نقد و بررسی قسمت آخر سریال شش قهرمان و نصفی | جدید


شناسه نویسنده : ۵۶
شناسه خبر : ۲۱۵۷۱۱
تاریخ انتشار : ۹۷/۱۲/۲۶ – ۲۰:۱۹

کارگردان مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» گفت: هدفی که این سریال دنبال می کند تشویق خانواده‌های ایرانی به خرید کالای ایرانی در قالبی مفرح است

به گزارش تیتر یک آنلاین، شبکه پنج سیما برای ایام نوروز ۹۸ مجموعه ای با درونمایه طنز به نام سریال شش قهرمان و نصفی کاری از حسین قناعت تدارک دیده است.قناعت درباره محتوای این سریال نوروزی اظهار داشت: این سریال یک فضای سرگرم‌کننده، طنز و شاد با ریتم تند و فعال، برای خانواده‌ها دارد و موضوع اصلی آن، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است.

شش قهرمان و نصفی

اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حامد هایدی، حسین رفیعی و… از بازیگران این سریال هستند.این سریال هرشب ساعت ۲۳ بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

وی گفت: اولین و مهمترین هدفی که سریال شش قهرمان و نصفی دنبال می‌کند، تشویق تمامی هم وطنانمان برای خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی، از طریق طنز و سرگرمی است؛ هدفی که در فیلم سینمایی قهرمانان کوچک نیز طراحی و پیاده شد. در واقع این سریال می‌خواهد این نکته را به تمام هم وطنانمان تذکر دهد که با خرید هر کالای ایرانی، یک فرصت جدید برای کار کردن و بهبود زندگی کارگر ایرانی فراهم می‌شود.

پس از پخش قسمت آخر سریال شش قهرمان و نصفی نقد و بررسی آن در این پست گذاشته می شود.

 Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *