اخبار بورس | اخبار بازار سهام | سیگنال خرید سهام
tehransaham.com/
ظ ویژهگزارش لحظه ای بازار 31 تیر 94 .... خواست خدا بعد از پیروزی مذاکرات هسته ای اگر پشت صحنه این جریانات و اتفاقات پخش شود ... تهران سهام به نقل از اخبار بانک ۰۹:۱۶ روند معاملات گروه خودرو و بانک صعودی است ۰۹:۰۸ ... ظ آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز. تهران سهام امروز سه‌شنبه94/4/5 سکه تمام عیار با مقداری کاهش قیمت نسبت به روز ...
پشت پرده افزایش قیمت‌ دلار در بازار آزاد - دلارنیوز
dollarnews.ir/پشت-پرده-افزایش-قیمت‌-دلار-در-بازار-آز.html
۶ روز پیش - پس از موافقت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای و ترک خوردن ... شدید سالهای گذشته را نداشت تا اینکه پس از پایان مذاکرات هسته ای وین با ... -۲۳ تیرماه- قیمت دلار با کاهش حدود ۵۰ تومانی نسبت به روز قبل تا ۳۱۸۰ ... رفتار عجیب بازار ارز در حالی اتفاق افتاد که گرچه مقامات رسمی آن را .... آخرین مطلب; محبوبترین.
[DOC]گزارش بازار - شرکت کارگزاری شهر
www.bcityb.com/show.file?mainfile=true&userfile_id=29488736...
۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر تمدید مذاکرات هسته‌ای در روز چهارشنبه باعث تعلل در فعالیت معامله‌گران ... همچنین شاخص کل بازده نقدی و قیمت کل بورس در پایان معاملات روز چهارشنبه، ... بازیگران بازار قبل و بعد از هر دور مذاکرات هسته‌ای دستخوش تحولات عمده‌ای شده .... دلیل این افت قیمت، تحویل تعدادی از تعهدات عقب‌ افتاده ایران خودرو به مشتریان ...
اخبار خودرو - ترخیص کالا
www.mehrkalaco.com/car-news/
یک مقام ارشد شرکت رنو روز دوشنبه به رویترز گفت، این شرکت خودروسازی در حال ... موج جدیدی از فروش خودروهای وارداتی هم به راه افتاده است. ... فعالان بازار خودرو معتقدند، آینده بازار خودرو بعد از اعلام نتایج مذاکرات هسته‌ای مبهم ... یک کارشناس صنعت خودرو گفت: پس از توافق هسته‌ای تا پایان سال جاری ... جهت دریافت آخرین اخبار گمرک.
بوشهرنیوز
www.bushehrnews.com/
اخبار جهان اخبار ایران اخبار استان بوشهر تحلیل گزارش تصویری ویژه انتخابات مجلس. ... صیادان خوزستانی و هرمزگانی به راحتی آبزیان به ویژه میگوی موردنیاز بازار خود ... گلوله راننده خودرو پرایدی را در جاده روستای هلپه ای بخش سعدآباد دشتستان به ... پس از توافق هسته ای میان مذاکره کنندگان جمهوری اسلامی ایران و 1+5 پیامی صادر کرد.
نتایج مذاکرات هسته ای ایران 5+1 شنبه 20 تیر94
tik.vistablog.ir/post/1776
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آخرین اخبار مذاکرات هسته ای 5+1 سه شنبه 16 تیر 94. ... چهارمین روز دور نهایی مذاکرات ایران و ۱+۵ صبح امروز سه شنبه در وین با .... 17:20- لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه پس از پایان نشست 1+5 و ... جدول: قیمت انواع خودرو در بازار (16 تیر 94) . ..... 20 روز مانده به شروع لیگ راه آهن سقوط کرد کجا دنیا این اتفاق افتاده.
رحیم بورس - اخبار مهم
rahimbourse.blogfa.com/category/10
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام درحالی اولین روز بعد از اعلام توافق تاریخی را ... به این ترتیب در نتیجه کاهش قیمت سهام گروه های بانکی، پالایشی ، خودرو، حمل و نقل ..... اینجا پایان مذاکرات است، اما پایان همکاری های مشترک ما نیست. ... از این پس امکان دسترسی به مراکز هسته ای ایران به صورت 24 ساعته وجود دارد و ایران نمی ...
پیش‌ بینی بازار مسکن پس از توافق لوزان - لینک های گوگل
va1.ir/پیش‌-بینی-بازار-مسکن-پس-از-توافق-لوزان/
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازار خودرو پس از توافق ایران و 1+5 در لوزان :: جدیدترین مطالب اینترنت. 2 روز پیش . ... قیمت سکه و قیمت طلا بعد از مذاکرات هسته ای لوزان - آی کیو سون ... اخبار،اخبار اقتصادی,جدیدترین اخبار اقتصادی و بازرگانی،اقتصاد ... بازار ... این سوالی است که در نخستین روز پس از انتشار بیانیه ایران و ١+٥ در جای جای کشور .
سایت اونس: نرخ ارز | قیمت طلا سکه |قیمت موبایل | قیمت خودرو ...
on3.ir/
سایت اونس,on3.ir,نرخ لحظه ای ارز,طلا،سکه,زعفران,موبایل,خودرو,بانک مشاغل,تبلیغات,بورس تهران,سهام. ... عنوان ارز, نماد, قیمت / ریال, نبض بازار, زمان, اشتراک.
بازار خودرو به کدام سمت می‌رود؟ | 55 آنلاین
55online.ir/news/بازار-خودرو-به-کدام-سمت-می‌رود؟
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بررسی 3 سناریو در بازار خودرو پس از لغو تحریم‌ها ... به گفته آزادی در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای برخی هزینه‌های اضافی صنعت خودرو که ...
اجتماعی - شفا آنلاین
shafaonline.ir/fa/services/3
شفاآنلاین:اجتماعی>حوادث-سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد:با گذشت سه روز از وقوع ... خودروهای نوشماره پایتخت، پس از اتمام ظرفیت پلاک‌های ملی با کد «ایران ۹۹» خبر داد. ... شفاآنلاین:اقتصادی>خودرو-جرقه‌های تولید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روهای خارجی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بازار ایران روشن شد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه است. ... گزارشی از آخرین تحولات یارانه ای/یارانه معترضان حذف شده دوباره برقرار شد!
magiran.com: روزنامه دنیای اقتصاد، شماره 3535
www.magiran.com/nptoc.asp?mgID=3360
فقط تا پایان اسفند 91 اشتراک طلایی را با 10 ... صفحه 2 :: خبر. روایت عراقچی از فراز و نشیب 2 سال مذاکره هسته ای ... اخبار دیپلماتیک مشاهده متن .... بازار خودرو افتاد / 10 روز پس از «توافق هسته ای» مشاهده متن. جهان خودرو مشاهده متن. بازار خودروهای ... نگاهی به آخرین قیمت کالاهای دیجیتال در بازار / ثبات قیمت در بازار دیجیتال مشاهده متن.
ایسنا - بورس
www.isna.ir/fa/tag/7e7539e5e07bc062/بورس
سکه از بورس افتاد! ... یک کارگزار بازار سرمایه درباره علت روند نزولی بورس بعد از توافق هسته ای ... بورس تهران که از ابتدای هفته و نزدیک شدن به پایان ضرب الاجل هسته‌ای روند ... صنعت خودرو در تالار شیشه‌ای طی سالهای اخیر با نوسانات غیرقابل اطمینان ... بورس تهران در آخرین روز معاملاتی خود و با تمدید یک هفته‌ای مذاکرات دوباره به فاز ...
سقوط قیمت خودروهای وارداتی/ جدول قیمت جدید خودروها - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › اقتصادی
۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - پیش‌بینی می‌شود که بازار خودروهای وارداتی، چندان نوسان خاصی را به دلیل ... نوسانات ارزی در بازار، قیمت خودروهای وارداتی در بازار ایران نیز کاهش ده ... نمایشگاهداران خودرو، قیمت خودروهای وارداتی نسبت به روزهای پایانی سال 90 و آنچه که در بحران‌های ارزی برای قیمت خودرو اتفاق افتاد، 10 تا 15 درصد کاهش یافته است و بازار ...
رقابت تنگاتنگ ژرمن ها با فرانسوی ها در بازار ایران/فعالان ...
www.titreakhbar.com/view/31011703
۳ ساعت پیش - رقابت تنگاتنگ ژرمن‌ها با فرانسوی‌ها در بازار ایران/فعالان خودروی ایران پای ... کرد: -نفس حضور شرکت های آلمانی بلافاصله بعد از توافق هسته ای، یک پیام مهم .... بازار خودرو افتاد/آخرین تحولات بازار خودرو ده روز پس از پایان مذاکرات هسته ...
بازار طلا و ارز از "سکه" افتاد - خبرگو
khabargo.ir/276015/
۳ روز پیش - آخرین اخبار. پیام‌رسان‌های ... چرا پس از توافق هسته‌ای دلار در بازار گران شد ؟ ... دوستان توجه کنید انک مزی نمیذاره دلار بیاد ژایین ، افت قمت سکه و لا مروط به کاهش ان جهانیه و ربطی به اخبار مذاکرات و حواشی نداره ... شادی مردم تهران پس از پایان مذاکرات هسته‌ای / تصاویر ... واکنش سرد بازار خودرو به توافق هسته‌ای + قیمت روز.
رکود در بازار خودرو و درخواست برای افزایش 10 تا 15 درصدی ...
www.asre-eqtesad.ir/index.php/تولید.../7590-www-eghtesad-com.html
۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ایرنا: گرچه خودروهای تولید داخل در بازار آزاد با کاهش قیمتی بین 200 هزار تومان تا حدود هشت میلیون تومان مواجه شده اند اما رکود ... رییس جمهوری پس از پایان مذاکرات هسته ای با مردم سخن می گوید ... آخرین اخبار مذاکرات وین (18) ثانیه شمار توافق هسته ای به کار افتاد ... لطیفه ای با خاندان ظریف:آیا امروز روز بانو ظریف است؟
اخبار و تحلیل - توسعه سرمایه دنیا
tsd-broker.com/news
آخرین اخبار اقتصادی ... بازار خودرو افتاد. ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ ۱۲:۴۴. با وجود گذشت ۱۰ روز از «توافق هسته ای» بازار خودرو ایران همچنان با رکود خرید و فروش مواجه ... و تجارت، خودروسازان و قطعه سازان یک صدا می گویند قیمت خودرو پس از بیانیه وین و احتمال .... دبیر حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم گفت: توافق مذاکرات هسته‌ای ایران با غرب و برداشته ...

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.