بیوگرافی میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک در سریال بازی تاج و تخت | جدید


مجله اینترنتی کولاک: بسیاری از دوستداران دسریال بازی تاج و تخت به دنبال بیوگرافی میسی ویلیام هستند. مارگارت کانستنس «مِیسی» ویلیامز (Margaret Constance “Maisie” Williams؛ زاده ۱۵ آوریل ۲۰۰۳) هنرپیشه و رقصنده اهل بریتانیا است که بیشتر برای بازی در نقش آریا استارک در مجموعه تلویزیونی بازی تاج‌وتخت، محصول شبکه اچ‌بی‌او، شناخته شده است. وی از سال ۲۰۱۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است. ویلیامز در سریال دکتر هو نیز نقش آشیلدر را ایفا کرد.

از سال ۲۰۱۱، ویلیامز نقش آریا استارک، دختر تام‌بوی یک خانوادهٔ اشرافی را در سریال بازی تاج‌وتخت ایفا کرده است. آریا اولین نقش حرفه‌ای او است. او به خاطر این نقش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.

 

بازی در سریال بازی تاج و تخت به امید خریدن لپ تاپ

جالب است بدانید زمانی که میسی ویلیامز برای بازی در  این نقش انتخاب شد ۱۲ ساله بود.  به تازگی در مصاحبه ای با موضوع ” مسیر غیر عادی میسی ویلیامز به سوی بلوغ” با روزنامه گاردین ، میسی رازی را در میان گذاشت که از شنیدن آن متعجب می شوید.

ویلیامز به گاردین گفت : چیزی که واقعا برایم مهم بود این بود که بتوانم به اندازه خرید لپ تاپ دستمزد بگیرم!

گری ناپدریم به من نگاه کرد و گفت: فکر می کنم با پولی که به تو می دهند بتوانی چند لپ تاپ بخری. یک آرزوی کودکانه باعث شد استعداد میسی کشف شود و آینده ای روشن در انتظارش باشد.

میسی ویلیامز برای این نقش از میان ۳۰۰ بازیگر دختر هم سن و سال خود انتخاب شد. میسی برای شروع  ایفای نقش آریا استارک تنها ۱۲ سال داشت. او در طی ۷ سال  دوران نوجوانی خود را در پربیننده ترین سریال درام دنیا سپری کرد و به سالهای جوانی رسید.

پس از اولین مصاحبه با تولید کنندگان سریال بازی تاج تخت برای ایفای نقش آریا استارک قبول شد و نشان داد که بهترین انتخاب تهیه کنندگان برای این نقش بوده است. آریا استارک اولین نقش میسی ویلیامز در کل دوران حرفه ای بازیگری اوست. او در سن ۱۵ سالگی به عنوان جوانترین زن بازیگری شناخته شد، که جایزه بهترین بازیگر مکمل زن را از آنِ خود کرده است.

چه چیز برای میسی ویلیامز در نقش آریا استارک جذاب است؟

آخرین تتوی میسی ویلیامز پشت گردن اوست و نوشته شده است هیچکس “no one“. قسمت جالب شخصیت آریا استارک برای میسی ویلیامز، آشنایی با جاکن هاگار و تمرین دیدن تحت راهنمایی های او برای بی صورت شدن است.

این قسمت از داستان همچنین بخش مورد علاقه ی جورج مارتین نویسنده ی بازی تاج و تخت است. او قصد داشته که تمام قسمت های آریا استارک را در شهر براووس بنویسد که با مخالفت سازندگان سریال روبرو می شود. جورج مارتین همچنین می گوید که دوست دارد بعد از رمان نغمه ای از آتش و یخ، رمانی بنویسد که کاملا در براووس اتفاق بیفتد و آریا استارک بخشی از آن باشد.

نه تنها میسی برای سازندگان سریال بسیار قابل قبول بود بلکه آریا استارک هم در میان مردم به خوبی جای گرفته بود. میسی ویلیامز می گوید که او و آریا استارک مشترکات زیادی با هم داشتند. میسی می گوید که دلش می خواسته برای آشنایی آریا استارک و جاکن هاگار جشن بگیرد. بودن در این سریال تلویزیونی برای او بسیار خوشحال کننده بوده است به همین دلیل او تتوی هیچ کس را بر گردنش زده است تا هرگز خاطرات خوبش را فراموش نکند.

 

میسی ویلیامز چگونه شیوه ی شمیرزنی را برای ایفای نقش آریا استارک آموخت؟

میسی ویلیامز تنها شمشیر زنی ساده و پایه را یاد نگرفت، بلکه او در این حرفه از میسی ویلیامز راست دست به آریا استارک چپ دست تبدیل شد. او همچنین تمام تمرین های حرفه ای مبارزه و ستیز حرفه ای با شمشیر را در کنار استار برین آموخت.

 

بهترین دوست میسی ویلیامز کیست؟

او همچنین رابطه ی صمیمانه ای با سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک خواهر آریا استارک در سریال بازی تاج و تخت دارد. سوفی ترنر به گلامور گفته است که: ” میسی حامی بسیار خوبی برای اوست و او همچنین برای میسی پشتیبان محکمی است. من می دانم هر اتفاقی برای من بیفتد میسی همیشه از من حمایت می کند.” میسی همچنین می گوید: ” سوفی واقعا در شرایط خاص به من کمک می کند. هر زمان که به کمک احتیاج داشته باشم اولین کسی که به ذهنم می رسد که با او تماس بگیرم سوفی است.” آنها همچنین هشتگ #Mophie را برای خود ساخته اند.

 

 

عکس های جدید میسی ویلیامز

عکس کودکی میسی ویلیامز

بیوگرافی میسی ویلیام
بیوگرافی میسی ویلیام

عکس میسی ویلیامز بازیگر انگلیسی

عکس آریا استارک

 Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *