قیمت طلا | قیمت دلار | قیمت سکه امروز یکشنبه ۲۳ دی ماه ۹۷ | جدید


زندگی امروز ما وابستگی زیادی به قیمت دلار دارد و از صراف گرفته تا آن بقالی که فروش روزانه اش هیچ ارتباط مستقیمی با نوسانات ارز ندارد همه و همه با دقت نوسانات بازار ارز و طلا را پیگیری می کنند. در چنین بازارتعیین کننده ای اگر از قیمتها عقب بمانید شاید از قافله عقب بیافتید. پس با ما همراه باشید و به صورت آنلاین از نرخ دلار و طلا مطلع شوید.

قیمت طلا امروز

آخرین قیمت مظنه، طلای ۱۸ عیار ، ۲۴ عیار و اونس طلا را به صورت لحظه ای در هر نقطه ای از دنیا در اختیار داشته باشید. در این سایت قیمت ها در یک قدمی شماست… با یک کلیک وارد بازار شوید. تیتریک آنلاین پل ارتباطی مردم با بازار طلا .

قیمت طلا

 

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۵۲ هزار و ۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۲ دلار معامله می‌شود.

 

   عنوان قیمت به تومان
مظنه ( طلا ۱۷ عیار) ۱٫۵۲۵٫۰۰۰
طلا ۲۴ عیار ۴۶۹/۴۰۰
طلا ۱۸ عیار ۳۵۲/۰۵۰
اونس طلا ۱۲۹۲/۸۰ دلار

 

قیمت سکه امروز

ارتباط مستقیم و بدون واسطه با بازار غیر قابل پیش بینی سکه بهار آزادی را با ما تجربه کنید… اینجا تمام قیمت ها به صورت آنلاین در اختیار شماست.

امروز در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان معامله می‌شود.

عنوان قیمت به تومان
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید   ۳/۹۰۰/۰۰۰ 
نیم سکه ۱٫۹۸۰۰٫۰۰۰ 
ربع سکه ۱٫۲۴۰٫۰۰۰ 
سکه گرمی ۶۶۰٫۰۰۰  

 

قیمت دلار امروز

 

امروز دلار در بازار آزاد قیمت ۱۱٫۶۰۰ به فروش می رسد.

قیمت دلار

 

کد ارز نوع ارز قیمت به تومان
🇺🇸 (USD) دلار ۱۱,۶۰۰
🇪🇺 (EUR)  یورو ۱۳,۴۰۰
‏🇬🇧 (GBP پوند ۱۴,۷۰۰
🇦🇪 (AED) درهم امارات ۳,۱۶۰
🇨🇭 (CHF)  فرانک سوئیس ۱۱,۸۵۰
🇦🇺 (AUD) دلار استرالیا ۸,۳۰۰
🇨🇦 (CAD) دلار کانادا ۸,۸۰۰
🇹🇷 (TRY) لیر ترکیه ۲,۱۵۰
🇨🇳 (CNY) یوان چین ۱,۷۱۰

 

قیمت دلار در صرافی های دولتی

صرافی‌های دولتی قیمت فروش دلار را امروز ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت خرید دلار را ۱۱ هزار تومان اعلام کردند. قیمت دلار امروز در بازار آزاد  ۱۱/۶۰۰ تومان داد و ستد می شود.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

قیمت به تومان

نماد عنوان  خرید فروش
EUR یورو ۱۲/۷۰۰ ۱۲,۸۰۰
USD دلار ۱۱/۰۰۰ ۱۱/۱۰۰

 

قیمت خرید دلار توسط بانک های عامل

شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۰ تومان و سه ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۱۴۱ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید دلار نسبت به روز پنجشنبه، ۲۱۸ تومان، قیمت یورو ۱۵۵ تومان وقیمت پوند ۳۵۶ تومان افزایش یافته است.

قیمت ها به تومان

دلار ۱۱/۰۰۰
یورو ۱۲/۶۲۰
پوند ۱۴/۱۴۱

 

قیمت ارز مسافرتی امروز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی امروز قیمتیورو را ۱۳ هزار تومان به مسافران تحویل دادند. شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۹۸۹ تومان و ۷ ریال، می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۲ هزار و ۷۳۰ تومان می رسد.

ارز مسافرتی قیمت به تومان
 یورو ۱۳/۰۰۰

 

قیمت ارزهای دولتی امروز

قیمت دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد؛ البته دولت اعلام کرده با دستور رئیس جمهور قیمت دولتی دلار آمریکا تا فروردین ۹۸ ثابت خواهد بود، به همین علت ماه‌هاست که قیمت دلار تغییر نکرده است.

قیمت سکه

 

یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۸۱۶ تومان،‌ درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۹۲ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود.

 

کد ارز نوع ارز قیمت به ریال
🇺🇸 (USD) دلار ۴۲,۰۰۰
🇪🇺 (EUR) یورو ۴۸,۱۶۰
‏🇬🇧 (GBP پوند ۵۳,۹۲۹
🇦🇪 (AED) درهم امارات ۱۱,۴۳۷
🇨🇭 (CHF) فرانک سوئیس ۴۲,۶۹۲
🇦🇺 (AUD) دلار استرالیا ۳۰,۳۰۷
🇨🇦 (CAD) دلار کانادا ۳۱,۶۶۵
🇹🇷 (TRY) لیر ترکیه ۷,۶۹۷
‏🇨🇳 (CNY) یوان چین ۶,۲۱۲Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *