تصاویری از کوچک ترین فردی که با دوچرخه دور دنیا را زده است | جدید


شناسه نویسنده : ۵۶
شناسه خبر : ۲۱۴۲۲۵
تاریخ انتشار : ۹۷/۱۲/۲۴ – ۱:۵۹

پسر ۱۸ ساله انگلیسی توانست با کامل کردن سفر دور دنیا خود با دوچرخه به عنوان جوان‌ترین انسان در گردش دور دنیا انتخاب شود.

به گزارش تیتر یک آنلاین، دانش‌ آموز ۱۸ ساله انگلیسی توانست با دوچرخه خود دور دنیا را طی کرده و به جوان‌ترین فردی که به چنین موفقیتی دست یافته است، تبدیل شود.چارلی کاندل پس از طی مسافتی به اندازه ۲۸۹۶۸ کیلومتر توانست سفر دور دنیا خود را کامل کرده و به سلامت به محل زندگی خود بازگردد. این گردشگر شجاع در ۹ ماه سفر خود به دور دنیا از ۲۰ کشور در آسیا، اروپا، استرالیا و آمریکا عبور کرد و توانست رکوردی تاریخی را به نام خود ثبت کند.

دور دنیا با دوچرخه

چارلی جوان‌ترین فردی است که به چنین سفری طولانی و پرمخاطره دست زده است و با وجود تمام سختی‌ها سفر خود را به سلامت به پایان رسانده است. او در ابتدا تصمیم داشت تنها در اروپا دوچرخه سواری کند و تخمین زده بود مسافتی به طول ۱۰۰۰۰ کیلومتر را می‌پیماید، ولی او با تغییر برنامه مسافت سفر خود را به بیش از ۱۶۰۰۰ کیلومتر افزایش داد. چارلی کاندل خود در این رابطه گفت: “با ایمان به توانایی‌های خود ناگهان تصمیم گرفتم دور جهان را با دوچرخه‌ام طی کنم. ”

جوان ترین دوچرخه سوار

او در این سفر سختی‌ها و رنج‌های زیادی را تحمل کرد و حتی یکبار دوچرخه‌اش به سرقت رفت، ولی با تمامی سختی‌ها او باز هم موفق شد به هدف خود دست یابد و تجربیات بسیار ارزشمندی را بدست آورد. چارلی خود لحظات شیرین این سفر را بسیار بیشتر از مشکلاتش دانست. سرقت دوچرخه او زمانی انجام شد که چارلی برای استراحت به هتلی در کوییزلند استرالیا رفته بود و هنگامی که صبح برای ادامه سفر به سمت دوچرخه خود رفت، آن را نیافت.

جوان ترین دوچرخه سوار

سارق علاوه بر دوچرخه او تمامی وسایل سفر و نقشه‌های او که در مجموع بیش از ۴۰۰۰ پوند ارزش داشت را سرقت کرد. چارلی کاندل در بریستول انگلیس زندگی می‌کند. او رکورد قبلی جوان‌ترین فردی که توانسته بود دور دنیا را بپیماید را تغییر داد؛ این رکورد در دست تام دیویس ۱۹ ساله بود که در سال ۲۰۱۵ به چنین موفقیتی دست یافتجوان ترین دوچرخه سوار

جوان ترین دوچرخه سوار

جوان ترین دوچرخه سوارSource link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *